Świat jest inny - zakulisowe rozgrywki

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Świat jest inny - zakulisowe rozgrywki
04 kwietnia 2016
Ocena widzów: 4,00

Ukraina, Europa, Polska, czyli co nowego w świecie fałszywej flagi. Dr Jaśkowski opowie również o zakulisowych zagraniach służb dotyczących TW Bolka.
Komentarze: 7

login3x
Tym razem chybra odrobinę ad hoc i różne poruszone tematy.
Ale jak zawsze bardzo ciekawie i "wykład" pozwalajacy spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

Oby seria była rozwijana i dr Jaśkowski miał okazję dzielić się wiedza jak najczęścieja na tagen.tv!!!
voitecsiaros
dziękuje za wspaniały kolejny pouczający przekaz, życzę dalszych sukcesów...
pankracy267
Piekny wyklad swiadczacy o tym,ze wszystkie afery i rzekome tajemnice zawsze ujrza swiatlo dzienne,gdyz musza byc chronione tzw. przepisami i wymyslonym prawem stosownym do ich rangi waznosci ograniczonej w czasie.
Prawda nie potrzebuje tych sztucznie wykreowanych tworow prawnych,gdyz prawda jest wolna i niecenzurowana.
Ten pan tez ma wiele do powiedzenia bez cenzury:
https://youtu.be/xbPTDGA8Yv8
https://youtu.be/mjJHnv3ewyw


indianin8
Świetny i pouczający wykład ...oby było więcej takich historyków i ludzi świadomych tego co się dzieje. Również życzę dalszych sukcesów panu dr.Jaśkowskiemu.

...ciekawe linki Pankracego polecam.
mateusz.nalepka.7
http://coryllus.pl/?wpsc-product=edward-woynillowicz-wspomnienia-1847-1928-czesc-pierwsza Edward Woyniłłowicz „Wspomnienia 1847-1928 część pierwsza” W kwietniu tego roku rozpoczyna się proces beatyfikacyjny autora tych wspomnień. Ziemianina, prawdziwego gospodarza, Polaka i bohatera dla jednych, obszarnika i wyzyskiwacza dla drugich. Człowieka przez Polskę całkowicie zapomnianego i lekceważonego, za to doceninonego przez komunistyczną Białoruś. Jest bowiem Edward Woyniłłowicz jednym z wielu Polaków,uznawanych dziś za białoruskich bohaterów narodowych. Hołd składa mu zarówno baćka Łukaszenka, jak i wierni Kościoła Katolickiego w jego rodzinnej Mińszczyźnie. Oto przed Państwem pierwszy tom wspomnień tego niezwykłego człowieka.
rys66
Dziekuje !!!!
BlackBudda
pan Jaśkowski bardzo światły człowiek. Fakt, że w Japonii w 2011r było tylko tsunami a nie było trzęsienia ziemii jest w Polsce bardzo mało znany choć w internecie bardzo nagłaśniany już od pierwszych dni po awarii elektrowni w Fukushimie. mało kto wie, że pół roku przed awarią izraelscy eksperci umieścili wielką "kamerę" w reaktorze nr 3. przyglądając się zdjęciom tej kamery każdy inżynier atomistyki dopatrzy się, że to nie żadna kamera...
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Matthieu Ricard o nawykach szczęścia

Oglądaj

Postanowienia noworoczne - żyć spokojniej

Oglądaj

10 mitów na temat psychologii