Paulus_305
Pięknie ładnie,szkoda tylko jednak,że Jerzy takż mało publikuje no i co z książką której popełnienie obiecywał? Czy to jest jakoś realizowane? Pytanie chyba pozostanie otwarte... :-(
Paulus_305
A już łapię pankracy,pierwotnie nie ogarnąłem.Dzięki za info. :-)
Paulus_305
Zgadzam się z Hamsem co roku rozpoczęcia prac bez precyzowania co miało się tam znajdować jednak co do daty zgoda.Co do roku 1943 to mamy tutaj doczynienia tylko ze zwielokrotnieniem wysiłku i rozmachu prac.Nalezy tez postawić tezę że przez kilka lat mogło się zmienić pierwotne założenie co do przeznaczenia poszczególnych obiektów lub zmiana ich funkcji i adaptacji do nowych wytycznych.Przecież same projekty powstawały w Berlinie ale mimo wszystko poprawki zwykle są wnoszone na etapie inwestycji to przecież nie nowość.A co dopiero na tak ważnej budowie określanej kodem SIII.
Paulus_305
Jerzy Cera prawi dość rozsądnie na ogół się z nim zgadzam.Drogi pankracy267 Góry Sowie i Riese jako takie mają mnóstwo nie odkrytych tajemnic.Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz.Tak jest zagadka na zagadce.To co zostało odkryte,ujawnione to jak się uważa około30,35% procent całości.
Paulus_305
Tak,rzeczywiście bardzo ciekawe.Wydaje się rozsądne i wiarygodne to co wtsłuchałem.Ale Gustav Streve jako komendant kwatery?? Pierwszy raz słyszę.
Paulus_305
Jednak ciekawe chociaż wolę temat Riese.Każdy ma swoje kółko zainteresowań.
Paulus_305
Mam nadzieje że będzie się działo.
Paulus_305
A dzięki za info j.lucy (chodzi mi tu o dalsze spotkania) o których wspomniałaś.Wcześniejsze jego wystąpienia naturalnie widziałem.Pozostaje czekać na kolejne.
Paulus_305
Tak,wypada się zgodzić z ridigerem.Sztuka retoryki nie jest mu obca zgodnie z zawodem uprawianym.Cóż wyszła tylko miła,wcale zgrabna pogawędka.Szkoda tylko że to zagajenie niczego nie wnosi.
Paulus_305
Informacje firmowane nazwiskiem Jerzego C zawsze są wnikliwe,rozsądne i merytoryczne.Oczywiście czekamy na książkę.To do piero będzie wydarzenie.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH