laputitas
kim jest ta pani?Na jakich podstawach takmówi? jakie to badania?
laputitas
Panie Krzysztofie strasznie pan miesza ,a to zła Ameryka, a to źle w Europie, a to w Rosiji dobrze i źle ,ja już nic nie wiem niech się pan zdecyduje czy Polska da w końcu komuś w....l czy nie i jak mamy to zrobic.
No niech pan powie odważnie czy ten Smoleńsk to przypadek i kto lubi przypadki,śmiało bo po mojemu to łatwo zobaczyc kto z tej tragedii zkorzystał, nie trzeba byc jasnowidzem żeby to wiedziec.
Pozdrawiam.
laputitas
Niech wyleczy kogoś z raka to uwierzę, a i numery w lotto poproszę, i jeszcze gdzie ten raj skoro każdy może go osiągnąc.
laputitas
ja tam mam energię kinetyczną jak mi ktoś kopa sprzeda, baju baju a nigdy nikt nie zrobił raju, wy...e Putina w kosmos to uwierzę w tajemnicze enrgie.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH