Świat jest inny - odc 17 - fałszywa flaga

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Świat jest inny - odc 17 - fałszywa flaga
07 grudnia 2015
Ocena widzów: 4,89

Jak patrzeć aby zobaczyć to co jest w tle, a nie to co chcą nam pokazać. Akcje fałszywej flagi na przykładzie katastrof lotniczych przedstawi dr Jerzy Jaśkowski – badacz rzeczywistości.
Komentarze: 4

dorota.niworowska
Panie doktorze jest Pan wspaniały, dziękuję !
pankracy267
Wspaniale naswietlona i logicznie udowodniona fikcja tzw.wypadkow,ktora swiadczy o nieudolnosci ich autorow.
Gdyby nie wnikliwa analiza zdjec moznaby bylo dac domniemana wiare mainstreamowym mediom.
Jak dlugo beda jeszcze utrzymywane przyczyny tych wydarzen w tajemnicy,skoro prawdy nie mozna znieksztalcic i calkiem wymazac?

marii03
Jestem ciekawa czy Pan doktor wypowiadal sie kiedys na temat prawdziwej przyczyny stanu wojennego , bo przeciez Jaruzelski wprowadzajac stan wojenny w obronie socjalizmu , w 8 lat pozniej sam ten socjalizm obalil. Chetnie poznalabym prawdziwą przyczyne .
mateusz.nalepka.7
Czy doktor czytał ?http://multibook.pl/pl/p/Tatiana-Graczowa-Niewidzialna-Chazaria/6205
Tatiana Graczowa - Niewidzialna Chazaria W książce Czytelnik znajdzie odpowiedź na takie pytania jak: kto ukrywa się pod maską architektów nowego porządku świata? Kto to są Chazarowie? Jakie są ostateczne cele wielkiej polityki Zachodu? Co ukrywa się pod symboliką dolara i euro? Kto broni kulis polityki światowej? Jaki jest sens duchowy tej polityki? Czy będzie nowy Pearl Harbor? Czy porażenie państwa bronią duchową oznacza duchowe totalne jego ujarzmienie? Czy widmo Marksa krąży po Europie?
„Silne państwo do cel narodu, a mocny i zdrowy naród to cel państwa. Globalny agresor wie: ażeby pozbawić państwo i, co za tym idzie, państwowość tego celu, należy zniszczyć zdrowie narodu i maksymalnie zmniejszyć jego liczebność, aż do całkowitego zlikwidowania”.
„Wojna przeciwko państwowości prowadzona jest w trzech subprzestrzeniach: politycznej, informacyjnej i psychologicznej…”
„Jak podlegające depopulacji terytorium państwa, jeśli na nim nie będzie swoich, zostanie okupowane przez obcych, tak i w obszarze świadomości masowej, jeśli nie będzie ideologii patriotycznej, zostanie ona okupowana przez namiastki”.
„Niewidzialna Chazaria to globalna formacja sieci, przeciwstawna do systemowej hierarchiczności początku państwa i nieprzerwanie prowadząca przeciwko niej wojnę”
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Dobry - Polska Waluta Lokalna PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc. 34 - Polska - między... PRO

Oglądaj

Wykład z cyklu Narodowa Akademia Informacyjna cz-3

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH