Akaija

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Akaija
02 czerwca 2016
Ocena widzów: 3,00

Wim Roskam i jego Akaija – jedna z najbardziej niezwykłych metafizycznych historii, o jakich zdarzyło się pisać na łamach miesięcznika Nieznany Świat.
Holenderski artysta, który przez wiele miesięcy równie heroicznie, co bezskutecznie walczył o uratowanie życia swojej chorej na raka partnerki, po jej śmierci nawiązał z Lindą kontakt za pośrednictwem medium, ukochana zaś przekazała mu ważne przesłanie. W jego efekcie Wim Roskam zaczął tworzyć frapujące, inspirowane z innej frekwencji istnienia obrazy. Kluczem do nich było tajemnicze słowo Akaija. Przeczesywanie internetu i innych materiałów źródłowych doprowadziło do odkrycia maleńkiej wyspy na Pacyfiku, której mieszkańcy posługiwali się tym właśnie słowem, a zwizualizowany – także w postaci wisiorka – symbol Akaija okazał się skuteczną ochroną przed atakującymi nas zewsząd polami elektromagnetycznymi, będącymi przyczyną wielu groźnych chorób. Jego właściwości zostały przebadane w dwóch laboratoriach; wyniki tych analiz uznano za sensacyjne. Po nawiązaniu przez Wima Roskama korespondencji z Nieznanym Światem udało się doprowadzić do tego, że Akaija jest obecnie dostępna także księgarni miesięcznika.

http://www.nieznanyswiat.pl/
Komentarze: 6

Medium
Bardzo interesująca historia, bardzo na czasie temat. Dobrze, ze został tu poruszony.

Irytuje mnie tylko bardzo nieprofesjonalny tłumacz, który miast tłumaczyć wprost, zamienia 1. na 3. osobę (nie ja zrobiłem, a on zrobił). Tym samym tłumacz podkreśla swoja tu obecność, swoje ego, a stary koń przecież...
jadwiga
Ze symbolami to jest pewnie tak, jak w swoich wykładach mówił Dan Winter; myślę, że jeżeli rzeczywiście przez symbole, ich idealną geometrię (według złotego podziału) osadzamy się i łączymy z polem, w którym połączone są pojedyncze pola energetyczne osób. Osoby te w silny sposób złączone były (zmarli) i są (żyjący) np z rodem, z wyznawcami religii, wyznawcami różnych kultów itp...i tworzą coraz większe i silniejsze pole energetyczne (przez "dokładanie się" do nich coraz to nowych "wyznawców"), dzięki czemu czerpią energię, a jest to Astral (może?), a Astral jest w Matriksie; no więc czemu to służy? Matriks już ma podcięte korzenie, a człowiek powinien zmierzać i dążyć do nieśmiertelności, czyż nie? życzę rozwagi przy wyborze symboli, nie podążanie za czymś, czego nie znamy, kierowaniem się intuicją, poszukiwaniem i zgłębianiem zagadnień, serdecznie wszystkich pozdrawiam,
Jahabharata
A mi się podoba tłumaczenie Wojtka, chociaż wciąż uważam, że wygodniej się ogląda filmy w oryginale i z napisami. Tłumaczenie na żywo zaburza płynność wypowiedzi.
Orgonit
Witam o Akaija dowiedziałem się rok temu.
Taka mała ciekawostka ,że jak się spojrzy pod odpowiednim kontem okręgi tworzą Pentagram.
Podczas rozmowy z osobą zajmującą się oczyszczaniem karmicznym wyszło ,że ten który zrobiłem (większy niż wisiorek ) nadawał by się bardziej do Orgonitu dużego dla domu.
W tym roku zrobiłem Orgo... małą kulę z Akaija i inna osoba widząca energię stwierdziła ,że " Akaija agresywnie przejmuje kontrolę nad Orgo" i lepiej nie łączyć ich obu.
Pozdrawiam
Medium
@Orgonit,
trzeba zrobić analizę numerologiczną ;-)
Orgonit
Ja tam wolę spytać osobę widzącą energię co się dzieje z energetyką człowieka trzymającego Np. Akaija i już wiadomo będzie, ale moje Orgo... są jednak ważniejsze dla mnie.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Rody Krwi - Rody Duszy cz.6 PRO

Oglądaj

1000 LAT PODŁOŚCI PRO

Oglądaj

Milion Zagadek Emila - odc.4 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH