Moja pasja - RIESE

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Moja pasja - RIESE
26 lutego 2014
Ocena widzów: 4,30

Jerzy Cera po raz kolejny przedstawia swoją pasję jaką jest badanie kompleksu Riese w Górach Sowich. Autor, znanej chyba wszystkim poszukiwaczom, książki “Tajemnice Gór Sowich” odsłania coraz to nowsze wątki i nieznane do tej pory zagadnienia tego tajemniczego przedsięwzięcia jakim było RIESE.
Komentarze: 3

trojkat
Pan Jerzy to ogromny zasób wiedzy, dobrze że zostaje utrwalona.
ridiger
Bardzo ciekawy materiał. Inna konwencja. Myślę, że powiedział tu więcej, niż w TVP, TVN lub Polsacie ;)
Paulus_305
Informacje firmowane nazwiskiem Jerzego C zawsze są wnikliwe,rozsądne i merytoryczne.Oczywiście czekamy na książkę.To do piero będzie wydarzenie.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Templariusze dzisiaj – kim są i co robią. PRO

Oglądaj

Krwawe Walentynki PRO

Oglądaj

Smoki - walka ze złem PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH