JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM CZ.7

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM CZ.7
01 grudnia 2014
Ocena widzów: 5,00

Czy Krzysztof Jackowski jest jedyną osoba która ma wizje o innych osobach, czy może już rosną jego następcy?
Niezwykłe przykłady odnajdywania ludzkich ciał , zarówno martwych jak i żywych.
Film dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.
Komentarze: 24

anonymusAgharta
Dla posiadaczy kont PRO ? dziękuję, dobranoc.
lukasz86
A czy ten film będzie kiedyś dostępny dla wszystkich? Ja rozumiem, że chcecie, aby ludzie płacili za PRO, no ale bez przesady, nie szantażem tylko jakością strony. Dzięki takim akcjom tylko zniechęcacie ludzi do tej strony, zamiast ich zachęcać do płacenia za PRO. Swoją drogą na filmach bez PRO też irytujące jest to już nawet nie ilość reklam (chociaż są za często, mogły by być np. 3 reklamy na raz, ale rzadziej). Ale to, że jedna reklama jest cicha, a następna wyje w całym domu. O zacinaniu nie wspominam, bo u mnie działa w miarę ok, chociaż w komentarzach pojawiały się dość często takie zarzuty. Może warto najpierw zadbać o profesjonalność i jakość strony oraz filmów, a konta PRO same się po jakimś czasie pojawią. Bez potrzeby zmuszania ludzi do zakładania takiego konta.
Tomasz89
Witam.Szkoda, że nie macie płatności smsowej :) Np te 10 zł lub troszkę więcej, to wolałbym sobie smsem zapłacić :)Mimo wszystko ciekawe materiały, a zwłaszcza z Panem Krzysztofem Jackowskim :) Warto zapłacić i obejrzeć sobię coś ciekawego :) Pozdrawiam :)
kuban2
Pan Krzysztof otwiera ludziom oczy na pewne problemy. Każąc płacić za oglądanie robicie społeczeństwu krzywdę. Pan Jackowski zdradza i obnaża jak jesteśmy manipulowani na codzień. Ludzie muszą mieć możliwość oglądać takie filmy za darmo. Pozdrawiam!
brytanlodz
A ja uważam, że to powinno być płatne. Nie ma nic za darmo. Oczywiście czekam na możliwość płatności sms-em nawet jeśli będzie to dwuktrotność aktualnej stawki.
trojkat
@Tomasz89, @brytanlodz: właśnie uruchomiłem płatności SMS (poniżej płatności elektronicznych). Na razie jest tylko opcja 7 dni, ale niedługo pojawią się następne. Okazało się, że dostawca usługi nie przewidział możliwości umieszczania kilku przycisków na jednej stronie... (sic!) Ale już nad tym pracują.

Co do oznaczenia tego filmu jako PRO to po prostu co kilka nagrań jedno z nich trafia na PRO. Dzisiaj akurat padło na ten materiał. Rozumiem, że nie lubicie oglądać reklam, mało kto lubi. Rozumiem, że nie każdy może sobie pozwolić na opłacenie konta PRO lub woli przeznaczyć te pieniądze na coś innego. Zawsze jednak pozostaje jeszcze jedno rozwiązanie. Nagrajcie fajny materiał, wrzućcie na Tagena i po akceptacji dostaniecie 3-miesięczne konto PRO + możliwość zarabiania na filmie (płacimy więcej niż YouTube). Na pewno w Waszym otoczeniu nie brakuje ciekawych historii wartych opowiedzenia.

Wymiana energii musi być, inaczej nie ma życia, ale jak widać staramy się zapewnić różne drogi jej przepływu.
camel
Szanowni Państwo, przypominam, że wszystkie filmy na TAGEN.TV można oglądać za darmo w dniu premiery. Konta PRO to wygoda dla użytkownika który sam decyduje kiedy chce oglądać dany film. 10 zł miesięcznie to cena 2 litrów benzyny, 15 zł kosztuje paczka papierosów którą codziennie kupujecie bez żalu. Jeżeli kogoś naprawdę nie stać na wygodę konta PRO zapraszamy na godz. 20:00
czlowiek_zagadka
zapłaciłem SMSem - :) taniej niż bilet do kina.
Tomasz89
Ja też zpałaciłem smsem :) No i można oglądać :)
kuban2
Opłaciłem SMSem! Macie monetę. Tylko zaklinam Was, żeby kasa was nie zdeprawowała! Pozdrawiam!
j.lucy
Dobra, dzięki. Lece po jakąś kiecke ;)
steppenwolf
Najlepiej mini kiecke.Proszę założyć w kolejnym odcinku Wieczorynki.
j.lucy
oj, te mini kiecki to zawsze najdroższe, a tak mało materiału na nie idzie ;) jakiż paradoks :D
trojkat
Niestety operator bierze połowę a to i tak bardzo dobra stawka w porównaniu z konkurencją.
j.lucy
Krzysztof, niestety z sms-ów operator zabiera połowę :( nie opłaca się niestety takie rozwiązanie. Ale dziękujemy, że ktoś pamięta, że taka opcja jak "doceń autora" istnieje :)
ewkamarchevka
Ale ósmy odcinek można obejrzeć bez.
lene21
Panie Jackowski niech Pan nie przestaje mówić! Polacy potrzebują właśnie takich ludzi jak Pan. Cieszę się że powstał taki program, jest on niezwykle inspirujący i dający do myślenia.
locznik
"zło to niewiara"Tak Pan powiedział w ostatnich słowach tego odcinka.
Po co wiara w coś co jest??.Wystarczy rozejżeć się do dookoła spojżeć w niebo,do czego tu potrzebna wiara???skoro wszystko istnieje i jest.Może po to aby w końcu zobaczyć i widzieć jest potrzebna .Bóg itnieje więc po co wierzyć w coś co istnieje.Nie wieżę w nic!!!Wszystko jest!!
locznik
"zło to niewiara"Tak Pan powiedział w ostatnich słowach tego odcinka.
Po co wiara w coś co jest??.Wystarczy rozejrzeć się do dookoła spojżeć w niebo,do czego tu potrzebna wiara???skoro wszystko istnieje i jest.Może po to aby w końcu zobaczyć i widzieć jest potrzebna .Bóg itnieje więc po co wierzyć w coś co istnieje.Nie wieżę w nic!!!Wszystko jest!!
ewkamarchevka
Teraz tylko 5 min za darmo a wcześniej wsytarczyło cierpliwie obejrzeć reklamy. DO widzenia !!!
trojkat
@ewkamarchevka, niestety na reklamach zarabia kto inny, a nam dostają się resztki, dlatego odchodzimy od tej formy finansowania.

http://tagen.tv/blog/2015/06/zmiany-dotyczace-filmow-z-vod/
j.lucy
ewkamarchevka - prawda jest taka, że kiedy zrobiliśmy reklamy widzowie grzmieli, że lepiej bez reklam, kiedy zrobiliśmy bez reklam, też jest źle, nie zadowoli się wszystkich - dwa tygodnie darmowych materiałów, później płatność za utrzymywanie archiwum. Kochani - utrzymujemy się z własnych środków, nikt nas nie dotuje, aby zrobić materiał z Panem Krzysztofem musimy z Wrocławia pojechać do Człuchowa - czy godzi się tak ostro oceniać? Czy ktoś pomyślał ile taki jeden film jak ten, którego dotyczy ta dyskusja kosztuje nas jako twórców? Zapraszam do tworzenia własnych materiałów, twórcy za każdorazowy opublikowany przez nas materiał otrzymują 3-miesięcznekonto PRO. Zapraszam.
psa2
Witam.
Ostatnio wykupiłem konto pro na miesiąc, za 10 złotych.
I uważam że te treści zawarte w TagenTV, do których mam dostęp przez miesiąc w zamian za cenę mniejszą niż jedna paczka papierosów jest dla mnie bezcenna.

Wartość materiałów "Rozmowy z Krzysztofem Jackowskim"
jest unikalna i bezcenna, w pewnym stopniu wróciła mi wiarę w dobro i w
wartość życia i ułatwia pokonywanie własnych słabości i trudności życia.
Dziękuję bardzo TagenTV.

Piotrek.
j.lucy
psa2 - dziękuję za ten wpis, przywraca wiarę w człowieka :) da takich ludzi chce się dalej tworzyć :) pozdrawiam j.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Matthieu Ricard o nawykach szczęścia

Oglądaj

Enteogeny cz.1 PRO

Oglądaj

Oczy Duszy 2 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH