Piramidy, moc i nieśmiertelność cz 2 z 2

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Piramidy, moc i nieśmiertelność cz 2 z 2
01 lutego 2016
Ocena widzów: 3,60

Instrumenty mocy oparte na Świętej Geometrii. Czym się różni Merkaba od Wielowymiarowej Merkivy? Co to jest Sieć Kryształowa? Oddziaływania globalne poprzez Sieć Kryształową i jej punkty dostępu. Tworzenie punktów dostępu do Sieci Kryształowej. Czakramy Ziemi naturalne i wykonane przez człowieka. Czy można wyjść poza czas linearny? Przyspieszenie wibracji i zmiana świadomości są początkiem drogi do nieśmiertelności.
Komentarze: 2

marii03
Dzieki za kolejną dozę ciekawej wiedzy.Pod koniec filmu, moją uwagę zwrocila psinka, wystraszona jakims wystrzalem. Wszystko boleje na tej planecie.....
laputitas
ja tam mam energię kinetyczną jak mi ktoś kopa sprzeda, baju baju a nigdy nikt nie zrobił raju, wy...e Putina w kosmos to uwierzę w tajemnicze enrgie.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

MichałPapierski

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Miejsca Mocy PRO

Oglądaj

Astrowedy cz.22 PRO

Oglądaj

Astro Wedy cz.2 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Robert TKonrad PrzybytniakHanna MilczyńskaPaweł Mika41 200Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaMarcin WieczorekMira MachnickiFankaDanka LenartLukasz KurowskiMarek MendelEwa DąbrowskaPrzemysław KulczykMariola RembeckaJaś ZaradnyArtur DziedzicDariusz PudełkoMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH