Jahabharata
Jak moje własne projekty dojdą do skutku to na pewno wspomogę Tagena, bo to wartościowe przedsięwzięcie, mimo że nie sposób się nie zirytować po obejrzeniu pogadanek Tadzia :)
Jahabharata
Ciekawy zbieg okoliczności, bo finansowo ostatnio też jestem w tarapatach. Chętnie bym wspomógł Tagen, czemu nie, gdybym miał takie możliwości. Ale na razie, samemu przydałaby mi się pomoc :)
Jahabharata
Ale numer. Dawno mnie nie było i trafiam na zakończenie... A co to się stało w międzyczasie?
Jahabharata
Amma, gdzie cycki pokaźnie wyeksponowane? Zaciekawiło mnie.
Jahabharata
Nie ma co się obrażać. Ja widzę, że tu 99 koma 9 procent osób komentujących przyjmuje taką dla mnie niezrozumiałą postawę, że ich życiem ktoś steruje, a oni są tylko marionetkami. I tylko się próbują połapać, jakiej części siebie mogą zaufać i z jakich informacji skorzystać. Tak jakby byli podzielną na szereg fragmentów programowaną konstrukcją, którą nie mogą zebrać do kupy.
Jahabharata
Jadwiga, co to znaczy, że od świadomości albo z umysłu? Albo coś masz albo czegoś nie masz. Myślisz, że jesteś jakimś kanałem, który zostaje napełniony jakąś wartością? To tak jakbyśmy z siebie robiła komputer, zależny od tego kto go obsługuje.
Jahabharata
Niestety zamiast wniknąć głębiej w różne tematy, pan Jackowski woli iść na łatwiznę: wrzucić wszystko do jednego wora i powiedzieć, że wszystkiemu winni są pejsaci banksterzy.
Jahabharata
Zyta, dzięki za filmik. Trochę niezwiązany z gadką Jackowskiego, ale zawsze. Więc kto według Ciebie tworzy tę symulację??
Jahabharata
A mi się podoba tłumaczenie Wojtka, chociaż wciąż uważam, że wygodniej się ogląda filmy w oryginale i z napisami. Tłumaczenie na żywo zaburza płynność wypowiedzi.
Jahabharata
Nie przypominam sobie nic konkretnego o piramidach. Bardziej kojarzę ciekawe komentarze Xenny w tym temacie.