Amma
Porzeczka: "Jeśli chodzi o mój kontakt z lustrami, to nie mam wrażenia, że obraz mi się w nim odbija. Kiedy w niego patrzę obraz w nim jest, ma swoja głębię, nie ogranicza go płaskość powłoki lustra. Czyli odbieram że, jakby ktoś w nim stał, a nie się w nim odbijał."

Otóż to - trzeba patrzeć w głębię a nie ograniczać się do powierzchni. Malina pozdrawia Porzeczkę :)
Amma
Porzeczka: "Można stojąc przed lustrem nie widzieć tego co w nim jest, tylko to co chce się w nim zobaczyć. Są też lustra które zniekształcają nam rzeczywistość. :)"

Otóż to...niestety :/
Amma
Otóż to Karen jest taka mądra sentencja: "nie wzburza nas czego nie ma w nas" - uważam kluczowe jest tu słowo "wzburza" - nie każda odmienna opinia nie każde stwierdzenie faktu nie każda reakcja jest wzburzeniem - można też komuś wmawiać/insynuować że się oburza.

Tak więc nie oburzaj się lucy że się nie oburzam i nie wmawiaj mi tego - no i nie oburzaj się na tych co ci nie kadzą by było miło - w rozwoju duchowym nie jest priorytetem to by było miło - jak ktoś dobrze stwierdził: Prawda wyzwala OD dobrego samopoczucia :))
Amma
U pana Tadzia ? :)))))))))))))))
Amma
Tak też postrzegam jak bardzo trafnie pisze Porzeczka do j.lucy :

"Boże jakie to cienkie. Tymi słowy posługują się szantażyści emocjonalni. Dzieliłam się swoim zdaniem, swoim widzeniem spraw i tyle.

Ale Ty pewnie czekasz na standardowe podziękowania typu: dzięki za Wasze poświęcenie, itp. No, ale jak ktoś pisze „To była nasza bezinteresowna misja dla innych.” – to spada z wysokiego C.

Swoją drogą jakby była bezinteresowna, to byś nie czuła się wydojona. To Twoje oczekiwania Cię wydoiły, nie my."

Posumowując niejako: j.lucy to twoje oczekwiania cie wydoiły nie my - im większa pazerność tym większe wydojenie!

Malina pozdrawia Porzeczkę :o)

Amma
//czekam na zdrowe, piekne zycie w radosci i szczesciu kazdego, bez chorob, glodu itd czy to tylko utopia? cz moze nowe wyzwanie.//

No to...takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego :))

https://www.youtube.com/watch?v=-bJMbQm2jbY
Amma
//a było tak miło :)//

PRAWDA wyzwala ... od ... dobrego samopoczucia :))
Amma
j.lucy: "Amma, Porzeczka... cóż mogę Wam powiedzieć, zróbcie same coś dla innych zamiast się oburzać."
*
Jeśli widzisz w moim przekazie oburzanie to twój problem...to masz problem. Nie oburzam się jedynie dzielę się spostrzeżeniami/przemyśleniami pani insynuatorko.

Cóż mogę ci lucy powiedzieć - obyś sobie wzięła do serca co napisała Porzeczka:

"Najzdrowszą jest postawa - ani nie „daj”, ani nie „proszę przyjmij” - tylko „dzielę się z tobą (sobą) bez oczekiwań” i na tym koniec opowieści. Oczekiwania wiążą się z rozczarowaniami i wymuszaniem na innych konkretnych zachowań."
*
Tak więc nie oburzam się i robię coś dla innych choćby tu czego jak widać nie doceniasz. Cóż niektórzy przewrotni manipulanci widać cenią tylko kadzenie.


Amma
//To tylko suplementy,które nie są w stanie zastąpic naturalnego jedzenia.Ciekawe kto chce nam wmówic,ze powinniśmy się odżywiać tabletkami wyprodukowanymi w fabryce?//

Bardzo dobre pytanie zyta.
Idzie nowe - nowa fabryka nowe suplementy...nowy biznes(Ezo)!?
Amma
//„W tym momencie podjęliśmy decyzję o zakończeniu ciągłego dokarmiania widzów z naszej energii.” – słowa p. Justyny.
Ja osobiście jestem oburzona takim widzeniem nas. Przychodziliśmy tu po informacje, wiedzę, uczestniczenie we wspólnocie, która chce lepszego świata, a nie żeby się nachapać energii. Skoro ten projekt był oparty na takich fundamentach to musiał runąć...//

Wszystko oparte na takich fundamentach powinno runąć.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH