Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 12

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 12
21 marca 2014
Ocena widzów: 4,00

W tym spotkaniu Tadeusz Owsianko odpowie na nurtujące wielu pytanie o jedzenie mięsa zwierzęcego oraz zabijaniu zwierząt aby stały się pokarmem dla człowieka. Czy jedzenie mięsa szkodzi człowiekowi, co mówi na ten temat nauka, czy i jaki to ma wpływ na rozwój duchowy, co wiadomo na ten temat z przekazów innych cywilizacji.
Komentarze: 12

kUrpianka
:-) @phemiera.
P. Premier, jak żyć :P Ano żyj iak i daj innym żyć :D ...
A ad. "mięsożerców".Moim zdaniem dobrym przykładem jest postępowanie Indian, przed polowaniem jak i po jego zakończeniu. :D oczywyście toje Moi podglond na tom sprae.jak i prawo wyboru
:-) A tak łogólie, to pozdro :D
kUrpianka
:-)
Ino gdzie som "mórdki" :-), :D "P ?

;-(
qarq
Panie Tadeuszu, mam pytania do Pana.
1. Jak dotrzeć i odczytać swoje wszystkie inkarnacje w kolejnosci od ostatniej przed obecną naszą Osobą?
2. Czy poczawszy od przyszłej inkarnacji po naszej fizycznej śmierci, Dusze Ludzkie bedą mogły świadomie wybierać miejsce (planetę, galaktykę) czas, oraz Osobę swej przyszłej Inkarnacji?

Narazie na tych dwu pytaniach poprzestanę czekając na Pana odpowiedź.
Pozdrawiam
qarq
No i zapomniałem o trzecim ważnym i powiązanym pytaniu: Jak obejrzeć jednocześnie lub po kolei -kolejno wszystkie swoje 12ście "wersji", Postaci?
mayu
Dołączam się do osób mówiących o problemach z ogladaniem Waszej telewizji. Dzisiaj już po raz piąty blokuje mi się Wieczorynka mimo, że oglądam to o 6-7 rano w niedzielę, gdzie serwer na pewno nie jest obciążony a mój transfer to ponad 12MB/s.
Czy moglibyście udostępnić ściąganie Waszych filmów tak jak inne telewizje. Juz kiedyś o to pytałem, ale nie dostałem odpowiedzi.
camel
Jeszcze raz przepraszamy za jakość odtwarzania, ale ciągle badamy te przypadki i okazuje się że występują one u niektórych dostawców łączy, między innymi TPSA, UPC. Zmienimy też serwer nadawczy aby wykluczyć wszelkie podejrzenia o błędy z naszej strony. Pracujemy nad tym aby był idealny odbiór u wszystkich naszych widzów i nie spoczniemy aż nie osiągniemy tego celu. Najbliższe dni wyjaśnią cała sprawę. Proszę również o przysyłanie informacji na nasz adres mailowy Info@tagen.tv ze wszelkimi problemami w odbiorze oglądania. Dziękujemy za pomoc i zrozumienie.

Mariusz - Tagen team
Amma
Oczywiście że bycie tzw. wegetarianinem n i e oznacza automatycznie wyższego poziomu świdomości/uduchowienia - wszysytko zależy od intencji/powodów!

Jednocześnie nie bycie tzw. wegetarianinem = gustowanie w jedzeniu mięsa = zabijanie samemu zwierząt do zjedzenia bądź kupowanie takowych zabitych więc popieranie/udział w zabijaniu ś w i a d c z y o niskim poziomie świdomości/uduchowienia.

Jak też ktoś mądrze napisał:

"Nie wierzę w wegetarianizm...moi uczniowie są wegetarianami, ale nie jest to żadna zasada, żadna reguła.

Są wegetarianami, gdyż medytacja czyni ich bardziej ludzkimi, bardziej kierującymi się sercem, przez co są w stanie zrozumieć całą głupotę ludzi, którzy zabijają żyjące istoty, aby je zjadać.

Wegetarianami czyni ich nie żadna reguła, ale wrażliwość, estetyka, świadomość.

Nie nauczam wegetarianizmu – on jest produktem ubocznym medytacji. Gdziekolwiek ludzie medytują, stają się wegetarianami – zawsze, od tysięcy lat."

Otó to!

Pani Justynie życzę mniej apetytu na "wykrajanie sobie szynki z nogi".

A panu Tadeuszowi radzę że skoro sam uważa że sprawa jest ważna żeby może jednak spytał się Ojca co on na to zabijanie zwierząt w celu zjedzenia - może określi jednoznacznie i nie odeśle pana do własnych poszukiwań, bo co to byłby za ojciec jakby tak zbywał dziecko pytające o coś ważnego!?

None
mozna nie jesc miesa jezeli zazywa sie witamine b12 dodatkowo wszyscy wegetarianie i osoby powyzej 50 roku zycia potrzebuja dodatkowo b12, sa to bakterie ktore powstaja w przewodzie pokarmowym po zjedzeniu produktow zwierzecych jajka, mieso, podroby
polecam ciekawy wyklad lekarza
https://www.youtube.com/watch?v=RVKkE9LlPYM
dryf
A ja, chciałbym wrócić do poprzednich wieczorynek.

Również proszę o zapodanie sposobu na odprowadzenie duszy (ducha?)
Nawiązując do tego, co Pan opowiedział o modlitwach za Zmarłych i wspominaniu Ich, czyli utrzymywaniu owych istności na Ziemskim Podole, jak wygląda sprawa Jezusa i całych zastępów Świętych? Czyżby Oni również nie mogli odejść będąc ciągle utrzymywani na Ziemi poprzez wiernych?

Co stało nad grobem w przypadku Pana Mamy? Czy był to cały kompleks, to znaczy wszystkie trzy świadomości, czy tylko duch, jako świadomość Boga Ojca/Matki?

Wszechświat składa się z 12 kosmosów. Każdy kosmos zamieszkuje inna rasa. Tak więc, mamy 12 Ras.
Czy wszystkie te rasy utworzyły sztuczną rzeczywistość?
Jeśli tak, to jak mogło do tego dojść? Czyżby wszystkie duchy, stanowiące cząstki świadomości Boga Ojca, okazały się na tyle głupie? W świetle tego, przestaje mnie dziwić to, że świadomości ciała i duszy, nie słuchają się świadomości ducha.
dryf
Kolejna sprawa.
Z tego co zrozumiałem, to właśnie duchy zbudowały całą istniejącą/widzialną materię, we wszystkich 12 kosmosach. I jest to materia nie wzorcowa. Następnie powstała Ziemia, już jako planeta wzorcowa. Czyżby materia ziemska różniła się od tej w pozostałym Wszechświecie? A jeśli tak, to czym? Bo jeśli Wszechświat ma powrócić do wzorcowości, to cała materia musi zostać przebudowana.

Duchy, we wszystkich kosmosach, zbudowały sobie narzędzia w postaci istniejących tam ras. Czyli jakichś istot. Rozumiem, że te zbudowane istoty, były istotami żywymi. Aby funkcjonować, musiały wytwarzać energię życia (w jakiś sposób). Dlatego dziwnym się wydaje, że owym duchom zaczęło brakować energii.
Mógłby Pan Tadeusz to wyjaśnić?
Pytam, bo jeśli 11 ras zostało odciętych od źródła zasilania, czyli Ziemi i człowieka, to czym się żywią?
Brakuje mi wyobraźni do przedstawienia sobie wielkości tylko jednego z kosmosów, że o całym Wszechświecie już nie wspomnę. Jakim sposobem, w sumie mała planetka, jaką jest Ziemia, może zasilać cały Wszechświat? W jednej galaktyce jest miliardy gwiazd i planet.
W kosmosie jest miliardy galaktyk! Czyli ja, zasilam w pożywienie miliardy istnień w jednym tylko kosmosie!!! A jest ich 12.

Z tego co zrozumiałem, człowiek został zbudowany przez te wszystkie rasy. Wobec tego, my ludzie, nie przynależymy do żadnego z kosmosów. Stanowimy dodatkową 13 rasę. Czy tak?

Kosmos w którym powstała Ziemia, zasiedlony jest przez gadzią rasę. Tak to wygląda.
Nie dziwi więc to, że gady poczuły się rasą wybraną. Ale!
Zarówno w gadzie ciała, jaki i w ciała ludzkie, wciela się ta sama świadomość Boga, czyli duch. Jak to się dzieje, że duchy wcielające się w gady, mają taką przewagą nad duchami wcielającymi się w ludzi, że były w stanie zniewolić Człowieka?

Czy owe 12 ras można skojarzyć z dwunastoma plemionami Izraela? Chociaż niektórzy twierdzą, że plemion było 13. Te trzynaste powstało z córki Jakuba.

Czy Pan wie, Panie Tadeuszu, lub może Pan słyszał o tym, że astral został zlikwidowany?
A dokonał tego Pan Aleksander Berdowicz (Porozmawiajmy TV) wraz ze swoim kolegą, jakieś dwa miesiące temu!?

Andrzej

.
a.koch.53
Jestem od lat kilkunastu roślinożercą. W jednym z wielu wierszy pod wpływem olśnienia napisałam werset,, Ścierwojad spojrzał w Krowy oczy i Miłość bestię w nim strawiła..,,Tak było na prawdę. Dziś jest trudno, ale nigdy nie powrócę do tamtej Ani.
Amma
,, Ścierwojad spojrzał w Krowy oczy i M i ł o ś ć b e s t i ę w nim s t r a w i ł a..,,

Otóż to...bo bycie "ścierwojadem" to brak Miłości...niestety !!!

Zaiste...zachwyt oczami kota/krowy jest jakiś pusty/płaski/niewłaściwy skoro nie przeszkadza być "ścierwojadem"/delektować się szynką z nogi!
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.66 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.59 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 24 PRO