Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.22 terroryzm

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.22 terroryzm
07 czerwca 2016
Ocena widzów: 4,60

Dalsza część rozmyślań o terrorystach i terroryzmie. Jak postrzegamy albo jak są nam przedstawiane nacje, narody, społeczności które są identyfikowane bezpośrednio z terroryzmem. Czy na pewno dobrze Ich znamy ?
Komentarze: 8

BlackBudda
Mocno i dosadnie ale jakże prawdziwie. Dziekuję p. Krzysztofowi oraz p. Justynie i TV Tagen za wszystkie te rozmowy dotychczasowe i mam nadzieję przyszłe. A p. Krzysztofowi życzę dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia - proszę dbać o siebie. Jeszcze raz wyrazy szacunku.
1widz3
ten odcinek słuchałem z coraz to bardziej otwierającymi się z zadziwienia oczyma, pan Krzysztof zrobił ogromny krok w przyszłość - tak duży że słuchając dziś Jego mądrych przemyśleń słuchałem z coraz większym zachwytem, aż człowiek we mnie zaczął się otrząsać z życiowego odrętwienia a nawet nieśmiało ale podnosić się z kolan - jak podwiędły kwiat na ożywcze krople deszczu i świeże promyki wschodzącego słońca :) przesyłam ogromną wdzięczność za ten odcinek : panu Krzysztofowi uprzejme podziękowanie, pani Justynie za taktowną mądrą asystę, po tym odcinku wróciła do mnie wiara,że jest dla nas ludzi jeszcze nadzieja na dalsze istnienie na Ziemi skoro są jeszcze tacy ludzie jak Wy :) dziękuję, dk
Swarog
Podpisuję się pod tym co Pan powiedział. Już dawno odrzuciłem TV zombizator. Dużo czytam; żyje; obserwuje; mam różne pasję hobby; i podobne spostrzeżenia.
Kasprano
Panie Krzysztofie zdrówka życzę żeby Pan przeżył minimum kolejne 50 lat! Nie przejmować się problemami z serduchem i do przodu!
maria.humiecka.7
Dziękuję za to nagranie.Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.Małe państwo to Izrael !
Jahabharata
Niestety zamiast wniknąć głębiej w różne tematy, pan Jackowski woli iść na łatwiznę: wrzucić wszystko do jednego wora i powiedzieć, że wszystkiemu winni są pejsaci banksterzy.
ahajnowski
Fajnie, że pan dalej za Korwinem :)
hagens
Święta prawda burzy się nam nasz dom, nasze fundamenty, nasze poglądy patriotyczne, a instytucje rządowe i inne żerują na jednostkach jak muchy na lep, można odczuć że to te różne instytucje powodują w jednostkach flustracje a w konsekwencji sieją teroryzm z własnych obywateli danego kraju, którzy widzą jedyną sprawiedliwość zemszczenia się na chciwych zepsutych osobnikach różnej maści.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Świat jest inny odc. 116 - Kto podkłada ś... PRO

Oglądaj

Wykład z cyklu Narodowa Akademia Informacyjna ...

Oglądaj

Przystań Ocalenie PRO