Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.26

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.26
27 października 2016
Ocena widzów: 4,50

Czy można porozumiewać się z osobami po ich śmierci ? Oto co przydarzyło się Krzysztofowi Jackowskiemu w kilka tygodni po jego operacji – to dowód na życie świadomości po przejściu na drugą stronę.
Komentarze: 7

luccas1
...proszę więcej merytoryki,...bo debile raczej tego nie oglądają...
petershamrock
Dziękuje za szczegółowy opis pana trójetapowego snu. Zadziwiająco jest on zbieżny z ewangelicznym opisem kuszenia Jezusa na pustyni przez szatana. Czy to było przesłanie z niebios o rozpoczęciu przez pana misji na ziemi, tak jak Jezus rozpoczął swoją misję po duchowej walce jaką stoczył z szatanem na pustyni?
Myślę, że jest tu pewna zbieżność a mianowicie, Jezus walczył z manipulacją, którą powszechnie uprawiali tak zwani uczeni w piśmie. Uczyli i wpajali ludziom rzeczy niejako od Boga pochodzące, którymi Bóg się brzydził. Pan również się brzydzi tym co płynie od nas ze środków masowego przekazu, które roszczą sobie prawo aby być głosem naszego sumienia. Mówić nam co jest dobre a co złe. A pan mówi, że to jest tylko gówno, które uderzyło kręcący się wiatrak:) I ja z Panem, panie Jackowski całkowicie się zgadzam i w jakiś sposób czuję, że jesteś Pan współczesnym prawdziwym prorokiem. Pozdrawiam Pana serdecznie.
zyta
planista81
Proszę sobie posłuchać orędzia do narodu Pana Stonogi:
https://www.youtube.com/watch?v=a8hzqX4UAiI
Może i prywatnie Pan Stonoga jest OK ale to co pokazuje tutaj to jest dla mnie poniżej jakiejkolwiek krytyki i po czymś takim nie miałbym ochoty zamienić z nim choćby jednego zdania.
Komzar
Wreszcie to zostało powiedziane! Cała polityka, wszytkie obecne wydarzenia to kolejne odcinki dobrze wyreżyserowanego serialu.
Ludziom trudno w to uwierzyć ale naprawdę tak jest. Doszło do tego, że część rzeczy nagrywają już w studio bo taniej.
hagens
Dobrze zostało powiedziane, te przekazy typu reklamy, seriale, polityka, w tv to śmierdzące gówno.
ahajnowski
Cały Krzychu. Tak trzymać! Korwiniści za Jackowski.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Cropp TATTOO konwent - Wrocław 2014 PRO

Oglądaj

Jasnowidz - globalizm PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc.31 - Epidemia kłamstwa PRO