Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.20

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.20
15 kwietnia 2016
Ocena widzów: 4,00

Krzysztof Jackowski opowiada o swoich obserwacjach dotyczących współczesnego świata, świata mediów i polityki. Opowie również o zaginionym ciele Ewy Tylman i o poszukiwaczach skarbów w tym także o sławnym Złotym Pociągu. Dalszy ciąg…. nastąpi.
Komentarze: 7

pankracy267
Wyglada na to,ze nikt nie chce juz komentowac p. Jackowskiego,ktory mowi przeciez do rzeczy i warto przeanalizowac jego slowa.
To wideo jest mocne,wymowne i w miare przekonywujace:

https://youtu.be/EGSRSzkjY1k
Jahabharata
Ja oglądam Jackowskiego z ciekawością. Fajnie że powrócił i czekam na kolejny odcinek w następny piątek o 20-ej :) Tylko nie wiem, jak on w tej galerii wytrzymuje tyle czasu bez papierosa.
wjak
Uważam, że p. Jackowski mimo że nie kończył żadnej wyższej uczelni przewyższa swoją mądrością życiową większość tych, którzy mają najlepsze wykształcenie... nie wspominając o jego zdolnościach jasnowidzenia.
ahajnowski
Jahabharata, na pewno pierwsze co zrobił po wyjściu to zapalił :)
Sowa
Dobrze,że Pan Jackowski się nie zmienia i nie boi się też mówić to co myśli. Dziękuję i Pozdrawiam serdecznie.
Nemo
No fajnie, Góry Sowie i Książ to jakiś temat tabu czy jak? Szkoda że to zostało ucięte bo oglądam filmy Dariusza Kwietnia i to co powiedział Pan Jackowski na ten tema bardzo mnie ciekawi.
hagens
Reklamy i różnorakie informacje powodują zamęt w umyśle to ma racje, najlepszym lekarstwem jest unikanie niepotrzebnych informacji czy reklam, najlepiej korzystać tylko z tego co nas interesuje, czegoś co rozwija nasz intelekt a nie go zaśmieca, za komuny tego całego śmietniska nie było i także płaciło się abonament rtv, jednym słowem nie dajmy się zwariować.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Biedny Naród w Bogatym Kraju PRO

Oglądaj

Ulica Zamkowa w Kielcach -Śladami Prawdy PRO

Oglądaj

Początki Nowej Epoki Słowiańskiej cz.2 PRO