Uzdrowiciel z Okuninki

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Uzdrowiciel z Okuninki
14 kwietnia 2015
Ocena widzów: 4,20

Uzdrowiciel z Okuninki – Mieczysław Bartnik opowie dlaczego mamy taką drogę życia, jakie są powody naszych zmagań z chorobami, złością, nieszczęściem. 25 lat które spędził nad studiowaniem wiedzy Polinezyjskich Kahunów pozwala na pomoc ludziom potrzebującym. Huna jako filozofia i jako metoda przywracania równowagi w każdej dziedzinie.
Komentarze: 5

jadwiga
Pozdrawiam Pana Mieczysława, którego osobiście poznałam wiele lat temu na targach w Krakowie. Pamiętam, jak poszedł Pan na obiad, a na stoliku w swoim boksie pozostawił duży pierścień, który "patrzył' na wszystkich przechodzących, co zwróciło moją uwagę. Filozofia Huny pomogła mi kiedyś zrozumieć budwę człowieka, jak działa, ale miałam niedosyt wiedzy co dalej, gdzie podziewają się byty usuwane, czy sama mogę decydować o ich usuwaniu. Wysłuchałam Pana wykładu, zasad działania Huny w nim niewiele, ale za to jest informacja, że sami możemy usunąć tzw "przyczepy" (jak je nazywam)ale czy napewno? Serdecznie Pana pozdrawiam.
1widz3
dziekuję za ciekawy dla mnie program, a redakcji serdecznie życzę dalszego dobrego rozwoju, :) dk
grazyna55
Bardzo ciekawe. Czy można uzyskać pomoc od Pana Mieczysława na odległość. Pozdrawiam serdecznie.
laputitas
Niech wyleczy kogoś z raka to uwierzę, a i numery w lotto poproszę, i jeszcze gdzie ten raj skoro każdy może go osiągnąc.
jadwiga
Widzenie "tzw plam" w polu informacyjno energetycznym potrafi coraz więcej osób. Choroby zawsze "zapowiadane" są najpierw w polach energetycznych zanim zaburzą ciało fizyczne i to można odczytać, a ich usuwanie to już odrębna tematyka, znana dla zainteresowanych.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Milion Zagadek Emila - odc.12 PRO

Oglądaj

Wiedza Ojca Pio - Rozmowy odc. 3 PRO

Oglądaj

Milion zagadek Emila PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH