JASNOWIDZ - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.2

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

JASNOWIDZ - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.2
01 maja 2014
Ocena widzów: 4,00

Rozmowa z Jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim, na temat jego pracy w poszukiwaniach przez wizje jasnowidzenia. Rozmowa zaskakująca, pokazująca wielowymiarowość świata, który przyzwyczajeni jesteśmy oglądać swoimi oczami, świata, który tak bardzo dobrze przecież znamy.
Komentarze: 16

liliana.drwal
Jest Pan mądrym człowiekiem Panie Krzysztofie i Pan WIE. Dziękuję za ten wywiad !
israel.teresa
Panie Krzysztofie,
bardzo miła niespodzianka w ten weekend! Obejrzałam z przyjemnością, mimo zacinania się filmu.
Interesuje mnie ta tematyka, ostatnio czytałam <Umarli mówią do nas>.

"Życie pośmiertne jest obecnie tematem badań naukowych. Ludzkość, odrzuciwszy wcześniejsze przesądy i uprzedzenia, zaczyna porozumiewać się z tymi, którzy już odeszli.
W książce tej autor, kapłan i teolog, po raz pierwszy ujawnia materiały zgromadzone przez wielu uczonych, które świadczą o tym, że po tam tej stronie nadal żyją nasi bliscy i pragną nam pomóc, udzielając wskazówek i rad, a także wspierając nas w naszych kłopotach. Z przekazów tych, głównie głosów zarejestrowanych na taśmie magnetofonowej, dowiadujemy się również, co dzieje się na tym drugim świecie i jak jest on zorganizowany. Ta fascynująca książka burzy dotychczasowe koncepcje wszechświata, zarówno w sensie religijnym, jak i świeckim. Stanowi istotny przełom w pojmowaniu zjawiska, jakim jest śmierć. Budzi refleksję i nadzieję."

Panie Krzysztofie więcej wiary w siebie i w ludzi:) Nie jest tak źle z ludźmi, coraz więcej ludzi się budzi, wystarczy popatrzeć wokół, choćby ta, czy inne TV. A że są też młode dusze, cóż, róbmy swoje.
Przekleństwa w Pana wykonaniu nawet okej, ale raziło mnie to jak Pan mówił o swojej śmierci. Człowiek umiera Panie Krzysztofie, to wielka tajemnica, tutaj śmierć a narodziny po tamtej stronie.
Słowo którego Pan używał, ma bardzo negatywną konotację.
a.koch.53
Te dwie rozmowy spowodowały poznanie Pana od strony kogoś, kto bardzo dobitnie mówi o swoich rozterkach i samotności. Wyjątkowość pańskiego talentu, daru nie podlega dyskusji. Ponieważ ja również potrafię przewidywać interesuje mnie praca jasnowidzów, którzy są w wielu przypadkach zwykłymi hochsztaplerami, sztukmistrzami obecnej pory wykorzystującymi niewiedzę i strach ludzi przed nieznanym dla własnej nikczemnej potrzeby bycia guru. Czasem zaglądam do Tagen tv i pozytywnym bardzo zaskoczeniem było posłuchania Pana inaczej. You Tube dał mi błędny obraz i pańskiej wiedzy i osobowości. Wydaje mi się, że pański sceptycyzm bierze się z silnego powiązania z astralem. Wszyscy ludzie korzystający z niego mają ten sam problem. Opętanie krótko mówiąc raz większe raz mniejsze. Ponieważ prawdziwy z Pana Ktoś dam sposób jak uwolnić siebie od ssania przez astral. Herbatka z Estragonu lekko słodzona najlepiej świeżego po czym spacer do Brzozy. Tulić się i obejmować Ją należy mówiąc do niej, że jest cudna bo jest i że potrafi zabrać tych, którzy przyssani są do mnie przez mój infantylizm, to znaczy nie zdawanie sobie sprawy z konsekwencji kontaktu i konfrontacji z nieżyjącymi ludzmi szczególnie krótko po ich zejściu z planu fizycznego Żiemi. Uważam, że nie ma po śmierci Ciała dalszego Życia, ale jest z pewnością Istnienie. Pozdrawiam Pana najserdeczniej mile zadziwiona poziomem Pana wiedzy i głębi.
Jusif
Pierwsza część nieco chaotyczna, ale pozwala wejść w nastrój. Druga część - kapitalna. Widzę jak bardzo brakuje mi wiedzy. Ale za podzielenie się własnymi przemyśleniami, wątpliwościami - wielkie dzięki.
pankracy267
Swietne i godne podziwu rozwazania o duchowosci poparte jakze cennymi przykladami z rzeczywistosci.
Zycze Panu jeszcze wiele sukcesu w poszukiwaniu zaginionych, co podwazy swiat sceptykow i mediow.
Niech Pana wiedza i zdolnosci nie beda tylko legenda, bo jest Pan nader wyjatkowym czlowiekiem.
Pozdrawiam serdecznie
wojtii77
Zagadnienia, które Pan porusza w tych filmach są Wszystkim nam dobrze znane. Jest ogrom ludzi na tym świecie, którym się przydarza to, co Panu i nam pośrednio. Odkąd mogę sięgnąć pamięcią zawsze nosiłem w sobie przekonanie, że to Wszystko musi mieć głębszy sens a to czym się stanie będzie uwarunkowane naszym postrzeganiem siebie na zewnątrz, tego co także będziemy sobą w tym wszystkim reprezentować.

Dla mnie jako widza takich spektaklów życia wyłania się obraz przewrotu w sercach ludzi, który już się zaczął. To co prawdą było do prawdy wróci w tej Naszej tutaj egzystencji.

Jestem przekonany, że ludzie zaczną więcej rozmawiać, głośniej i więcej o tym co się z nimi dzieje w tym życiu a nie o nim samym, pracy, porządkach w domu czy zakupach...

Sami z żoną majac 35 lat i dwójkę dzieci zmieniliśmy do wielu aspektów z życia radykalne zmiany i postrzegania tego co dzieje się tak jakby obok nas.

Kiedy już każdy z Nas spojrzy głęboko w siebie, zainteresuje się sobą na tyle aby odnależć pewne prawdy, wywali brudy i nie wygodne kłamstwa na stół pozostanie tylko jedno o nim i całym zewnętrznym byciem - PRAWDA :)

Pozdrawiam Wszystkich !
wladyslaw.smagala
Sceptycy i ludzie niekopetentni będą zawsze, więc nie warto się tym przejmować. Warto wierzyc sobie swoim odczuciom. Robi pan kawał dobrej roboty dla ludzi w potrzebie i to się liczy. Proponuję przeczytać książkę E. Nowalskiej pt. ,,Ziemia w Oczach Zaświatów".Życzę większej satysfakcji ze swej pracy i pozdrawiam serdecznie.

Aneta
Bardzo dziękuję za te szczere słowa, za prawdę i pokorę wobec daru! To, co Pan mówił o swojej niepewności targającej wnętrze bardzo mi pomogło, za co szczególnie DZIĘKUJĘ!!! Pozdrawiam, życząc Panu spokoju i wytchnienia!
A.S.
Katgal
Wspaniały człowiek, wspaniały. I skazany na samotność, bo przejrzał rzeczywistość jak niewielu.
andrzej19510328
Dziękuję za wywiad Panie Krzysztofie.To była uczta dla mojej duszy.
ewa
Oberek, polski taniec ludowy tez jest z przytupem i to nikogo nie irytuje.
-to uwaga odnosnie przeklenstw w wypowiedzi pana Krzysztofa.
Bella
ŚWIETNY , PRAWDZIWY , NIESAMOWITY UMYSŁ
ALE 8 NUMEROLOGICZNA TO NIESKONCZONOŚĆ UMYSLU...A PAN JACKOWSKI JEST 8 ...A TE WULGARYZMY DODAJĄ SIŁY I ODDAJĄ EMOCJE TAMTYCH CHWIL ...
DLA MNIE CZAD !!
NIE MA TAKIEGO DRUGIEGO NIEPOWTARZALNY JEDYNY W SWOIM RODZAJU

"A NA PEWNO MA WIECEJ ENERGII NIZ NIE JEDEN SW CO SIE BEZ WULGARYZMÓW WYPOWIADA ..."

BRAVO
psa2
Jest Pan Wspaniałym człowiekiem Panie Krzysztofie !

Dzięki Panu znów mam nadzieję i wiarę że warto żyć,
warto starać się być dobrym.

I wróciła mi wiara, mocniejsza poprzez Pana doświadczenia i świadectwa, że
jednak jesteśmy czymś więcej niż tylko materialnymi krótkotrwałymi bytami,
I że jednak warto być dobrym ponieważ jednak, w dłuższej perspektywie czasu,
dobro przyniesie dobre owoce.

Dziękuję Bardzo !
Piotrek S.
Julianna52
Panie Krzysztofie bardzo dziękuję-SUPER
CHOJNICZANKA
rys66
Dzieki, ze jestes.
deadcandance
Te historie, które Pan opowiada są niesamowite. Kiedy Pana słucham, to czuję wielką mądrość jaka z Pana wypływa... przenika mnie ona dogłębnie. Te wiele momentów, w których czuję na ciele powiew wszechświata sprawia, że życie nabiera zupełnie innego wymiaru... powoduje, że staram się być jeszcze lepszym człowiekiem. Dziękuję Panie Krzysztofie i jeżeli mogę, to jeszcze jedna mała rzecz - kiedyś 'spotkaliśmy' się w Bydgoszczy (centrum handlowe Focus) wszedł Pan razem z małżonką do sklepu w którym pracowałem i z uśmiechem na ustach powiedział Pan do mnie coś w stylu "podoba mi się w tym sklepie, bo jest tu tak kolorowo". Brakowało mi wtedy odwagi, żeby podejść i uścisnąć Panu dłoń i bardzo tego żałuję... ehh takie tam zwierzenie, które wątpię, że w ogóle Pan zauważy :) mimo wszystko MOCNO POZDRAWIAM. Jest Pan wspaniałym człowiekiem...
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 49 PRO

Oglądaj

JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM PRO

Oglądaj

Bizancjum i Słowianie PRO