hagens
Co do wojny to cały czas jest niespokojnie, ciągle są jakieś zawirowania w świecie, wisi smród w powietrzu.
hagens
Dobrze zostało powiedziane, te przekazy typu reklamy, seriale, polityka, w tv to śmierdzące gówno.
hagens
Napewno większa część społeczeństwa daje się sterować poprzez różne gówna, ale napewno nie wszyscy, co do żywności to wysoko przetworzone produkty są trutką-czymś zbytecznym w organiźmie, woda jest wysterylizowana lampami UV nie ma w niej najmniejszej bakterii stąd może stać długo w zamkniętych butelkach wiele miesięcy, najlepsza woda jest z ujęcia głębinowego-do którego nie każdy ma dostęp i nie wszędzie występuje, z powierzchniowego w większości jest chlorowana, woda jest bardzo ważnym składnikiem odżywczym dla człowieka. Dobrze powiedziane w ostatnich minutach.
hagens
Co do rozdawania pieniędzy to już się to dzieje w rozgłośniach radiowych, wygrasz kase, wyślij sms a dostaniesz różne kwoty pieniężne damy ci 40 tyś złotych a może i nowy samochód prawie za nic, a co do polityków i bankierów to połowa z nich ma prawdopodobnie schizofrenie przez nic nierobienie.
hagens
Święta prawda burzy się nam nasz dom, nasze fundamenty, nasze poglądy patriotyczne, a instytucje rządowe i inne żerują na jednostkach jak muchy na lep, można odczuć że to te różne instytucje powodują w jednostkach flustracje a w konsekwencji sieją teroryzm z własnych obywateli danego kraju, którzy widzą jedyną sprawiedliwość zemszczenia się na chciwych zepsutych osobnikach różnej maści.
hagens
Strach terroru jest dobry trzymania człowieka za morde, gdy się boimy czegoś, łatwo możemy być sterowani, wręcz zaślepiani kolejnymi informacjami, nie widząc jakie są problemy w państwie, wszystko po to żeby odwrócić uwage od ważnych spraw takich jak np: zadłużenie państwa czy zniszczenie gospodarki narodowej i kto jest za to odpowiedzialny, ludzie potrafią stracić konstruktywne myślenie jeśli wprowadzi się w ich życie zamieszanie i bałagan, a przy tym rozpasaniu od momentu tzw. demokracji jest to prawdopodobne.
hagens
Reklamy i różnorakie informacje powodują zamęt w umyśle to ma racje, najlepszym lekarstwem jest unikanie niepotrzebnych informacji czy reklam, najlepiej korzystać tylko z tego co nas interesuje, czegoś co rozwija nasz intelekt a nie go zaśmieca, za komuny tego całego śmietniska nie było i także płaciło się abonament rtv, jednym słowem nie dajmy się zwariować.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH