Naprzeciw bankom - rozmowa z reżyserem

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Naprzeciw bankom - rozmowa z reżyserem
31 marca 2016
Ocena widzów: 3,20

Film “Naprzeciw bankom” porusza temat tzw. “frankowiczów”, którzy wpadli w pułapkę rosnącego zadłużenia wobec banków. Mimo spłacania rat i odsetek kwota pozostała do spłaty wzrasta.
Komentarze: 2

2mk
Nie dzielmy Polskich kredytobiorcóe na :frankowiczów" "kredytowców slotówkowych z kredytem hipotecznycm" - pod zastaw hipoteki ale na dowolny cek, kredytobiorców zlotówkowych buduj,acych do - krdyty na dudowe domu w PLN, oraz pozostałyych.
Trybunał konstytucyjny stwierdził ze twz Tytuł wykonawczy banjów jest nie zgodny i z polskim prawem i z Polska Konstytucja ale na zmaine tego bezprawia doł czas bankom do końca chyba 2017 roku jak nie 1018.... Czyli nunimum 2.2 roku do 3.5 roku aby banki zaprzestały stosować bezprawnychz zapisów i praktyk nie stosowanych w zadnym innym Kraju Unii Eu. Logicznym sie wydaje że nie tylko takie praktyki niezgodne z prawem powinno zostać zaprzestane od końca nastepnego miesiaca od daty stwierdzenia niezgodnosci z konstytucja. Po co Bankom az circa ponad 3 lata by sady przestały honorować niezgodne z prawem i konstytucją procedury. Po JEDNO aby przez te 3 lata ostrzyc dodatkowo na kilkadziesiat Mld € polskich klientów. Takie Plucie na zasady prawne przez najwyzsze ponoc czynniki i instytucje nające strzec prawa udowadnia i Definiuje ze nie jestesmy nie tylko obywatelami Państwa prawa, obywatelami uNII ALE NAWET lUDZMI, PONIEWAŻ ZASTOSOWANIE DZIAŁAŃ BEZPRAWNYCH PRZEZ INSTYTUCJE PONOĆ ZAUFANIA PRAWNEGO WOBEC ZWIERZĄT ZAAZYWAŁOBY STOSOWANIA TAKIEJ PRAKTYKI MAX ZA 2/2.5 mIeś.
Jaka jest na to wszystko skuteczna rada - nakupić puszek i chlega na 40dni pójść do zapzyjaźnionego lekarz a jak takiego nie mamy wystawic sie na 15/20min na ulewę i wiatr i w ilosci 8/12 mln pracownikow najemnych i tych na czarno zarejestrowanych w urzedach pracy celem spolecznej opieki medycznej pójść w ilosci cirka 10mln ludzi na min. 60dniow L4....
Podczas tego 30dniowego L4 powstrzymujemy sie od wszelakich nawet najdrobniejszych zakupów zjadajac zapas puszek, jaj, smalu, mleka, chleba, etc. Przez 30 dni 10mln ludzi nie pracuje i NIC nie kupuje od Gazety poprzez Papier toaletowy i nie chodzi po pracy. Oglda oplacona wcześniej TV dvi et - wg preferencji i w godzinach pracy - środka dnia pracy - od 11:00 do 15:00 spaceruje po miastach i miasteczkach jak w porze Dziennika TV za czasów PRL`u. Jeden taki skoordynowany miesiac i Polska zaczyna być innym krajem jak nie wystarczy idziemy na L4 na nast 30dni.Idzie wiosna wiec do końca sierpnia mamy od jutra 5 miesiecy. ....
Osobom wyłamujacym sie nie pomagamy szczeg. w sytuacji jak in cos zabraknie z art pierwszej potrzeby Osoby "Rekrearujace sie i odzyskujace siły po wprawdzie nie mroźniej ale glodowej zimie oczywiscie musżą sie wspomadać oraz współdziałać. Inaczej aby w PL zaniechać niezgodnyc z prawem praktyk bijacych w obywatela narodowosci polskiej zachodnie firmy i korporacje będa potrzebowały 60 miesiecy a potem 120cia czyli circa 10 lat !!!! Oczywiście w tym samym czasie prawo dla zwyklego obywatela będzie działało z 5cio letnim okresem Wstecz !!
Pozdrawiam oprymistów oraz wyznawców "denokracji" i praworzadności" po polsku.
LukaszNOsmolski
Dlaczego tak jest? Dlatego ,że zbyt mało osób do tej pory o tym wie do dziś dnia i lub są zbyt leniwi żeby się dowiedzieć i współdziałać żeby to zmienić w myśl zasady moje korytko jest pełne więc co się będę wychylał.

Lata dzielenia ludzi na grupy zbierają owoce. Kto ma oczy niech czyta ten komentarz dopóty zrozumie.

Dziękuję za ciekawe nagranie i możliwość wypowiedzi.
Pozdrawiam i życzę pomyślności.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Słowiańska Szkoła odc.2

Oglądaj

Świat jest inny odc. 71 - WOLNOŚĆ - to sł... PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc. 136 - Fałszywy obraz... PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH