lene21
Niestety rejon Dolnego Śląska pozostanie jeszcze długo tajemnicą. Uważam, że nie prowadzi się tu żadnych badań rozmyślnie. Wszak to nie Polacy rządzą w Polsce.

lene21
Właśnie, dlaczego nie mówi się o wielkich naukowcach polskich takich jak Anatol Rybczyński, który wynalazł lek na raka o nazwie An-Ry, Włodzimierzu Sedlaku, Julianie Aleksandrowiczu, który napisał książkę pt.: ,, Nie ma chorób nieuleczalnych". Jesteśmy oszukiwani, truci śmiem twierdzić świadomie. Lekarze posuwają się za daleko, robią to oczywicie dla pieniędzy. Żyjemy w chorym świecie. Nie oglądam telewizji publicznej, całą swoją wiedzę o świecie czerpię z internetu. Dzięki chociażby youtubowi wiem więcej niż przeciętny Polak.
lene21
Panie Jackowski niech Pan nie przestaje mówić! Polacy potrzebują właśnie takich ludzi jak Pan. Cieszę się że powstał taki program, jest on niezwykle inspirujący i dający do myślenia.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH