Poszukiwacze i Poszukiwania

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Poszukiwacze i Poszukiwania
05 marca 2014
Ocena widzów: 4,00

Rozmowa z Jerzym Cerą na temat poszukiwań i poszukiwaczy. Jakie jest prawo w Polsce dotyczące poszukiwań ukrytych przedmiotów, czy jest przyjazne dla poszukiwaczy? W jaki sposób sprawę poszukiwań rozwiązują inne państwa? Jaką rolę mogą pełnić grupy poszukiwawcze czy stowarzyszenia, chcące odkryć prawdę często zakopaną głęboko pod ziemią?
Komentarze: 4

Paulus_305
Rewelacja! Pana Jerzego mogę słuchać stale,bowiem mówi tak zajmująco i tyle w tym ciekawych szczegułów.Bardzo trafne spostrzeżenia na temat środowiska eksploratorów.Prawo w sprawie znalezisk to jedna wielka tragedia.Szkoda że rozmowa nie dotyczyła Riese ale i tak miło było posłuchać p.Jerzego C.Czy będzie kontynuacja??
j.lucy
Paulus_305: Rozmowa na temat RIESE z Jerzym Cerą była wyemitowana nieco wcześniej i jest dostępna na VOD. Co do kontynuacji, to na pewno będą kolejne spotkania, natomiast nie od razu :) Pozdrawiam
j.
Paulus_305
A dzięki za info j.lucy (chodzi mi tu o dalsze spotkania) o których wspomniałaś.Wcześniejsze jego wystąpienia naturalnie widziałem.Pozostaje czekać na kolejne.
None
Dziękuję Panie Jurku.Minęło 35 lat od mojej wyprawy do Szklar.Jako młody chłopak wybrałem się na chryzoprazy,ale autobusy nie spasowały i o zmierzchu dotarłem do kamieniołomu.Wymościłem sobie legowisko i skulony położyłem sie pod drzewem,aby rano wyruszyć na chryzoprazy.Odstrzał w kamieniołomie nieco mnie przestraszył,potem 2 osoby idące nocą przez las 2 metry koło mnie.O świcie byłem na dnie kamieniołomu-odstrzelono fragment wyrobiska i odsłonił sie tunel.Nie wszedłem do tunelu-wszedłbym gdyby nie charakter tej dziury -to był tunel z rzezbionymi podporami-jakieś bardzo stare wyrobisko z rzezbami na kolumnach-mnie interesowała geologia-nie mogłem zrozumieć tego co widzę-przestraszyłem sie wręcz i wycofałem.Znalazłem trochę chryzoprazu w materiale skalnym.Pan pierwszy powiedział o wyrobiskach w Szklarach-znaczy nie zwariowałem po tej nocy przeczekanej z komarami w lesie.Dziękuję za to potwierdzenie czegoś,co zobaczyłem.Pan zrobił to pierwszy.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Będzie się działo - Igor Witkowski PRO

Oglądaj

Tajemnice Gór Sowich - "Rüdiger" PRO

Oglądaj

Klątwa jest cierpliwa PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH