Pomoc w samoleczeniu

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Pomoc w samoleczeniu
10 grudnia 2013
Ocena widzów: 3,50

Jan Taratajcio przedstawia metody samoleczenia i suplementy skutecznie pomagające w powrocie do zdrowia
Komentarze: 1

lene21
Właśnie, dlaczego nie mówi się o wielkich naukowcach polskich takich jak Anatol Rybczyński, który wynalazł lek na raka o nazwie An-Ry, Włodzimierzu Sedlaku, Julianie Aleksandrowiczu, który napisał książkę pt.: ,, Nie ma chorób nieuleczalnych". Jesteśmy oszukiwani, truci śmiem twierdzić świadomie. Lekarze posuwają się za daleko, robią to oczywicie dla pieniędzy. Żyjemy w chorym świecie. Nie oglądam telewizji publicznej, całą swoją wiedzę o świecie czerpię z internetu. Dzięki chociażby youtubowi wiem więcej niż przeciętny Polak.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Szef Irek powraca

Oglądaj

GrazJa Oil PRO

Oglądaj

Rody Krwi odc.53 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH