Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.68

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.68
17 czerwca 2016
Ocena widzów: 4,00

Koniec Ery Chrystusowej, czas radzić sobie samemu – te i wiele innych zagadnie omawia w wieczorynce Tadeusz Owsianko.
Komentarze: 52

BlackBudda
jestem tu nowy więc może przeoczyłem którąś wieczorynkę... mam pytanie: co Pan Tadeusz myśli o efekcie Mandeli? jeśli już o tym było proszę o nr wieczorynki, w której poruszany był ten temat. pozdrawiam Pana Tadeusza i Panią Justynę.
Medrzec_szesciu_sciezek
Czy ten pierwszy obudzony to biologicznie mężczyzna posiadający duszę kobiecą?
jadwiga
Oj oj, po co komu wiedzieć kto jest tym obudzonym, czy jest kobietą, czy mężczyzną, ważne, że podnosimy swoją świadomość, cokolwiek to znaczy; idziemy i tak w nieznane, ale z odwagą, bez lęku, z ufnością i pewnością, że wybieramy w życiu - w jego ciągłym przepływie, właściwą drogę; a życie przynosi nieustannie nowe zdarzenia, nowe okoliczności, nowe znajomości - co lubię najbardziej; bo nie jest ważne jaka jest "pogoda", ale z kim i jak ją przeżywamy; życzę wszystkim radości, odwagi w nadchodzącym ciekawym czasie, bo przyznajcie - czas, w którym żyjemy jest bardzo ciekawy;
serdecznie wszystkich pozdrawiam, jadwiga
Medrzec_szesciu_sciezek
jadwiga

1.Ponieważ jest to dla mnie ważne więc się pytam i wymagam odpowiedzi
2.Nie jestem olewczy i nie cierpię płaskiego typowego myślenia nie znoszę tego 3.Niby każdy mógł się przebudzić a odważyła i obudziła się tylko ta jedna istność
jadwiga
I co zrobisz jak się dowiesz np, że jest to stara kobieta lub młoda piękność? będziesz chciał ją poznać? przecież ta osoba jest Twoim odbiciem, jak Ty jesteś jej odbiciem, iskrą boskiej wieczności w sercu każdego człowieka; wiesz pewnie, że każda nasza myśl jest szybsza od prędkości światła, więc mamy połączenie kwantowe z każdym człowiekiem, z tym, o którym myślimy, więcej- z każdym, z którym rezonujemy; tak więc masz połączenie z istnością (osobą) obudzoną; pogadaj sobie z nią na drodze fantomowej, tego Ci szczerze życzę, nie miej mi tej wypowiedzi za złe, serdecznie Cię pozdrawiam, jadwiga
Medrzec_szesciu_sciezek
Ale ja nie chce kontaktować się z tą osobą XD (a skąd pewność że to kobieta? wiemy tylko że to kobieca dusza jak na razie) zle to rozumiesz ;/ Ta osoba nie jest moim odbiciem zresztą jak każda inna ja jestem indywidualną osobą :) Jeśli chodzi o ciebie to mam takie skojarzenie z tarotem np ale oczywiście mogę się mylić :)
Medrzec_szesciu_sciezek
Jak miałbym się kontaktować w ten sposób to chyba tylko z Tadziem ale świadomie ponieważ jak dla mnie Wieczorynki u Tadzia i Justynki są wyjątkowo za krótkie ;/ ale cudów nie wymagam :)
jadwiga
Kto widział w ntv ostatni wykład Pana Tadeusza, to wie, że dzisiaj jest magiczne przesilenie wiosenno-letnie z treścią przekazu liczb: 21.21.21. ; czyli dnia 21
o godz. 21, minut 21; przekaz trzech trójek (suma 21); i coś nowego: nurt rzeki życia (tak Pan Tadeusz nazwał przekaz) zawiera w sobie wszechświat! to trochę dziwny komunikat, to znaczy, że wszechświat jest zanurzony w nurcie życia rzeki i "płynie" wraz z jego prądem? czyli z prądem nurtu życia człowieka? czy to znaczy, że to życie człowieka napędza, tchnie, przepycha (tylko dokąd?) zanurzony w nim wszechświat? pamiętam, jak Pan Tadeusz mówił, że Ziemia i człowiek jest centrum wszechświata i to by się zgadzało z nowym przekazem; wszystkiego dobrego życzę odwiedzającym tę stronę, jadwiga
Medium
Uff, udało mi się przebrnąć przez wszystkie archiwalne odcinki Wieczorynek, słuchane i oglądane z mieszanymi uczuciami ;-)
Z wieloma poglądami i głoszonymi przez p.Tadeusza opiniami zgadzam się, lecz jakoś niezmiennie ciężko mi się słucha.
Bardzo mnie interesuje tło, na jakim miała miejsce duchowa geneza p.Tadeusza, realne ziemskie okoliczności, które formowały ducha. Gdyby program przyjął formę indywidualnych wspomnień podejrzewam, że byłby znacznie ciekawszy.

Moim kluczem rozumienia świata nie jest religia, a astrologia - a ta nie przeczy opiniom p.Tadeusza - ale wśród dusz nie ma przekaźników idealnych, dlatego poszukanie danych do horoskopu bohatera miało dla mnie istotne znaczenie.
Po prostu chciałam zrozumieć, z kim w istocie mam do czynienia.

Na koniec chciałabym podzielić się moim skojarzeniem do prezentowanego przez p.Tadeusza obrazu o Imieniu Ojca. Moje skojarzenia są dwa:
1. Symbol znaku Barana (odwrócony)
2. Kolumna jońska
http://j.mp/28PL2G9
Kojarzenie obrazu z literami alfabetu łacińskiego uważam za błędne, gdyż jest to zestaw znaków stosunkowo nowy. Zresztą prezentowany przez p.Tadeusza monodram obrazuje ni mniej ni więcej tylko zestawienie wirów :)

Znak Barana jest najsilniej obdarzonym i siłą i dynamiką (a więc naturą męską), ale nie przywiązaniem czy troskliwością i dobrze nadaje się do opisu takiego ojca, który np. nie podjął opieki nad dzieckiem, który pozostawił stworzony przez siebie świat samemu sobie.
WIR (Baran) znajduje MIR, czyli pokój, świat ze swoim pokojowym porządkiem w znaku Wagi, a okrywa się KIRem (umiera) w znaku Koziorożca.
Irmina215
Nie zupelnie na temat ostatniej wieczorynki, ale dobry dokument, ktory powinien obejrzec kazdy kto sadzi ze czlowiek jest grzeszny bo tak mowi biblia, rzeczywistoscv jest zupelnie inna, obnaza jak chorzy psychopatyczni ludziew zmienili biblie i zn ecaja sie nad ludzi przez tysiace lat, biblia jakiej nie znacie-ogrod eden, polecam tez inne czesci- czy bog mial zone, czy istnialo krolestwo dawida , http://www.cda.pl/video/502023fb, http://www.cda.pl/info/biblia_jakiej_nie_znamy
blu
A propos tego okresu przesilenia to ja przeczytałem gdzieś informację, że na przestrzeni dominują aktualnie dwa potencjały: obojętności i neutralności. Być może Justyna jest pod wpływem potencjału neutralności, który pozwala oglądać dziejące się wydarzenia z boku. Potencjał obojętności pozwala głębiej zajrzeć w swoje cienie. Tak czy inaczej to moment dużej pracy. Po 6 lipca nastąpi potencjał twórczy. To co teraz wymyślimy (o ile nie nazbyt górnolotne) będzie można łatwiej materializować.
Irmina215
blu
bedziesz mial przesilenie 6 lipca......na jesien wiekszosc krajow bedzie pod woda, zapraszam na spotkanie z Keshe, spotkanie jest dlugie na poczatku mowi o technologi plazmowej, ale potem prezentuje mape trzesien ziemi i mowi o katastrofie jaka czeka ziemie, pan Tadeusz nazywa to oczyszczeniem, a ta katastrofa zdarza sie co jakies 12.500 lat, ostatnio zniknela Atlantyda, teraz proces sie powtarza, bo to sie dzieje cyklicznie i nie ma w tym naszej winy nasz system sloneczny jest powiazany z innym systemem, ktory sie wlasnie zbliza zwlaszvcza kraje, ktore sa blisko styku plyt tektonicznych powinny ewakuowac ludzi https://www.youtube.com/watch?v=3NE6mtuDuQs
Wu
Czy mówiąc o materii że jest tylko chuchnięciem na... ma Pan na myśli wszystkie 144 kosmosów? Co ze strefami astralnymi i mentalnymi tychże kosmosów? Czy i one zaliczają się w poczet materii? Co w pozostałym obszarze wszechświata znajduje się poza zagęszczającą się energią? Trójnia zasad została już dosyć szczegółowo omówiona... co z pozostałymi trójniami, tj. kiedy one dochodzą do "głosu"? Kiedy zaczynają swój przejaw?
Postawiłem dzisiaj sporo tych pytajników ;)

Pozdrawiam
Porzeczka
Mam pytanie odnoście drużyny 16.
Czy ich ma pan na myśli mówiąc o tej drużynie?
"Biali ludzie (Słowianie, Arianie) maja 8 żeńskich i 8 męskich kanałów krwi.
Pula genowa podawana jest przez ojca, ale dopełniana jest też przez matkę, bo ten system jest systemem pełnym."
wzięte z linku
https://magdarian.wordpress.com/szaraki/

oraz czy rok kalendarzowy z tą właśnie końcówką ma związek z aktywacją tej drużyny.
Mirmil
Bardzo dobre pytania Porzeczka, dołączam się :) Jakieś kilka dni temu właśnie trafiłem na tę stronę magdarian, ciekawe informacje można tam znaleźć.
Mirmil
SZANOWNI KOMENTUJĄCY, widzowie tagen.tv jest taki problem:
wlaczam tagen i leci jakis film, natrafiam zazwyczaj w srodku filmu :)
chcialbym obejrzec go od poczatku ale nie znam jego tytulu i trudno go znalezc.
przydalo by sie podpisywac filmy tak jak to jest np. na YT.
Pisalem juz o tym do tagen ale nie widac odzewu.
Czy wspolnymi silami mozemy jakos na to wplynac zeby byly umieszczane tytuly?

I jeszcze jedna sprawa po co ten caly niby Planner jak to w ogole nie dziala?
to chyba powinno wygladac jak program tv w telegazecie czyz nie?
W koncu place to wymagam, ale o takich podstawowych rzeczach to nie powinno sie nawet mowic one powinny standardowo BYĆ.

pozdrawiam wszystkich Mirmił
BlackBudda
Przyłączam się do prośby Mirmiła - w czasie emisji powinien być jakiś tag z tytułem aktualnie wyświetlanego filmu. Również jeśli chodzi o Planner - powinien być udostępniany jakiś program wyświetlanych filmów. Panowie z tv Tagen - w czym jest problem? przecież to betka! czemu ignorujecie prośby abonentów?
zyta
Problem jest tez z oplata konta pro.Co z ludzmi ktorzy zaplacili za lipiec ,a tagen poszło sobie na wakacje.Czy bedzie to konto przedłuzone o ten nieczynny miesiac?Pozdrawiam.zyta.
camel
Zyta - konto PRO umożliwia oglądanie wszystkich filmów bez reklam i w jakości HD.
Której z tych możliwości zostałaś pozbawiona ?
zyta
Camel; Bez konta Pro ogladasz tylko 5 minut programu.Osobiscie zapłaciłam za konto pro,aby ogladac nowe programy."Stare odgrzewane kotlety"mnie nie interesują.Pozdrawiam Zyta.
zyta

"Nie ma takiej strony

Wybrana strona nie istnieje lub zmieniła swój adres. Możesz teraz zacząć użalać się nad sobą lub obejrzeć film, który dla Ciebie wylosowaliśmy"ten tekst w zakladce planner jest naprawde nieodpowiedni w stosunku do widzow.
Gal
Proszę o interpretacje mojego snu śnił mi się pan Owsianko który podarował/kupił mi książkę następnie powiedział abym odrysował odcisk mojej dłoni na pustej stronie co następnie uczyniłem koniec snu.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
raviolo
Kochany Panie Tadziu !
Kim jest Wieczność?
Wu
raviolo:
Mogę spróbować odpowiedzieć - czy pytanie jest skierowane wyłącznie do Pana T?
raviolo
Bardzo chętnie przeczytam lub wysłucham wielu odpowiedzi, ale nie ukrywam, że
interesuje mnie, co Pan Tadziu na to. Pozdrawiam
zyta
Witam.Własnie zakonczyły sie w Polsce Światowe Dni Młodzieży.Oglądałam kilka wypowiedzi Papieża Frańciszka,mowił mądrze prostym zrozumiałym językiem dla kazdego,ogolnie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.Jego wypowiedzi namawiały do pozytywnej normalnosci,w przeciwienstwie do roznych nurtów ezoterycznych.Jak to sie ma do stwierdzenia ,ze religie sa elementem Matriksa,ktory był złem i juz odszedł?
BlackBudda
Zyta: martix nie odszedl... otworz oczy
https://youtu.be/JU_HjpsW564
zyta
BlackBudda,ten filmik co udostępniasz to ezoteryczny bełkot,ktory miesza tylko ludziom w głowach i szkodzi tym ,co w to uwiezra.Dla kazdego człowieka na tej ziemi ten sam symbol moze miec inne znaczenie,takie jakie sobie człowiek sam nada i to jest ok.BlackBudda jesli tak wierzysz to tak bedziesz miał.Miłego dnia zyczę.
BlackBudda
Zyta: masz absolutna racje, dla wielu ludzi pentagram i 666 to symbole milosci a islam to religia pokoju. Kolorowych snow
zyta
BlackBodda,bardzo dziękuje za przyznanie racji.Rzeczywiscie nie uznaje syboliki cyfr i innych symboli w moim życiu ,sa one dla mnie nieistotne.Islam też nie istnieje w moim swiecie.Nie uznaje tez za wiarygodne interpretacje snow czy wizji,gdyz maja one tylko znaczenie dla sniacego ,a kazda inna osoba dokonujaca tlumaczenia snow innych ludzi robi to przez pryzmat wlasnego zycia,doswiadczen i swoich wlasnych prawd. Rownież nie korzystam z pomocy Aniołow,świetycg,Mistrzów itd. Bo jestem tylko Ja i Bóg,wszystko co potrzebuje mam w sobie.Pozdrawiam serdecznie.
Medrzec_szesciu_sciezek
Proponuje uzupełnić braki wiedzy na czas nieobecności Tadzia i Justynki :)
Numerologia - wykład
https://www.youtube.com/watch?v=RABH0PhAuzU
13-666-7 "Cyfrowa mapa Matrixa"
https://www.youtube.com/watch?v=IH8SZsnZeTM
"Wielkie piramidy z betonu?"
https://www.youtube.com/watch?v=IMaZnaerv84
Świetny wywiad z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim!
https://www.youtube.com/watch?v=3e2UnBBxUXI
https://www.youtube.com/watch?v=ohNklR2u214
Droga do wolności cz1/3 - DAVID ICKE (lektor ivo pl)
https://www.youtube.com/watch?v=btK72S165Cw
zyta
Medrzec_szesciu sciezek;Co daje ogladanie tych filmikow?Co zmienisz po ich obejrzeniu w swoim życiu?W/g mnie te filmiki słuzą ,aby ludziom mieszac w głowach,siać lek,aby szukali zbawiciela na zewnątrz,zamiast w sobie.Człowiek,ktory ma duzo leku i i uwierzy w te fałszywe,dezinformujace informacji,jest łatwą jednostką do manipulacji,mozna mu wmówic wszystko i zrobic z nim co sie chce.Pozdrawiam.
Medium
@zyta
Śledzę komentarze pod tym filmem od kiedy dodałam swój komentarz i nie wytrzymałam, muszę się wmieszać.
Piszesz:
"W/g mnie te filmiki słuzą ,aby ludziom mieszac w głowach,siać lek,aby szukali zbawiciela na zewnątrz,zamiast w sobie"

A spotykamy się przecież pod filmem z panem Owsianką, który to również mocno teoretyzuje, który analizuje symbole, itd., itp.
Odnoszę więc wrażenie, że p.Owsianko jakoś wybitnie - zapewne poprzez swoje ciepło - przemawia do serca, zaś podsuwane przez innych filmiki z YouTube są jakby bardziej odhumanizowane i działają z lekka depresyjnie.

Z tego punktu widzenia wszystko w TV i w internecie to propaganda, zatem PROGRAMOWE mieszanie ludziom w głowach. Gdzie wobec wyląduje nsz bohater z Wieczorynek?
zyta
Medium:Pan Owsianko "wyladuje"(w/g mojej prawdy) tam ,gdzie kazdy uzna to za stosowne.Plusem pana Tadeusza jest to,ze nie sieje strachu i nie tworzy teorii spiskowych.To tylko moj punkt widzenia,kazdy ma swoj.Pozdrawiam.
Medrzec_szesciu_sciezek
zyta
Każdy człowiek żyje wierząc w to co wie oraz w to czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne są niczym więcej jak tylko ułudą iluzją wykreowanego przez siebie świata :)
zyta
Medrzec_szesciu-sciezek.ok,masz racje :)
Wu
W swoim pytaniu chciałbym poruszyć temat świadomości przejawiającej się czwórkami.
Co dokładnie oznacza ta czwórka? Tzn. czy jest to:
jedna świadomość to cztery istoty?
jedna świadomość reprezentuje czwórkę ludzi?
czy może coś jeszcze innego?
Wybiórczo zbierając fakty:
- człowiek jest jakościowo w 100% przejawionym ojcem;
- człowiek jest modelem wszechświata;
- świadomość przejawia się czwórkami;
- dokładam do tego planszę reprezentującą wszechświat (ta z czerwoną kulą która się porusza).
Na tej planszy jest biała kropka która reprezentuje tą część przejawu, która została nazwana przez Pana T. materią. Idąc dalej, analogicznie, kropka ta reprezentowałaby przejaw ludzki tj. jego ciało, duszę i powłokę cielesną (pewnie 13 wersji... a może nawet coś jeszcze). Wokół tej kropki znajdują się jeszcze cztery inne, mniejsze białe kropki. Czy mam przez to rozumieć, że jest to wyżej już wspomniana czwórnia?
Jak to ma się do człowieka?
BlackBudda
Medrzec_6_sciezek: trzymasz reke na pulsie- najnowsze wywiady z Mariuszem Szczytynskim, Krzyskiem Jackowskim, Aleksem Berdowiczem... pozdrawiam serdecznie
Medrzec_szesciu_sciezek
Jeśli ziemia jest modelem wszechświata to my czasem nie żyjemy wewnątrz ziemi? BlackBudda: ja również cię pozdrawiam :)
https://www.youtube.com/watch?v=5yssp8kJ444
jadwiga
Kto to właściwie stworzył? jaki Bóg? kim jest Bóg? w tym wnętrzu Niebiosa Niebios, które jest mieszkaniem Boga? i czy to co mówi i pokazuje autor będzie "odkryte" naukowo; te informacje podaje stary testament, a więc już wiemy kto.......; jeżeli żyjemy wewnątrz skorupy ziemi (obrazowo można powiedzieć, że na wewnętrznej stronie oponki gumowej piłki" i sobie tak żyjemy w tym wnętrzu, to teraz co oznacza tzw "oddzielenie się ziem" starej od nowej ? ja widziałam powierzchnię zewnętrzna ziemi ( w śnie, który opisałam) może właśnie widziałam zewnętrzną stronę ziemi? były w niej otwory, przez które ludzie wyszli na zewnątrz; to oczywiście hipoteza, ale obecne czasy są tak ciekawe w wydarzenia, okrycia itd, że możliwe, że Hitler z całą ekipą uciekł przez otwór na pd biegunie na zewnątrz ziemi? o tym też jest film na YT;
serdecznie pozdrawiam
BlackBudda
polecam tematyke Nowej Szwabii
jadwiga
Powyższy komentarz napisałam po obejrzeniu filmiku, który podał powyżej Medrzec_szesciu_sciezek; oczywiście ja nie pytam o tamtego boga, to tylko
dyskusja; ale może Pan Tadeusz specjalista od obrazu powstającego z kamery, wyjaśni nam, czy przybliżanie obrazu w obiektywie (bez przemieszczania kamery) może pokazywać obraz jak to pokazuje Pan z YT: KRÓLEWSKIA 24? (teoria niebo-centryzmu)? czyli, czy odpowiednio zmieniając ogniskową za pomocą obiektywu, tym samym przybliżając obraz i gdy zachodzi taki efekt jakby obiekt się podniósł, to efekt taki powstałby w przypadku wklęsłej powierzchni kuli ziemskiej, a może nie? co z tą linią poziomą, czy ona też nie powinna zmieniać swojego "poziomu"?
BlackBudda
Jadwiga: szacunek za zainteresowanie tym tematem i za pytania :) polecam jeszcze raz tematyke Nowej Szwabii szczegolnie w jezyku angielskim. Co Pani sadzi o teorii Lorda Stevena Christa o mimosrodowym ruchu szkla karmana?
jadwiga
Artefakty, stare pisma, dzieła, teorie - nie mamy żadnej pewności gdzie żyjemy, gdzie jest nasz początek, a manipulacje to sztuczki matrixa; prawy dowiemy się już za niedługo - podobno, bo do 2020 r wg pana M SZ będzie armagedon, a moje skromne zdanie nie ma tu żadnego znaczenia; posłuchajmy co nam powie pan Tadeusz, serdecznie wszystkich pozdrawiam, jadwiga

jadwiga
miało być: "prawdy dowiemy się.."
BlackBudda
Jadwiga: obserwujac Europe armagedon przyjdzie znacznie predzej. Ciesze sie ze tego nie dozyje- moje dni odmierza klepsydra. Nie bede tesknil za ta planeta. Jestem potrzebny po tamtej stronie, tylko tyle wiem. Zrobilem tu swoje i wracam na Arkturusa, tam skad przybylem.
Irmina215
jadwiga
ludzie tutaj na chacie tocza od wielu miesiecy boje jaka jest prawda o naszym powstaniu, naszym zyciu, a ja czuje i wlasciwie sie podpisuje pod tym artykulem, prosze przeczytajcie go do konca i pomyslcie czy to jest takie glupie? wg mnie wszystko od poczatku bylo zaplanowane, nic sie bez Boga- Kreatora nie obedzie, mozemy sobie wrzucac i innym np ze gady sa takie okropne itd, ale to czesc gry, gra biegunowosci http://treningantystresowy.pl/2016/05/kosmiczna-gra-boga-integracja-biegunowosci/
jadwiga
Xenna: chcac nie chcac przeczytalam (pobieznie) i uznalam te ksiazke za manipulacje, np to nie wspolczucie mamy wywolac (czy tez ma sie w nas pojawic) ale odczuc i zawsze odczuwac "wspolodczuwanie", a to nie to samo; w kszdej chwili byc kreatywnym, co pozwala na wyjscie z lękòw, brak osądzania i objecie wszystkich bezwarunkową miloscią jaką trudno odczuc gdy sie jej nie doswiadczylo; moze za duzo wyrazilam, ale to moje zdanie,
jadwiga
BlackBudda: mozesz jaśniej?
jadwiga
Moze dla uzupelnienia: wszystko co jest energetyczne moze byc manipulowane przez umysl, to też emocje .. jest skalarne, natomiast nie da sie manipulować polem serca, aby z nim synchronizowac trzeba byc w tym polu, w jego czestotliwosci, to nie jest skalarne, odczuwac bez emocji, być w radosci zycia, być kreatywnym
- to cel i dążenie czlowieka; serdecznie wszystkich pozdrawiam
Irmina215
jadwiga
mnie chodzilo raczej o aspekt dualnosci jaki jest na naszej planecie, chodzi o to ze wszystko zostalo zaplanowane, krzyczymy w internecie ze gady sa zle, bez emocji, owszem sa takie , tego nie neguje, ale po cos ktos je takie stworzyl, czemus to mialo sluzyc, pisze o tym poniewaz drazni mnie to ze pan Tadeusz cos ukrywa, zaznaczajac ze to gady sa wszystkiemu winne a my w to wierzymy. Stworca chcial tego doswiadczyc a my w tym uczestniczymy , nie wiedzac dlaczego tu tak ciezko na tej bardzo materialnej planecie, (na innych planetach gdzie jest mniej materi, nie ma prawa wolnej woli, wiec nie mozna wszystkiego tak jak tu na ziemi-nie mozna robic z istot niewolnikow) na innych planach rzeczywistosci istoty moga sie rozwijac, tymczasem my nie tylko sie nie rozwinelismy, ale wnet cofnelismy, siegnac chocby do starozytnosci, owczesna ludzkosc miala sporo wiedze, ktorej my dzisiaj nie mamy, wiemy kto za tym stoi np kosciol katolicki (choc nie tylko) a za kosciolem gady, i tak gonimy w pietke zloszczac sie na gady, ale one sa jakie sa, a my mamy emocje, ktorych oni nie maja, jak mozna pogodzic tak dwie rozne istoty jak czlowiek i gady? ten eksperyment ziemia, to jakies totalne nieporozumienie, nigdy nie dojdziemy do zgody bo jestesmy totalnie inni, wiemy ze wsrod ludzi homo sapiens dzisiaj sa tez gady w naszych cialach jak my mamy dosjc do porozumienia? wygladamy identycznie, ale jestemy skrajnie rozni
jadwiga
Zgadzam się twoimi przemyśleniami i przekazami, ale nie wchodzę w te "zakamarki", są nie do rozpoznania, mogą też być manipulacją w pewnym stopniu; jak to bywa, prawda jest podawana ale tak jakoś zamydlona, poprzekręcana; wolę posłuchać pana Tadeusza, choć jest bardzo ostrożny w przekazaniu dotyczącym "Ojca"; może jest to też nie do rozpoznania, skąd przychodzą przekazy, wiem z mojego doświadczenia, że mogą przychodzić z różnych "miejsc" , w zależności z czym w danym momencie synchronizujemy; serdecznie wszystkich pozdrawiam
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.59 PRO

Oglądaj

Przekazy duszy

Oglądaj

Alegorie Matrixa PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH