Słowiańska moc - Czesław Białczyński

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Słowiańska moc - Czesław Białczyński
01 czerwca 2016
Ocena widzów: 4,00

Kto i kiedy próbował podbić narody i plemiona słowiańskie i czy to się udało? Jaka jest znana historia przejęcia panowania nad Ziemiami Północy i jakie są tego skutki opowiada badacz Słowiańszczyzny – Czesław Białczyński.
Komentarze: 4

KingaKaspruk-Jankowska
Bardzo interesujący wykład. W świadomości powszechnej Polaków rozwój naszych ziem rozpoczął się wraz z przyjeciem chrztu - to jeden z fundamentów historycznych, jakie wynosimy ze szkoły. Dzięki takim historykom, jak p. Białczyński mozemy poznać inną stronę naszej, słowiańskiej historii. Dziękuję.
Saturn1001
w rozerwaniu RZECZPOSPOLITEJ BRALI UDZIAL: RZYM -papierze wymuszali posluszenstwo blogoslawiac atak na RZECZPOSPOLITA,ANGLIA,ROSJA,NIEMCY/KTORYCH JESZCZE NIE BYLO NOSILI SIE PRUSAMI/,AUSTRIA.Pracowali nad tym od czasu XVI WIEKU I WIZYT OBCYCH alchemikow z ANGLII..AGENTOW ktorzy podminowywali Nasza Ziemie,od tego wieku Anglia przestaje glodowac/a smiertelne glody wystepowaly w Anglii co 5 lat od dziewiatego wieku az po XVI...
Swarog
Super podane w tabletce. Krótko a na temat.
Aniela
Też mnie to zainteresowało. czy ktoś może mi zaproponować konkretną dostępną książkę, abym mogła wejść w temat głębiej?
Pozdrawiam,
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Szukamy Prawdy cz.5 - Wrocławskie Metro PRO

Oglądaj

Marek Jedynak -Franz Wittek agent Gestapo... PRO

Oglądaj

Tajemnice Hochbergów PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH