Amy Cuddy - jak mowa ciała kształtuje to kim jesteś

Amy Cuddy -  jak mowa ciała kształtuje to kim jesteś
12 lutego 2015
Ocena widzów: 3,60

Psycholog Amy Cuddy opowiada w jaki sposób mowa ciała wpływa nie tylko na to jak postrzegają nas inni, ale także na to jak sami siebie postrzegamy. Czy “pozowanie” na pewnego siebie / pewną siebie może zmienić zachowanie naszego mózgu a nawet znacząco zwiększyć nasze szanse na sukces?
Komentarze: 2

Frau
Bardzo interesująca mowa o robieniu wrażenia na innych poprzez proste ćwiczenia korygujące i kształtujące naszą sylwetkę. Gesty wpływają na poziom hormonów u osób komunikujących i odbierających komunikaty. To bardzo ciekawe spostrzeżenie. Warto takie tematy popularyzować. Dzięki za zamieszczenie filmiku z Amy Cuddy.
Janina
Super! dziękuję za zamieszczenie :-)
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TED

TED (Technology, Entertainment and Design) popularyzacja idei wartych rozpowszechniania. Cykliczna konferencja naukowa organizowana przez amerykańską fundację non-profit Sapling Foundation. Od czerwca 2006 wykłady są udostępniane online na licencji Creative Commons.

http://www.ted.com/

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Moc Hipnozy - Andrzej Kaczorowski PRO

Oglądaj

Uleczyć Mózg 1

Oglądaj

Czas na Zmiany PRO