EFT & Recall Healing

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

EFT & Recall Healing
07 sierpnia 2014
Ocena widzów: 3,40

Często okazuje się, że nasze problemy są jak góra lodowa. Widzimy tylko jej wierzchołek, podczas gdy reszta jest ukryta przed naszym wzrokiem pod wodą. Tą ukrytą częścią są doświadczenia naszego życia, to wszystko co zostało nam (nieświadomie) zaprogramowane przez rodziców w okresie prenatalnym oraz doświadczenia naszych przodków.
Ewa Chabros w swojej pracy wykorzystuje wyniki najnowszych badań w dziedzinie energopsychologii, biopsychologii i psychogenealogii. Główne narzędzia jej pracy to Recall Healing / Totalna Biologia oraz Techniki Emocjonalnej Wolności (EFT).

Recall Healing – uzdrawianie poprzez świadomość – jest metodą należącą do nurtu biopsychologii. Polega na odkrywaniu psychologicznych przyczyn choroby – czyli źródeł tzw. konfliktów. Poprzez odpowiednie pytania chory jest w stanie uświadomić sobie głęboko skrywane emocje, które zostały zapisane w jego podświadomości i w ciele. Prowadzi to do rozwiązania konfliktu i ustąpienia choroby fizycznej.

EFT pozwala, poprzez usunięcie prawdziwego źródła problemu – zaburzenia w układzie energetycznym – poprawić jakość życia i odzyskać zdrowie fizyczne.

www.biopsychologika.pl
Komentarze: 1

marynata12
Płatne filmy się zacinają,nie może być takich sytuacji.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Uleczyć Mózg 2

Oglądaj

Horoskop PRO

Oglądaj

Rozważania hipnotyczno-teologiczne PRO