Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.25

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.25
20 października 2016
Ocena widzów: 4,00

Sny – czym są sny, jak je odbieramy, co nam mówią? A może to nasze świadome życie jest snem, i po przejściu przez wrota śmierci się budzimy i z uśmiechem na twarzy stwierdzamy – OK, tym razem się udało to co zaplanowałem, albo odwrotnie :)
Komentarze: 1

hagens
Napewno większa część społeczeństwa daje się sterować poprzez różne gówna, ale napewno nie wszyscy, co do żywności to wysoko przetworzone produkty są trutką-czymś zbytecznym w organiźmie, woda jest wysterylizowana lampami UV nie ma w niej najmniejszej bakterii stąd może stać długo w zamkniętych butelkach wiele miesięcy, najlepsza woda jest z ujęcia głębinowego-do którego nie każdy ma dostęp i nie wszędzie występuje, z powierzchniowego w większości jest chlorowana, woda jest bardzo ważnym składnikiem odżywczym dla człowieka. Dobrze powiedziane w ostatnich minutach.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Milion Zagadek Emila - odc.25 PRO

Oglądaj

Milion Zagadek Emila - odc.12 PRO

Oglądaj

Astrowedy - wiedza z gwiazd PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH