camel
nEPOMUCEn, wielki szacunek dla Ciebie za podnoszenie świadomości. Nadal się jednak zapytam o granice zabijania. Czy Twoje plastikowe buciki które są efektem procesu przetwarzania ropy naftowej. Ups ... zdarzył się mały wyciek na platformie, zabił sześć milionów dorszy, ale przecież Ty tego nie oglądałaś więc nie bierzesz za to odpowiedzialności. Granulat do produkcji plastikowych bucików pojechał do Chin bo tam się taniej produkuje, cóż że zniszczenia ekosystemu w Chinach i śmierć milionów zwierząt z tym związanych jest efektem naszych wyborów świadomościowych, Chiny są daleko to Ciebie nie dotyczy. A jedzenie? Rośliny są równie świadomymi istotami jak zwierzęta, to że nie potrafią przed nami uciec jedynie zwiększa nasze szanse. Król Lew mówił: " Wszyscy jesteśmy zamknięci w wielkim kręgu życia" , więc nie łudźmy się że jesteśmy ostatnim ogniwem w tym łańcuchu. Osobiście uważam, że ludziom się mylą dwie sprawy: zabijanie i świadome sprawianie cierpienia. Ale to osobista opinia.
camel
Ewa - a gdzie dla ciebie leży granica zabijania? Czy buty z tej miękkiej skórki w których chodzisz wyrosły na drzewie. Zajrzyj do lodówki.
camel
Wspaniałe hobby - jedzenie :)
camel
Zyta - konto PRO umożliwia oglądanie wszystkich filmów bez reklam i w jakości HD.
Której z tych możliwości zostałaś pozbawiona ?
camel
Zyta - postarajmy się rozróżnić opinie od faktów. Śledzę zeolit od kilku miesięcy a od 4 miesięcy sam zażywam więc co nieco mogę powiedzieć na temat działania. Mnie mile zaskoczył, a cena jest jaka jest, pewnie kilka tysięcy razy mniejsza od tradycyjnej chemioterapii która jest skuteczna w 5%. To że takich preparatów są setki to fakt , to że wiele z nich to wytwory marketingu to kolejny fakt, a to że ten jest mało skuteczny to opinia i to głoszona przez osoby które nie miały z tym styczności.
camel
@jan1jan33 - Widzę że przeprowadzałeś badania nad skutecznością tego preparatu, bo przecież nie wypowiadał byś się bezpodstawnie, może przyjedziemy do ciebie nagrać film o Twoich doświadczeniach i wynikach badań?
camel
No właśnie szelka - nestle było sponsorem Twojego oglądania - bo Ty oświecona nie będziesz przecież płacić całych 10zł miesięcznie aby oglądać czyjąś pracę :)
camel
Pani Grażyno - jedyną wpłatę jaką widzę to ta dzisiejsza z godziny 7:45
jeżeli były jakieś wcześniejsze proszę o wysłanie potwierdzenia bo do nas nic nie doszło

pozdrawiam
camel
26ela26 - używasz sformułowania "mówi Krzysztof Jackowski"
polak7 - też pokazujesz, że "Pan Krzysztof mówi"

a może zacznijcie myśleć logicznie i opiszcie to jak widzicie - czyli: Gazeta Fakt napisała.

jak oglądacie film to można powiedzieć co się widzi, czyli że ktoś mówi i ja to widzę i potwierdzam że widzę.
Chociaż dzisiejsza technika pozwala również w obrazie ruchomym wkładać różne słowa w usta osoby która ich nie wypowiedziała , albo wypowiedziała w innym kontekście.
Dlatego my nie tniemy materiałów (chyba że kogoś napadnie kaszel, albo kichanie podczas realizacji :)

co do tej przepowiedni - czekam na jakieś info odnośnie NBP - gdyby ktoś coś słyszał to podajcie dalej
camel
Końcówka filmu poprawiona :)
a jeśli chodzi o warsztaty to tutaj jest informacja : http://sprzyjaciele.blogspot.com/p/spotkania.html

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH