mateusz.nalepka.7
polecam http://coryllus.pl/?wpsc-product=edward-woynillowicz-wspomnienia-1847-1928-czesc-pierwsza W kwietniu tego roku rozpoczyna się proces beatyfikacyjny autora tych wspomnień. Ziemianina, prawdziwego gospodarza, Polaka i bohatera dla jednych, obszarnika i wyzyskiwacza dla drugich. Człowieka przez Polskę całkowicie zapomnianego i lekceważonego, za to doceninonego przez komunistyczną Białoruś. Jest bowiem Edward Woyniłłowicz jednym z wielu Polaków,uznawanych dziś za białoruskich bohaterów narodowych. Hołd składa mu zarówno baćka Łukaszenka, jak i wierni Kościoła Katolickiego w jego rodzinnej Mińszczyźnie. Oto przed Państwem pierwszy tom wspomnień tego niezwykłego człowieka.
mateusz.nalepka.7
http://coryllus.pl/?wpsc-product=edward-woynillowicz-wspomnienia-1847-1928-czesc-pierwsza Edward Woyniłłowicz „Wspomnienia 1847-1928 część pierwsza” W kwietniu tego roku rozpoczyna się proces beatyfikacyjny autora tych wspomnień. Ziemianina, prawdziwego gospodarza, Polaka i bohatera dla jednych, obszarnika i wyzyskiwacza dla drugich. Człowieka przez Polskę całkowicie zapomnianego i lekceważonego, za to doceninonego przez komunistyczną Białoruś. Jest bowiem Edward Woyniłłowicz jednym z wielu Polaków,uznawanych dziś za białoruskich bohaterów narodowych. Hołd składa mu zarówno baćka Łukaszenka, jak i wierni Kościoła Katolickiego w jego rodzinnej Mińszczyźnie. Oto przed Państwem pierwszy tom wspomnień tego niezwykłego człowieka.
mateusz.nalepka.7
Czy doktor czytał ?http://multibook.pl/pl/p/Tatiana-Graczowa-Niewidzialna-Chazaria/6205
Tatiana Graczowa - Niewidzialna Chazaria W książce Czytelnik znajdzie odpowiedź na takie pytania jak: kto ukrywa się pod maską architektów nowego porządku świata? Kto to są Chazarowie? Jakie są ostateczne cele wielkiej polityki Zachodu? Co ukrywa się pod symboliką dolara i euro? Kto broni kulis polityki światowej? Jaki jest sens duchowy tej polityki? Czy będzie nowy Pearl Harbor? Czy porażenie państwa bronią duchową oznacza duchowe totalne jego ujarzmienie? Czy widmo Marksa krąży po Europie?
„Silne państwo do cel narodu, a mocny i zdrowy naród to cel państwa. Globalny agresor wie: ażeby pozbawić państwo i, co za tym idzie, państwowość tego celu, należy zniszczyć zdrowie narodu i maksymalnie zmniejszyć jego liczebność, aż do całkowitego zlikwidowania”.
„Wojna przeciwko państwowości prowadzona jest w trzech subprzestrzeniach: politycznej, informacyjnej i psychologicznej…”
„Jak podlegające depopulacji terytorium państwa, jeśli na nim nie będzie swoich, zostanie okupowane przez obcych, tak i w obszarze świadomości masowej, jeśli nie będzie ideologii patriotycznej, zostanie ona okupowana przez namiastki”.
„Niewidzialna Chazaria to globalna formacja sieci, przeciwstawna do systemowej hierarchiczności początku państwa i nieprzerwanie prowadząca przeciwko niej wojnę”
mateusz.nalepka.7
Jasnowidz - film dokumentalny Wczesne lata działalności Krzysztofa Jackowskiego. https://www.youtube.com/watch?v=RLgOTTJtzvQ&spfreload=10
mateusz.nalepka.7
Afera POdsłuchowa dosięgła Lublin... A oto jak prowadzone są czynności śledcze https://www.youtube.com/watch?v=UCq5fgeNjE4&feature=youtu.be

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH