Swarog
Świetne wystąpienie PODPISUJĘ SIĘ.
Swarog
Też się tak bawiłem w dzieciństwie w rodzinę albo sklep. Z perspektywy czasu widzę że mimo wszystko to były wspaniałe Czasy. Było miło i rodzinnie, mimo trudnych czasów.
Swarog
Referendum się odbyło i Szwajcaria powiedziała Nie!
Szwecja ma podobny projekt. Pomyśleliście dlaczego chcą pieniądze rozdawać za darmo! Niema nic za darmo! Jak myślicie gdzie tu jest haczyk?
Swarog
Człowiek na pewno jest Synem boga Twórcom. Nie może leżeć bezczynnie. Pieniądz z założenia miał być środkiem wymiany a nie celem samym w sobie. Nadmiar pieniędzy zarówno jak i niedobór jest zły. Umiar potrzebny we wszystkim. Dzisiejsza Banksterka obraca powietrzem, giełdy to ruletka. A państwa niedługo wprowadzą podatek od oddychania powietrzem i picia wody. Sprywatyzują wszystkie źródła wody, lasy. Pomieszanie pojęć znaczeń!
Rozbój to Rozwój!Tolerancja to Akceptacja! Prawie jak u Orwella-WOJNA TO POKÓJ! IGNORANCJA TO SIŁA! Ludzie nie potrzebują rozdawnictwa, ale nie można ich też ograbiać podatkami. Potrzebują miejsca i możliwości Tworzenia, Rozwoju! Ale tym nie jest zainteresowana Ukryta Władza czyli NWO! Oni potrzebują niewolników zombi. Panie Krzysztofie czy czytał Pan może "Anastazje" Władimira Megre? Co pan o tym sądzi? Czy to dobry kierunek?
Swarog
Podpisuję się pod tym co Pan powiedział. Już dawno odrzuciłem TV zombizator. Dużo czytam; żyje; obserwuje; mam różne pasję hobby; i podobne spostrzeżenia.
Swarog
Super podane w tabletce. Krótko a na temat.
Swarog
Lelek - Brzask Bogów płyta wspaniała dziękuję.
Swarog
Żałosne!!!

Okrutna propaganda próbująca oswoić ludzi z trans-humanizmem.
Jeśli ludzkość podąży w tym kierunku to jest jej koniec! Było by wtedy „Witaj nowy zamordyzmie, czyli NWO; Witaj bezduszny wyzuty z wszelkiego Humanizmu niewolniku Biorobocie!
Ale Polacy Budzą Się!!!

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH