2mk
Dowody na wielkość i Słowian - Lachów są i sięgają po lata 1500/1600 p.n.e. Trzeba się ruszyć i poszukać w szacownych bibliotekach na świecie, mając nie polski paszport - polakom nawet Międzynarodowy Czerwony Krzyż nie udostępnia akt do wglądu i to dotyczących obozów miejsc i zajść, w których nas mordowano w czasie II WW!!

Trochę info gdzie takich dowodów należny szukać jak komuś zależy >> https://www.youtube.com/watch?v=OSr99EimZkk

Oczywiście przesada w Niczym nie jest wskazana ale to, ze od czasów po rewolucji francuskiej niesłusznie zwanych "odrodzeniem" (kłamstw i spisków o ile już) narodom takim jak Polska Czechy itp na nowo napisano Historię już dawno wiadomo.

Węgrom za to "ze byli po niewłaściwej stronie podczas Pierwszej WW zabrano dwie trzecie Państwa /Królestwa Węgier. Czemu nie rozebrano na cztery czy piec Austrii i samych Niemiec po Pierwszej WW. Wszystkie te Kraj stały przecież po tej samej "niewłaściwej" stronie.

Dzięki.
2mk
Ech`hh napisałem list na pocztę wewn, do P Justyny i wcieło go - kolejna nauczka iz dł€ższe listy infa etc nalezy pisać w wordzie - innym edytorze - a nastepnie wklejac na fora....

Chodziło o propozycje aby wszystkie wyklady przeprowadzone przez TagenTV z Dr`em J. Jaśkowskim wydać na płycie DVD do doplatnej dystrybucji. Jakość DVD proponowalem na tzw. pół HD czyli 720p maksymalnie, gdzyz w wykladach Dr`a w 99,9% wazna jest treść słowna wiedza przekazana słownie /ustnie, a 720p jako obraz do ogladania ma zupełnie dobra wystarczajacaą jakość - nawet 480p by wystarczyło aby na jednej płycie wydać więcej wykladów.

Mozna by tez rozważyć wydanie samego dzwieku przekazu mówionego w formie płyty DVD zawierajacej pliki MP3 z wykładów Dr`a Jerzego Jaskowskiego.

Co sz. Redakcja, Pani Justyna Stefańska oraz Pańsywo widzowie /słuchacze sądzicie o takiej "inicjatywie" Dystrybucjabyłaby oczywiście odpłatna oczywiscie po "sensownej" cenie.

Poddaje powyższą propozycje pod rozwagę. Proszę o ew, komentaze w szczególności zdanie Redakcji TagenTV

Z poważaniem i Pozdrowieniami 2mk, ~marq
2mk
(PS)
Tańszy egz. równierz produkcji wloskiej firmy Uberti
https://www.militaria.pl/uberti/rewolwer_czarnoprochowy_uberti_remington_1858_new_army_44_8_black_0107_p39855.xml
2mk
Sz. Panie Jacku

Co Pan sądzi o tym rewolwerze? > link na końcu.
W gorszej wykonanej werscji firmy Uberti z Włoch.która wykonuje kilka egzemplarzy poniższego remingtona rózniacych sie ceną kosztuje nieco ponad 1 tyś PLN.
Na 70% remingtony produkuje też firma CZ, ale nie mam pewności.
Oczywiście egzemplarz linkowany ponizej za 3200 to bardzo spory wydatek ale chyba wart "swego"?
Jakie elementy ponizszego typu /modelu remingtona mogą . rzutuja na ową róznorodność ceny dla "na oko" niemal takiego samego egzemplarza.
https://www.militaria.pl/uberti/rewolwer_czarnoprochowy_uberti_remington_1858_new_army_44_8_lw_black_300230_p65206.xml

Dziękuję!
2mk
Nie dzielmy Polskich kredytobiorcóe na :frankowiczów" "kredytowców slotówkowych z kredytem hipotecznycm" - pod zastaw hipoteki ale na dowolny cek, kredytobiorców zlotówkowych buduj,acych do - krdyty na dudowe domu w PLN, oraz pozostałyych.
Trybunał konstytucyjny stwierdził ze twz Tytuł wykonawczy banjów jest nie zgodny i z polskim prawem i z Polska Konstytucja ale na zmaine tego bezprawia doł czas bankom do końca chyba 2017 roku jak nie 1018.... Czyli nunimum 2.2 roku do 3.5 roku aby banki zaprzestały stosować bezprawnychz zapisów i praktyk nie stosowanych w zadnym innym Kraju Unii Eu. Logicznym sie wydaje że nie tylko takie praktyki niezgodne z prawem powinno zostać zaprzestane od końca nastepnego miesiaca od daty stwierdzenia niezgodnosci z konstytucja. Po co Bankom az circa ponad 3 lata by sady przestały honorować niezgodne z prawem i konstytucją procedury. Po JEDNO aby przez te 3 lata ostrzyc dodatkowo na kilkadziesiat Mld € polskich klientów. Takie Plucie na zasady prawne przez najwyzsze ponoc czynniki i instytucje nające strzec prawa udowadnia i Definiuje ze nie jestesmy nie tylko obywatelami Państwa prawa, obywatelami uNII ALE NAWET lUDZMI, PONIEWAŻ ZASTOSOWANIE DZIAŁAŃ BEZPRAWNYCH PRZEZ INSTYTUCJE PONOĆ ZAUFANIA PRAWNEGO WOBEC ZWIERZĄT ZAAZYWAŁOBY STOSOWANIA TAKIEJ PRAKTYKI MAX ZA 2/2.5 mIeś.
Jaka jest na to wszystko skuteczna rada - nakupić puszek i chlega na 40dni pójść do zapzyjaźnionego lekarz a jak takiego nie mamy wystawic sie na 15/20min na ulewę i wiatr i w ilosci 8/12 mln pracownikow najemnych i tych na czarno zarejestrowanych w urzedach pracy celem spolecznej opieki medycznej pójść w ilosci cirka 10mln ludzi na min. 60dniow L4....
Podczas tego 30dniowego L4 powstrzymujemy sie od wszelakich nawet najdrobniejszych zakupów zjadajac zapas puszek, jaj, smalu, mleka, chleba, etc. Przez 30 dni 10mln ludzi nie pracuje i NIC nie kupuje od Gazety poprzez Papier toaletowy i nie chodzi po pracy. Oglda oplacona wcześniej TV dvi et - wg preferencji i w godzinach pracy - środka dnia pracy - od 11:00 do 15:00 spaceruje po miastach i miasteczkach jak w porze Dziennika TV za czasów PRL`u. Jeden taki skoordynowany miesiac i Polska zaczyna być innym krajem jak nie wystarczy idziemy na L4 na nast 30dni.Idzie wiosna wiec do końca sierpnia mamy od jutra 5 miesiecy. ....
Osobom wyłamujacym sie nie pomagamy szczeg. w sytuacji jak in cos zabraknie z art pierwszej potrzeby Osoby "Rekrearujace sie i odzyskujace siły po wprawdzie nie mroźniej ale glodowej zimie oczywiscie musżą sie wspomadać oraz współdziałać. Inaczej aby w PL zaniechać niezgodnyc z prawem praktyk bijacych w obywatela narodowosci polskiej zachodnie firmy i korporacje będa potrzebowały 60 miesiecy a potem 120cia czyli circa 10 lat !!!! Oczywiście w tym samym czasie prawo dla zwyklego obywatela będzie działało z 5cio letnim okresem Wstecz !!
Pozdrawiam oprymistów oraz wyznawców "denokracji" i praworzadności" po polsku.
2mk
Swietnie owe "Dziesięć Przykazań" tłumaczy Roman Nacht. Znając hebrajski frazę 10-ąć przykazań tłumaczy on oraz twierdzi iż po Polsku -"Na Polski" "Dziesięć przykazań" nalezy tłumaczyć jako "DZIESIĘĆ PROPOZYCJI" i tak do Nich podchodzić i je rozumieć. To Tylko i Aż 10-ęć Propozycji, a czy Ktokolwiek z nas /Ktoś z owych Propozycji w swoim życiu skorzysta, bedzie wg nich postepował, bedą one niejako drogowskazem jego moralnych postepków i Moralnosci w ogóle, to już owego Kogoś - tu Kazdego z Nas - własny wybór.
2mk
Panie Dr, wiadomo, ze jedynym "antidotum: na jakiekolwiek lajdactwo, złodziejstwo, szalbierstwo, etc jest SKUTECZNA" odpowiedzialność finansowo -majatkowa (kara + pozbawienie uzyskanych w drodze przestepstwa finansów i dubr materialnej wartosci). Jak spowodowac aby w Polsce ludzie odpowiedzialni za swiadomą smierc lub oraz świertelne okaleczenie Rodaków Konkretni odpowiedzialni ludzie jak i Państwo - w tej kolejnosci -poniosło rzeczywistą odpowiedzialność. ? Jak zmobilizować Spoleczeństwo do działania nim Polacy będą stanowić 15 milionów kalek i ludzi bardzo ciężko chorzy.
2mk
Ukraina od poczatku to stuczny virtualny twór. Do konca IIWW czyli do 1945 roku "piśmienni" na tych terenach byli wyłacznie Polacy, Żydzi część Rosjan oraz inni "zagranicznicy", przewaznie kupcy oraz agenci (jedno nie wyklucza drugiego). W szczególnosci słóżby JKM były aktywne na terenach obecnej "UKrainy" już przed rozbiorami Polski aktywność ta wzrosła przezd rewolucja pierwszą z 1905 roku i de facto trwa do dzisisj.
Ciekawi mnie - ponieważ nie znam prawidłowej odpowiedzi - Kto Kim sie wysługuje Anglicy Niemcami czy Niemcy Anglikami? Cała reszta jest przedmiotem a nie podmiotem nawet rdzenni Rosjanie.

Podobnie ale inaczej w szczegółach wyglada sprawa Litwy i państwa Litewskiego wraz ze stworzonym przez Niemców na przełomie XIX i XX wieku stucznego jezyka litewskiego. Do końca XIXw a de fakto do poczatku Pierwszej WW szlachta i arystokracja dzisiejszej Litwy mówili po Polsku a doły społeczne chłopstwo i proletariat po rosyjsku i po żmudzku. Ksiestwo Litewskie to de facto Ksiestwo Białoruskie a wł. X. Białej Rusi wasal Rzeczypospolitej a tzw Litwa to Żmódź - naród bardziej podobny do estoni czy nawet pierwotnych prusaków.
2mk
< @karolol127 > miedzy innymi:

>> http://tagen.tv/vod/2015/04/swiat-jest-inny-cz-11-edukacja-czy-programowanie/ np. 12:20 (+ całość);

>> http://www.taraka.pl/nie_bylo_chrztu_polski

Podobnych informacji, ze byliśmy już chrzczeni od Xięstwa WielkoMorawskiego napewno na samym poczatku IX wieku czyli tyż po roku 800-tnym a nawet w VI wieku około roku 640/660 w religii Prawosławnej z/od Konstantynopola - Wschodniego Chrześcijaństwa [PRAWO-SŁAWIA => SŁOWO PRAWDY /PRAWDZIWE SŁOWO - Dwu Prawd nie ma, ale mogą być dwa, a i ogrom wiecej Kłamstw Zakłamań i Zmyśleń]. którego sukcesorem /kontynuatorką obecnie "obwołuje" sie Rosyjska Cerkiew Prawoslawna .... ..
2mk
"czyli po roku 800-tnym" => tak powinno być Przepraszam .. :)

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH