a.koch.53
Bardzo dziękuję obydwu Paniom za mądrą, interesującą rozmowę. Poziom wiedzy Pani Teresy i Jej wszechstronność podziwiam szczerze.
a.koch.53
Te dwie rozmowy spowodowały poznanie Pana od strony kogoś, kto bardzo dobitnie mówi o swoich rozterkach i samotności. Wyjątkowość pańskiego talentu, daru nie podlega dyskusji. Ponieważ ja również potrafię przewidywać interesuje mnie praca jasnowidzów, którzy są w wielu przypadkach zwykłymi hochsztaplerami, sztukmistrzami obecnej pory wykorzystującymi niewiedzę i strach ludzi przed nieznanym dla własnej nikczemnej potrzeby bycia guru. Czasem zaglądam do Tagen tv i pozytywnym bardzo zaskoczeniem było posłuchania Pana inaczej. You Tube dał mi błędny obraz i pańskiej wiedzy i osobowości. Wydaje mi się, że pański sceptycyzm bierze się z silnego powiązania z astralem. Wszyscy ludzie korzystający z niego mają ten sam problem. Opętanie krótko mówiąc raz większe raz mniejsze. Ponieważ prawdziwy z Pana Ktoś dam sposób jak uwolnić siebie od ssania przez astral. Herbatka z Estragonu lekko słodzona najlepiej świeżego po czym spacer do Brzozy. Tulić się i obejmować Ją należy mówiąc do niej, że jest cudna bo jest i że potrafi zabrać tych, którzy przyssani są do mnie przez mój infantylizm, to znaczy nie zdawanie sobie sprawy z konsekwencji kontaktu i konfrontacji z nieżyjącymi ludzmi szczególnie krótko po ich zejściu z planu fizycznego Żiemi. Uważam, że nie ma po śmierci Ciała dalszego Życia, ale jest z pewnością Istnienie. Pozdrawiam Pana najserdeczniej mile zadziwiona poziomem Pana wiedzy i głębi.
a.koch.53
Jestem od lat kilkunastu roślinożercą. W jednym z wielu wierszy pod wpływem olśnienia napisałam werset,, Ścierwojad spojrzał w Krowy oczy i Miłość bestię w nim strawiła..,,Tak było na prawdę. Dziś jest trudno, ale nigdy nie powrócę do tamtej Ani.
a.koch.53
I tak jeszcze na marginesie może pan Tadeusz jako mecenas sztuki odniósł by się do tego co piszę na blogu avas.blog.pl
a.koch.53
Wysłuchałam po raz kolejny bardzo prawdziwej historii kobiety, matki, żony i jeszcze co najbardziej niezwykłe przedstawicielki mądrzejszych od ludzi Istnień, Istot zainteresowanych zmianą na lepsze tragicznych relacji międzyludzkich na planecie. Osoba pani Gracjany obrazuje w niepodważalny sposób wartości jakie niesie kontakt z Innymi i że to jest właśnie sposób na przyszłość. To jest to zródło na dalszą ewolucję. Oni mają wiedzę potrzebną ludziom do przemiany z wystraszonego niewolnika w Istotę ludzką odpowiedzialną za swoje postępowanie. Bardzo panią lubię Gracjano i oczekuję dalszej historii.
a.koch.53
Wspaniale. Jesteście na swoim miejscu. Świeżość i kultura Państwa telewizji jest już na tym poziomie, że przyszłość nareszcie może być lepsza. Dziękuję.
a.koch.53
Przesympatyczne spotkania. Nie wiedziałam o nich dlatego jak trafiłam obejrzałam wszystkie po kolei ale od razu. Zupełnie nowy wizerunek pana Tadeusza. W NTV to tak szybko i wiele a tu spotkałam kogoś, kto potwierdził nieomylną intuicję, że ten program w NTV ukrywa mimo wszystko i niezwykłą wiedzę i doświadczenia i trafności ocen pana Owsianki. Wielka skromność i osobista kultura dopiero w tych audycjach jest widoczna a osoba gospodyni uświetnia jeszcze spotkanie. Bardzo dziękuję i proszę o odniesienie się Państwa do sprawy 200 lat jakie rzekomo pozostały Ziemi do przekroczenia przez żyjących gwiezdnych wrót, po czym planeta ma być roztarta na pył. W audycjach pani Kerry Casidy z taką panią chaotyczną blondynką jest wyraźny katastroficzny przekaz na ten temat. Pan Tadeusz twierdzi zupełnie cos innego. Wywiady Kerry są dla mnie bardzo ważne i mimo, że niektóre przepowiednie Camelotu nie sprawdziły się, bo właśnie dlatego, że zostały w wizjach już urzeczywistnione. To działa identycznie jak u Nostradamusa, który w wizji zobaczył swoją bliską śmierć i jej po prostu zapobiegł. Tak też najbardziej katastroficzne jasnowidzenia przez to, że już je ktoś zobaczył stały się i niekoniecznie replikują się w rzeczywistości.
a.koch.53
Jestem z Państwem od momentu pobytu państwa telewizji u Pani Gracjany. Podoba mi się mądra młodość, kultura jaką zauważyłam na stronie i naturalnie świeżość, której ostatnią porą brak u Pana Janusza. Jestem stara i znam doskonale mechanizmy geopolityczne na planecie. Potrzebuję audycji o kontaktach ludzi z Universum i to tych żyjących teraz. Życzę Państwu wielkiego powodzenia takiego jak Pana Dawida. Proszę o audycję z Panem Markiem Taranem, Darkiem Sugierem i Panią Moniką Jakubczak na przykład. Niech mówią co chcą. Najlepiej jest gdy prowadzący daje powiedzieć podmiotowi wywiadu całość, która sama mu się układa. Pytania a i owszem ale z wyczuciem takim jak u Pana Alexa Berdowicza.Jestem z Państwe i życzę sukcesu.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH