Złość... i co dalej?

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Złość... i co dalej?
20 kwietnia 2016
Ocena widzów: 3,40

Czy złość może być czymś pozytywnym? Izabela Lewosińska, pedagog i psychoterapeuta, przedstawi nam czym jest i jak sobie radzić ze złością oraz jak ją manifestować tak, aby nie urazić innych.
Komentarze: 3

Irmina215
ciekawy wyklad, miloby zobaczyc jakis wyklad na temat prawidlowego oddychania, polaczonego z medytacja, rebirthing integracja z oddechem czy cos w tym stylu
Jahabharata
Lubię panią Agatę, która robi zawsze prezentację na poczatku (chociaż ma jakieś dziwne nazwisko), jest apetyczna :) Dobry wykład. Zgadzam się, że złość jest bardzo pozytywnym uczuciem, z tego prostego powodu że chroni nas przed niesprawiedliwościami tego świata. Jeśli pojawia się złość, oznacza to, że nie godzimy się na niesprawiedliwość, nie jesteśmy potulni, walczymy o swoje. Nie należy mylić złości z szałem i agresją - takie osoby mają problem z głową po prostu. Natomiast złość powinna być wręcz afirmowana. Demonizowanie złości, wypieranie jej czyni człowieka bezbronnym. Bandyta i kanalia najłatwiej poradzi sobie z człowiekiem potulnym.
indianin8
Ciekawy wykład.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

siegnij.po.zdrowie

Sięgnij po zdrowie.
Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia - programy prozdrowotne i społeczne.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Hipnoza PRO

Oglądaj

Theta healing PRO

Oglądaj

Tresura Matrixa PRO