Inicjacja ognia

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Inicjacja ognia
23 czerwca 2014
Ocena widzów: 3,40

Marek Wójtowicz opowiada o inicjacji ognia, o duchowych aspektach chodzenia po ogniu, o rytuałach, obrzędach, zasadach dawnych Słowian.

Informacje Sprzyjaciół:
http://sprzyjaciele.blogspot.com/
Facebook
Komentarze: 3

Gabriela
Witam.
Bardzo interesując materiał. O "telegonii" widziałam już kilka programów i bardzo chciałamym pozbyć sie tej matrycy, zapisu energetycznego.To samo dotyczy sakramentów. Pan Wójtowicz powiedział,że wie gdzie to zrobić. Bardzo prosimy o jakieś informacje.
Piszę w liczbie mnogiej ponieważ znam kilka osób również tym tematem zainteresowanych
Jeszcze raz dziękuję za materiał.
Pozdrawiam
Robert_Zatylny
Też bym prosił o informacje gdzie i jak zdjąć z siebie ten ohydny obrzęd chrztu. W którym po pierwsze zmywa się z nas znamię niby grzechu pierworodnego,czyli poznania dobra i zła,co nie jest grzechem wiadome dla ludzi oświeconych,ale wiadomo,że sekta katolicka woli i musi mieć parafian,a nie ludzi logicznie myślących. Oraz jest to znamię przynależności do tej sekty. Mentalnie i duchowo już do niej nie należymy,ale jeszcze trzeba może coś odczarować;). Proszę o poradę.
villaalvento
Do Roberta. Jesteś człowiekiem i każdą magię możesz sam pokonać. Potrzebna jest świadomość czego chcesz, intencja i to wszystko. Nie każdemu się to udaje. Trzeba mieć czyste serce, brak strachu, radość że się udało. Połączenie z "Wyższym Ja" jest pomocne. Poza tym, każdy ma swój sposób, ale ostrzegam przed wchodzeniem z jednej magii w drugą. Czarowanie to nie droga :-) Pozdrawiam.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Rody Krwi - odc 95 PRO

Oglądaj

Dobry - technicznie PRO

Oglądaj

Drwal Polski PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH