indianin8
Bardzo dobry wykład, świetny pomysł jeżeli chodzi o nową szkołę nauki o ziołach, proponowanej przez państwa Gąsierkiewicz mam nadzieję że w przyszłości będą większe kolejki ludzi do sklepów zielarskich aniżeli do apteki. Można naprawdę wiele chorób wyleczyć ziołami, dietą i nie trzeba wydawać pół pensji na leki jak to ma dziś często miejsce.

Ustawienia Helingerowskie nie są żadną pseudoterapią znam je, często brałam w nich udział i uważam że to fantastyczna sprawa, chociaż nie dla wszystkich, ponieważ nie do wszystkich trafia ta sama metoda, to podobnie jak mówił pan Gąsierkiewicz zależy jakim kanałem podawana jest informacja, z terapią ma się rzecz podobnie, wiele zależy jakim sposobem terapia jest stosowana. Ale jak każda terapia jest w gruncie rzeczy sprawą trudną, wymaga wiele wysiłku i współpracy a przede wszystkim chęci. Jeżeli chodzi o te samobójstwa o których tu Helen mówisz to akurat dowiadywałam się w tym temacie sporo a mam możliwości z racji mojego zawodu, i statystyki mówią że liczba samobójstw jest dokładnie taka sama ludzi po terapii Helingera jak i po "zwykłych" konwencjonalnych terapiach.

Ciekawi mnie to co mówi pan Gąsierkiewicz "...by zdarzenia o charakterze duchowym (...) nabrały naukowej jakości" ...bardzo interesujące...
indianin8
Również link warty posłuchania polecam. Ja akurat lubię tego gościa, był wcześniej w linku Pankracego, https://youtu.be/CVjr7yaiVCw
Po obejrzeniu wszystkich wykładów Dr. Jaśkowskiego i linków jemu podobnych, równie ciekawych, zastanawiam się co może zrobić taki Kowalski, oprócz uświadomienia sobie tego oczywiście. Często słyszę od znajomych że nic nie możemy bo Ci u góry i tak zrobią po swojemu !. Zastanawiam się wiec czasem co możemy zrobić ? czy naprawdę nie mamy na przebieg tych zdarzeń żadnego wpływu ? czy pozostały nam tylko dyskusje na ten temat ?
indianin8
Tu jest bardzo fajny link, mimo że o tym się już mówi ...no może nie w telewizji ...ale link jest krótki więc można zobaczyć, uważam że i tak gościu bardzo delikatnie stara się to powiedzieć, biorąc pod uwagę, powagę sytuacji, warto śledzić ustawy jakie są przeprowadzane w naszym kraju.
http://porozmawiajmy.tv/kto-chce-wywolac-wojne-naszymi-rekoma-ryszard-klein/

drugi link też mało optymistyczny ale może warto się zastanowić co mozna z tym zrobić pomimo wszystko.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xla1/v/t1.0-9/13094297_1676626379253112_247317211728828757_n.jpg?oh=360569b5d404eb5e35ae931816a560b7&oe=57B09134
indianin8
Ciekawy wykład.
indianin8
Wykład bardzo ciekawy, jak pozostałe zresztą dr. Jaśkiewicza, podziwiam za wiedzę.
Pankracy dałeś naprawdę fajne linki, tylko czemu nie dajesz szans kulturze słowiańskiej ? : ( zawsze to jest jakaś alternatywa, owszem kultura słowian opiera się na współpracy z przyrodą , naturą a w dzisiejszych czasach raczej trudno o coś takiego, ale nie przekreślałabym tego tak całkiem.
indianin8
Świetny i pouczający wykład ...oby było więcej takich historyków i ludzi świadomych tego co się dzieje. Również życzę dalszych sukcesów panu dr.Jaśkowskiemu.

...ciekawe linki Pankracego polecam.
indianin8
Zostawmy sobie nadzieje na lepsze jutro tym sposobem myslenia.

https://vimeo.com/18434122

indianin8
Xenna
http://www.e-hipnoza.pl/testy-podatnosci/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipnoza#Podatno.C5.9B.C4.87_na_hipnoz.C4.99
http://www.psychologia.edu.pl/czytelnia/50-artykuly/926-sugestia-forma-oddzialywan-psychologicznych.html
http://test.4free.pl/test/328829/14702 nie wiem czy ostatni test nie jest płatny bo nie sprawdzałam.
indianin8
Jahabharata
Rzeczywiście tylko dla konta PRO a mnie się wydawało że moje się już dawno skończyło, myślę że warto wykupić bo jest stosunkowo tanie i wydaje mi się że ciekawsze materiały można zobaczyć.
indianin8
Ja myślę do hipnotyzera trzeba mieć zaufanie, niektórzy podświadomie nie mają zaufania do mężczyzn, a inni do kobiet, nie zdając sobie z tego sprawy i dobry hipnotyzer to wyłapie, i wyjaśni również inne możliwe przyczyny trudności wejścia w trans hipnotyczny, to też jest indywidualne dla każdego.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH