JACKOWSKI - wizja roku 2016

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

JACKOWSKI - wizja roku 2016
28 grudnia 2015
Ocena widzów: 4,00

Kiedy w połowie 2015 roku, wrzuciliśmy ostatnią przepowiednię pana Krzysztofa na YouTube widzowie nie mogli uwierzyć, że materiał nagrany był w grudniu 2014, ponieważ tak wiele rzeczy się sprawdziło. Sami przekonajcie się, co z obecnego materiału sprawdzi się w roku 2016.
Komentarze: 23

BoguslawJanBiedrzynski
„Sowiecki sąd do Sowieckiego Sojuza”
Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/
Art. 231. § 1.
Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
ulver
Wrzućcie to na youtuba, trafi do większej liczby ludzi.
BoguslawJanBiedrzynski
Sądy opanowała mafia . "Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości", "Bezmiar bezprawia". "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości".
List Bogusława albo bezradność . Wzrastająca lawinowo w miarę zmniejszania czasu dzielącego nas od 25 października prorządowa medialna wrzawa nie jest już w stanie zagłuszyć fali narastającej frustracji, jaka ogarnia coraz szersze kręgi społeczeństwa, bezskutecznie próbującego od lat osiągnąć to, co zapisane jest w Konstytucji:
Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny (art. 32).
http://barwybezprawia.pl/2015/10/14/5348/
Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be
Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8

casilda
W książce Jana van Helsinga , "Rozmowy ze Śmiercią " jest właśnie to powiedziane , że w Niemczech będą duże niepokoje , powstania ,
Ale do czego to wszystko doprowadzi czy będzie to wojna czy całkowite przebudzenie bezwolnego i śpiącego społeczeństwa chyba nie jest jeszcze określone.
W każdej chwili wszystko może ulec zmianie jeśli społeczeństwo będzie tego chciało i jasno to wyrazi
BoguslawJanBiedrzynski
Rabunek w świetle prawa.
Od 1 stycznia 2015 roku Jerzy Karpiński już nie jest biegłym sądowym. Po prostu zrezygnował. Dlaczego prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze nie odwołał go wcześniej z tej funkcji?
Jak długo polskie sądy będą głuche na fakty?
„ PRAWO,KTORE PRZECIWSTAWIA SIE NARODOWI POLSKIEMU JEST –BEZPRAWIEM „
http://3obieg.pl/rabunek-w-swietle-prawa
http://pressmania.pl/?p=22119
zetarectuli
Panie Krzysztofie, mam nadzieję że czyta Pan komentarze. Chciałbym napisać, że to co Pan mówi o tym, że jaka Rosja jest zła, jakie USA są złe. Był Pan kiedyś w Rosji? W tym kraju są jeszcze domy na których dachu jest słoma. Tam poza Moskwą Sankt Petersburgiem i innymi miastami nie ma NIC . 30 kilometry jadąc za miasta i nie ma asfaltu. W Pana kraju marzeń (Rosji) panuje jawna korupcja, oraz powszechny alkoholizm. Oglądał Pan kiedykolwiek TV Rosyjską - przypuszczam, że NIE, bo wiedziałby Pan, ze niektóre programy to istna propaganda, nawet na sprawy naukowe np. teorii heliocentrycznej - nie było słowa o Koperniku.
Śmieszne jest to co Pan mówi i Unii Europejskie, Polska akurat bardzo skorzystała na tym. Pan wsiąknął przez propagandę PiS, Korwina, Kukiza, tzw. prawicę. I Pan się cieszy z rozbicia UE - z nie chce Pan otwartych granic, gdzie można swobodnie podróżować - z czego ja korzystam. Nie chce Pan tego, że można wyjechać za granicę i zarobić pieniądze.
Panie Jackowski, niech się Pan ogarnie. Proponuję Panu wyjechać na Ukrainę i do Rosji, a nie czerpać informacje z internetu i bełkotu propagandowego w TV.
USA - to niesamowity kraj, pełny wielkich możliwości. A to, że USA kogoś atakuje? Wszystkie kraje, które były pod okupacją USA - jak teraz prosperują - Japonia, Korea Południowa - nawet różnica w zachodnich i wschodnich Niemczech, gdzie wschodnie były okupowanie przez Pana wymarzoną Rosję (ZSRR).
Niech Pan przestanie politykować i dodawać swoich cholerycznych i nerwowych komentarzy do wizji. Niech Pan pójdzie na ryby, a nie siedzie przez TV, albo internetem i chłonie ten cały bełkot propagandowy.
Pozdrawiam
ulver
Do zetarectuli:
Ty natomiast kolego zetarectuli, wyraźnie wsiąknąłeś w propagandę lewactwa UE. Pan Jackowski ma prawo mieć swoje zdanie na temat UE i Rosji a tobie nic do tego. Jako że śledzę jego wypowiedzi od końca lat 90tych nigdzie nie znalazłem niczego co sugerowałoby agitację polityczną czy wyrażne sympatyzowanie z jakąś konkretną partią. A co do krajów, które sobie według ciebie tak świetnie radzą po okupacji USA to proszę bardzo przykłady z ostatnich lat: Irak - rzeczywiście radzi sobie wyśmienicie, podobnie jak Afganistan i Libia. Wizje Pana Krzysztofa to nie koncert życzeń, podaje je tak jak to czuje i w formie jaka mu odpowiada a jeśli tobie się to nie podoba idź słuchać "wspaniałych debat" twej ukochanej i "partnerskiej" UE.

Pozdrawiam Panie Krzysztofie wielki szacunek za odwagę w wyrażanie swojego zdania.
zetarectuli
Do ulver. Mam do Pana Krzysztofa ogromny szacunek, za to co robi i zrobił.
,,Lewacka propaganda UE" - dobre :)
Pan Jackowski był w Samoobronie dla Pana wiadomości.
Pozdrawiam
26ela26
Pan Jackowski ma stresujaca prace. Mnie sie podoba jego sprawdzona juz przepowiednia dotyczaca wyborow w Polsce. Powiedzial mianowicie, ze nastapi zmiana prezydenta i prezydentem bedzie czlowiek, ktory bedzie powszechnie nieakceptowany. No i mial racje ...
przemo
@zetarectuli
nie zatruwaj tu życia swoim nierzeczywistym światem "wielkiej i wspaniałej" unii europejskiej. Europa bez granic, możność zarabiania pieniędzy,co to ma być ? Tego można dokonać bez unii, wystarczy się dogadać między sąsiadami,ale jakoś nie chcą się dogadać. Muszą stworzyć unie, aby rządzić wszystkimi z jednego miejsca. Nakazywać i zakazywać jak im się podoba, lobbując wielkim koncernom, mając za nic obywateli UE i ich skarg od prawa do lewa. Degradując kręgosłup moralny od zachodu po wschód od północy po południe. Rzucasz się na propagandę PiS , Kukiza , czy Korwina , a sam propagandę siejesz. Pewnie zaprzeczysz, bo jesteś zadufany w sobie i Ty się liczysz innych zdanie jest bee (tak jak wypominasz to panu Jackowskiemu). Ważne, dla Cibie jest, że możesz poruszać się po europie na dowodzie niż to czym w istocie jest ten pakt europejski, który i tak skazany jest na upadek, czy to z woli Boga czy ludu .
Jahabharata
Mam podobne wizje co do podziału Polski na 2 części. Mam tylko nadzieję, że to nie będą 2 zabory. Że przynajmniej połowa będzie niezależna. Pan Jackowski mówi bardzo dziwne rzeczy i nawet nie trzeba mieć do niego zaufania, że mówi szczerze. Jego głos jest jednak potrzebny, bo w naszym biednym kraju każdy wolny głos jest potrzebny. Wolałbym, żeby pan Jackowski powiedział, że zeszły rok zainicjował w Polsce zmiany, które dadzą ludziom większą mentalną wolność, ale ja sam wcale nie jestem optymistą niestety.
zetarectuli
Do przemo
Boże, jak Ty się spinasz. Proponuję Prostamol Uno, płyn do higieny intymnej.
przemo
@zetarectuli to Ty się spiąłeś wcześniej, ja Tobie tylko odpowiedziałem jak bardzo absurdalne jest myśleć, że to inni się mylą.
Co do Twojego ostatniego zdania , to nie odwołam się, za duża różnica kultur jak sądzę.
ulver
Do zetarectuli:
Kolego zetarectuli, dla twej wiadomości pragnę przypomnieć, że USA zrzuciło 2 bomby atomowe na Japonię, natomiast mieszkańcy Wietnamu, za sprawą amerykańkich dobrodziejów, poczuli na własnej skórze czym jest napalm. Hmm...zgodnie z twą teorią to wszystko w myśl znajomo brzmiącego hasła "by żyło się lapiej".
zetarectuli
Przepraszam, że wyraziłem inną opinię od ogółu i że nie myślę tak jak nakazuje program partii.
Rosja to świetny kraj, Putin to fantastyczny prezydent, USA to mordercy, fałszywcy, masoni i iluminaci.
Obyśmy byli pod Rosyjskimi wpływami, wtedy będziemy mogli poczuć wolność i dobrodziejstwa.
Zadowoleni teraz?
AstralPlusPlus
Pan Jackowski pozdrawia osoby, które oglądają. Biorąc pod uwagę, że niemal wszystkie filmy Pana Krzysztofa są płatne. Jak zapłacicie to was też pozdrowi!
Ja za bardzo nie rozumiem, tagen.tv niezależna telewizja internetowa. Cel: pokazywanie innego punktu widzenia, ale tylko jak zapłacisz. Jeśli wasza telewizja ma poszerzać horyzonty ludzi, powinna być dostępna za darmo, aby wywiady mogły trafić do większego grona osób.
Ja rozumiem, że telewizja też musi się rozwijać i potrzebne są pieniądze, dlatego, nie lepiej dać numer konta i niech każdy kto może wpłaci?
Szkoda tylko, że Pan Krzysztof udziela wywiadów tylko w tagen.tv. Co go skłania do monopolizowania jednego źródła swoich wywiadów w internecie? hmm... procent? Nie chce reklamować innych internetowych telewizji, ale trochę mi to śmierdzi. Pan Jasnowidz już setny raz gada o tej wojnie, czemu nie skupi się na środku - swojej duchowości. Wojna będzie, dziś lub jutro, nie masz obecnie na to żadnego wpływu. Już nie wspomnę o tym, żeby to przewidzieć nie trzeba być jasnowidzem.
Bardziej ciekawym tematem może być nasz niebyt na tej planecie.
TROCHĘ WIĘCEJ METAFIZYKI , A MNIEJ POLITYKI.
planista81
Do zetarectuli:
Myślę, że przejaskrawiłeś wypowiedzi Pana Jackowskiego odnośnie Rosji. Nie pamiętam, żeby Krzysztof kiedykolwiek mówił jaka to Rosja jest wspaniała i jak świetnie się tam żyje. Jego wypowiedzi były o polityce samego Putina, w kontekście tego co się dzieje na świecie w ostatnich latach. Sam na początku byłem sceptyczny, ale teraz zaczynam dostrzegać pewne zależności i faktycznie trzeba przyznać, że reakcje Putina są raczej wyważone i niegłupie. Mówi się, że zajął Krym - fakt, ale jakoś nie mówi, się o tym że na Krymie w związku z umową stowarzyszeniową miały powstać tam bazy NATO. Nie rozumiem tylko polityki Putina względem Polski. Zamiast starać się poprawiać relacje to mam wrażenie, że robi wszystko żeby je psuć. To prawda, że Polska drażni Niedźwiedzia ale Misiek, jako ten większy i silniejszy powinien dać przykład, odpuścić i wyciągnąć pierwszy łapę. Pokazałby tym siłę, dobrą wolę i zamknąłby usta krzykaczom. I na tej płaszczyźnie uważam, że Putin jest słaby. Jego ego i buta przerasta mądrość. Pod tym i innymi względami podoba mi się Orban. Uważam, że jest szczerym, prawdziwym mężem stanu, któremu dobro kraju leży na sercu.
jadwiga
Zło jest nienasycone!!!!! nie ma dna!!!! nikt i nigdy nie zadowoli nienasyconych!!!
laputitas
Panie Krzysztofie strasznie pan miesza ,a to zła Ameryka, a to źle w Europie, a to w Rosiji dobrze i źle ,ja już nic nie wiem niech się pan zdecyduje czy Polska da w końcu komuś w....l czy nie i jak mamy to zrobic.
No niech pan powie odważnie czy ten Smoleńsk to przypadek i kto lubi przypadki,śmiało bo po mojemu to łatwo zobaczyc kto z tej tragedii zkorzystał, nie trzeba byc jasnowidzem żeby to wiedziec.
Pozdrawiam.
przemo
nie rozumiem fenomenu opierania się tylko na wizjach Jackowskiego .
MałgorzataJędrzejak
A mnie daje do myślenia dlaczego ktoś sceptycznie nastawiony do jasnowidzenia interesuje się taką tematyką , słucha co ma do powiedzenia Krzysztof Jackowski.....
micheel
Byla proba rewolucji w Turcji i probowali zabic Erdogana, tyle ze ruskie sluzby go ostrzegly. Niezly ten Jackowski
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Astrowedy - Piramida PRO

Oglądaj

Astrowedy - wiedza gwiazd PRO

Oglądaj

Na granicy światów - ZNAKI PRO