Jahabharata
Jak moje własne projekty dojdą do skutku to na pewno wspomogę Tagena, bo to wartościowe przedsięwzięcie, mimo że nie sposób się nie zirytować po obejrzeniu pogadanek Tadzia :)
Jahabharata
Ciekawy zbieg okoliczności, bo finansowo ostatnio też jestem w tarapatach. Chętnie bym wspomógł Tagen, czemu nie, gdybym miał takie możliwości. Ale na razie, samemu przydałaby mi się pomoc :)
Jahabharata
Ale numer. Dawno mnie nie było i trafiam na zakończenie... A co to się stało w międzyczasie?
Jahabharata
Amma, gdzie cycki pokaźnie wyeksponowane? Zaciekawiło mnie.
Jahabharata
Nie ma co się obrażać. Ja widzę, że tu 99 koma 9 procent osób komentujących przyjmuje taką dla mnie niezrozumiałą postawę, że ich życiem ktoś steruje, a oni są tylko marionetkami. I tylko się próbują połapać, jakiej części siebie mogą zaufać i z jakich informacji skorzystać. Tak jakby byli podzielną na szereg fragmentów programowaną konstrukcją, którą nie mogą zebrać do kupy.
Jahabharata
Jadwiga, co to znaczy, że od świadomości albo z umysłu? Albo coś masz albo czegoś nie masz. Myślisz, że jesteś jakimś kanałem, który zostaje napełniony jakąś wartością? To tak jakbyśmy z siebie robiła komputer, zależny od tego kto go obsługuje.
Jahabharata
Niestety zamiast wniknąć głębiej w różne tematy, pan Jackowski woli iść na łatwiznę: wrzucić wszystko do jednego wora i powiedzieć, że wszystkiemu winni są pejsaci banksterzy.
Jahabharata
Zyta, dzięki za filmik. Trochę niezwiązany z gadką Jackowskiego, ale zawsze. Więc kto według Ciebie tworzy tę symulację??
Jahabharata
A mi się podoba tłumaczenie Wojtka, chociaż wciąż uważam, że wygodniej się ogląda filmy w oryginale i z napisami. Tłumaczenie na żywo zaburza płynność wypowiedzi.
Jahabharata
Nie przypominam sobie nic konkretnego o piramidach. Bardziej kojarzę ciekawe komentarze Xenny w tym temacie.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH