Głos Ludzi - David Icke

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Głos Ludzi - David Icke
10 lutego 2014
Ocena widzów: 4,00

Wywiad z Davidem Icke’m w jego nowym studiu telewizyjnym The People’s Voice w Londynie. Wywiad z doskoku, nieumawiany i niereżyserowany. Tak, po prostu.
Komentarze: 5

a.koch.53
Wspaniale. Jesteście na swoim miejscu. Świeżość i kultura Państwa telewizji jest już na tym poziomie, że przyszłość nareszcie może być lepsza. Dziękuję.
pankracy267
Chwala zalozycielowi "Peoplesvoice".
1widz3
wywiad z konieczności nieco ogólny-to zrozumiałe, jednak zauważam i doceniam odwagę i świeżość podejścia do pracy całego zespołu tagen.tv, dziękuję, :) dk
Jahabharata
David Icke jest tak "odjechany" ze swoimi poglądami, że aż się zastanawiam, czy ktoś go nie wymyślił po to, żeby "kanałować" entuzjazm młodych ludzi nie tam gdzie trzeba. Sprowadzać ten entuzjazm na manowce. Z drugiej strony nie wiem, czy jego wpływ na ludzi jest wystarczająco duży, żeby ktokolwiek chciał go wykorzystać.
pankracy267
Jahabharata,tez bylem jego zwolennikiem na FB,ale nie odpowiadal na moje pytania i go usunalem.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Eric X. Li: Bajka o dwóch systemach politycznych

Oglądaj

Świat jest inny odc. 37 - Atomowe przekręty PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc. 100 - Dzik jest dziki PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH