Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.21 - terroryzm

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.21 - terroryzm
31 maja 2016
Ocena widzów: 3,90

Terroryzm – jak go widzi Krzysztof Jackowski najsłynniejszy polski jasnowidz. Czy terroryzm jest walką o niepodległość, zemstą za wyrządzone krzywdy czy może sztucznie wykreowanym działaniem utrzymującym cały świat w atmosferze permanentnego niepokoju i zagrożenia. Cz.1
Komentarze: 12

rys66
Dziekuje Panie Krzysztofie i zycze duzo zdrowka.
studniarz
Dobre
ulver
Hmm... nie powiedziałbym że arabowie są pokojowi czy gościnni. W krajach arabskich od dawien dawna trwa walka między sunnitami i szyitami obie grupy wyznają tą samą religię z pewnymi modyfikacjami a mimo to zabijają się wzajemnie i nienawidzą, takich ludzi nazywać pokojowymi to gruba przesada, oni nie potrafią żyć sami ze sobą w pokoju.
Polska była wielokrotnie napadana w przeszłości przez kraje arabskie to też nie przemawia za twierdzeniem o ich pokojowym nastawieniu wystarczy zajrzeć do podręcznika historii.
Powiedział Pan, że przez terroryzm sprzeciwiają się oni tępieniu ich religii otóż to nieprawda, nikt nie tępi ich religii za to oni na swoich terenach wycinają w pień Chrześcijan i to nawet nie przyjezdnych a tych, którzy tam się urodzili i którzy żyli od dawna. Oto suche fakty: w ciągu kilku lat populacja Chrześcijan w Aleppo (Syria) zmalała z 200 000 do ledwie 35 000 tj. o 85% a w Hims (też Syria) z 400 000 do 2 000 tj. o 95%, tępią także ateistów i wyznawców każdej religii innej niż ich - czy to można nazwać pokojowym i gościnnym nastawieniem? Media nam mówią, że islam jest zły?! Panie Krzysztofie, które media tvn? onet? interia? fakt? w zeszłym roku media prześcigały się w bajkach jacy to muzułmanie pokojowi, przyjaźni i wykształceni i jak to będą nas ubogacać kulturowo, tak mówiły media głównego nurtu chyba wszyscy to pamiętamy można sobie odświeżyć w razie czego tę propagandę jeśli ktoś nie pamięta. A jak już się pojawili w europie to okazało się, że kradną, napadają i gwałcą nawet dzieci (m.in. Austria) i "mężczyzn"(Norwegia), sami podpalają ośrodki do których zostali przyjęci (m.in. Grecja) i nawet walczą między sobą w ośrodkach (Niemcy, Francja). Gdzie ta pokojowość i gościnność? Co do paszportu, który miał przy sobie zamachowiec z Francji to oni nie chcą być anonimowi, rodzina tego zamachowca nie jest napiętnowana a wśród społeczności arabskiej jest wręcz święta bo ma męczennika w rodzinie.
rys66
Ulver, ja sobie tak myślę, że Arabowie niczym się nie różnią od nas. Dają się tak samo mamić jak i my - Nienawiścią -.
Kto na tym korzysta nie wiemy, albo nie chcemy wiedzieć.
Ja podaję Ahmedowi swoje serce na dłoni, a jeśli je odrzuci i zdepcze, to i tak mu wybaczę, bo on niewinny.
Winny jest, ten kto zakazał mu je przyjąć.
Zakazy, Nakazy, Przykazy, Prawo, Rozporządzenia, Represja, Embargo, Okowy, Pęta, Normy Prawne, STRACH itd ..... , to nasza zainfekowana codzienność.
A z mojego serduszka chce wyjść coś co określę niezdarnie jako kronika prawdy.
Dobija się i tłucze: Czucie, Przeczucie, Niuch, Odczucia, Instynkt, Rdzeń, Ja, Duch, Samoświadomość, Wolność.
I tak sobie myślę, że może ja i inne Ja wyłamie sie z fundamentów piramidy strachu. Obyśmy się nie zlękli.
Buziaczki !!!!!!
ulver
@ rys66
Niestety ideologia "dawania serduszka" się nie sprawdza jako przykład podam Szwecją, w której tak właśnie uczono ludzi rozumować i Szwecja była super krajem jeszcze 16 lat temu kiedy było tam niewielu imigrantów. Przed masowym wpuszczeniem arabów w tym kraju nie było przestępstw, napady morderstwa i gwałty to szwedzi oglądali tylko na filmach amerykańskich, nikt nie zamykał domów na klucz, różowy świat szwedów po wpuszczeniu arabów zmienił się nie do poznania z nieba na piekło.
Dzielnice do których nie poleca się wjeżdżać białym są zaznaczone na oficjalnej stronie szwedzkiej policji. Lewacka polityka zabija w ludziach patriotyzm i zmiękcza do poziomu, w którym chcą tylko dawać siebie w obawie żeby nikt ich nie nazywał egoistą co w konsekwencji prowadzi do utraty naturalnych instynktów samoobronnych. Dawać serce trzeba z głową a nie zawsze i każdemu.
Jahabharata
Pan Jackowski ma lepsze i gorsze momenty, głównie w zależności od tego jak bardzo oddala się od faktów w kierunku różnych dziwnych teorii. Tym razem miał gorszy występ. Stare śpiewki jakie to złe Ameryka z Izraelem. I że niby ktoś broni muzułmanom ich religii. Niech sobie pan Jackowski pojeździ po zachodniej Europie i zobaczy, czy ktoś im broni. W Birmingham w Anglii np. jest już chyba więcej meczetów niż kościołów. No a potem niech sobie pan Jackowski pojedzie do Arabii Saudyjskiej np. i popyta Arabów jak trafić do najbliższego kościoła katolickiego.
Jahabharata
A tak w ogóle to poprzednia rozmowa z Jackowskim (ta w galerii, gdzie był zakaz palenia), która była podzielona na parę części, zdaje się miała mieć ciąg dalszy, który nigdy nie nastąpił.
Pavku83
Mówi Pan że islam jest taki pokojowy tylko katolicy winni że tam ingerują , a to że oni sami się tam wybijają i prowadzą wojenki od wieków ? To jest chora religia dla pedofili i psychopatów która powinna zostać wyeliminowana. Po cholerę się pchają do europy , tylko po socjal przyjeżdżają , niech do Chin jadą tam nauczą ich pracy ale nie przecież tam nie ma socialu .... a za "pokojowy gwałt w imię tradycji" jeszcze zostali by rozstrzelani.
zyta
Jahabharata
Zyta, dzięki za filmik. Trochę niezwiązany z gadką Jackowskiego, ale zawsze. Więc kto według Ciebie tworzy tę symulację??
zyta
Jahabharata; Ja osobiscie nie wiem.Pan Owsianko ciagle powtarza ,ze ktoś gra nami w życie.Mnie osobiscie po ty filmiku ,przypomniała sie taka gra komputerowa "The Sims",w ktorej są ludzie ,którymi mozna dowolnie grac w życie.Pozdrawiam.Zyta.
hagens
Strach terroru jest dobry trzymania człowieka za morde, gdy się boimy czegoś, łatwo możemy być sterowani, wręcz zaślepiani kolejnymi informacjami, nie widząc jakie są problemy w państwie, wszystko po to żeby odwrócić uwage od ważnych spraw takich jak np: zadłużenie państwa czy zniszczenie gospodarki narodowej i kto jest za to odpowiedzialny, ludzie potrafią stracić konstruktywne myślenie jeśli wprowadzi się w ich życie zamieszanie i bałagan, a przy tym rozpasaniu od momentu tzw. demokracji jest to prawdopodobne.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Rozbiór Gospodarczy Polski PRO

Oglądaj

Wykład Józefa Kosseckiego - NAI

Oglądaj

Glęgolica - pismo przodków cz.2