villaalvento
Ale fajni jesteście !!! Brawo!!! A wiedza Irka ogromna. Pozdrawiamy. Renia & Jurek
villaalvento
Do Roberta. Jesteś człowiekiem i każdą magię możesz sam pokonać. Potrzebna jest świadomość czego chcesz, intencja i to wszystko. Nie każdemu się to udaje. Trzeba mieć czyste serce, brak strachu, radość że się udało. Połączenie z "Wyższym Ja" jest pomocne. Poza tym, każdy ma swój sposób, ale ostrzegam przed wchodzeniem z jednej magii w drugą. Czarowanie to nie droga :-) Pozdrawiam.
villaalvento
Bardzo ciekawe. Bardziej niż to co w szkołach nauczają. Takie wywiady powinny być też rozpowszechniane przez TVP. Działoby się.
villaalvento
Przyjemnie posłuchać, wiedza ogromna, praca ogromna i myślę, że budzi się świadomość genetyczna. Nie grupowa, nie państwowa, ale znacznie szersza, nie biorąca pod uwagę granic państw. To jest krok do świadomości gatunkowej. Jak to ludzie osiągną, nie powinno być wojen i rywalizacji (źle pojmowanej). Ta wiedza powinna być od przedszkola przekazywana dzieciom. Mam nadzieję, że nie po angielsku :-) Pozdrawiam.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH