Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.70

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.70
26 sierpnia 2016
Ocena widzów: 4,70

Odcinek 70 mówi o pokorze jaką muszą się cechować “rozwinięci duchowo” ludzie. Odpowiadamy także na pytania telewidzów i analizujemy Ich wizje.
Komentarze: 30

zyta
Witam.W nawiązaniu do czarnych tuneli w wizji p.Andrzeja,chce powiedzieć:Brałam kiedyś udział w medytacji-wizualizacjach kilka razy.Prowadzący "medytacje" mówił ,żeby sobie wyobrazić swój dom.Wszyscy widzieli piękne budowle,zamki,pałace jako swój dom.Tylko ja zawsze widziałam czarny tunel ,którym mknełam prędko do miejsca,gdzie były świetlne enrgierie w postaci punktow lub kul.Nigdy nie udało mi sie sobie wyobrazic domu jako ziemskiej budowli.Ciesze się,ze ten czarny kolor to kolor wzorcowy,bo ja zawsze myślałam,ze to coś negatywnrgo ten czarny tunel.
ewa
Witajcie kochani. Panie Tadeuszu, moze zechcialby pan powiedziec cos wiecej na temat POKORY, bo jak widac absolutnie wszystkim nam jej brakuje i to wcale nie jest smieszne. Trudno jest byc pokornym wobec innej niepokornej osoby, aby nie pozwolic sobie wejsc na glowe. Jak nauczyc sie pokory chcac byc jednoczesnie soba? Mysle, ze to wielka sztuka a osiagniecie prawdziwej pokory moze w duzym stopniu ulatwic codzienne zycie i w niewielkim stopniu zaspokoic swiadomosc, ktora nieustannie stawia coraz wyzej poprzeczke swym narzedziom.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
zyta
Witam.W nawiązaniu do wypowiedzi Pana Tadeusza na temat wszech-wymiarowości człowieka:mówi się obecnie dużo w różnych "duchowych informacjach" ,ze ziemia i ludzie wchodzą teraz w 5 wymiar.Pytanie;jak to zrozumieć z jednej strony Pan Owsianko mówi o wszech -wymiarowości,a inni mówią tylko o piatym wymiarze?Pozdrawiam Zyta.
Porzeczka
Męczące jest oglądanie powtórek z rozrywki. Już kiedyś prosiliśmy, żeby ich nie było, bo były nagminne. Jak jest mało pytań, to mówcie o nowościach, a nie szyjcie po raz kolejny po już przeszytym. Przeciągając, przeciągając, przeciągając... aby do dzwonka.

Z moich doświadczeń z pokorą, to widzę to tak, że osoba, która chce narzucić swój punkt widzenia innej osobie stającej okoniem wobec tegoż punktu (bądź mającej wątpliwości) zarzuca jej właśnie brak pokory lub mówi, że jest uparta. Ot co. Najzwyklejszy szantaż emocjonalny.
Oczywiście osoba narzucająca uważa, że to ona ma rację.

Widzę, że już i Justynka zaczyna zadawać pytania do przekazów od Matki. Jej pytanie dotyczące zerojedynkowości pan Tadeusz odebrał jako atak na przekaz, który wg niego trzeba zaakceptować skoro był takowy, a nie dzielić włos na czworo zbędnymi dywagacjami. Ale dzięki pytaniu może Matka da przekaz doprecyzowujący, rozszerzający zagadnienie.
Pan Tadeusz jest z natury bogobojny, taką ma cechę. Był taki gdy chodził do Kościoła i taki jest teraz. Więc broni przekazu. Choć Justyna przecież go nie zakwestionowała, tylko zadała pytanie, tak jak my widzowie zadajemy pytania.

Wg mnie gdyby Bóg stosował w komunikowaniu się z nami od czasu do czasu podpuszek to nie byłoby nic dziwnego. Bo dzięki nim zawsze będziemy przefiltrowywać przez siebie wszelkie komunikaty, informacje. W każdej grze nie wszystkie drogi które udostępnia twórca gry prowadzą do celu. Choć nie są bezwartościowe.

Od Matki strasznie mało ostatnio komunikatów o bycie w 3D. Buja we Wszechświecie.
Porzeczka
A co to był za bardzo prosty przykład zerojedynkowości, który został wycięty?
blu
A czy Pan Bóg ma siusiaka, bo jak nie to nie jest w 100% mną, a ja nie jestem w 100% nim. Proszę raczej zastanowić się nad tą fraktalnością wszechświata i może uściślić przekaz, bo powtarza Pan to jak mantrę, co świadczy o tym, że bardzo chce Pan być uświadomiony w tym temacie :)
blu
Panie Tadeuszu,
a mam jeszcze pytanie jaki jest Pana bazowy żywioł, bo trochę widzę tu powietrze, którego charakterystyką jest to, że tworzy bajki i w nie wierzy. Na głębszym poziomie może to być bajka pod tytułem weryfikacja bajek. Nie twierdzę, że Pana bajki nie są prawdziwe, bo sam na tym zbudowałem świadomość, ale równie dobrze może być tak, że Pan Ojciec z nas żartuje i ziemia powstała 20 lat temu. I co ktoś mu zabroni ?
Trzeba też wiedzieć, że wizje mogą się trafiać niekoniecznie tym najwyższym, ale tym, którzy mają je poprawnie zinterpretować i przekazać szerzej. Trzeba znać swoją rolę. To jest pokora. No, ale jak ktoś łaknie prawdy to byle sławetność go na dłużej nie zwiedzie :)
zyta
Witam.Jak rozpoznac,ze człowiek jest juz odłączony od zbiorowej świadomości?
blu
Mam dylemat co do tych wersji w innych wymiarach. Po pierwsze czy chodzi o wymiary czy gęstości, bo jeśli wymiary to dopuszczam, że moja świadomość tworzy sobie swoją wersję w innym wymiarze. Natomiast jeśli chodzi o gęstości, to my jesteśmy na gęstościach od 1 do 6. Przejawiamy się w 3 gęstości, na 4 gęstości jest nasz umysł, na 5 gęstości jest nasz świadomość. 6 gęstość jest dostępna już nielicznym - Jezusa bym tam zakwalifikował, aczkolwiek jest to dosyć młoda postać na 6 gęstości. No i jest jeszcze 7 gęstość. Pewnie z pare ludzi by się znalazło, którzy tam sięgają. Te wymiary to jakieś nieporozumienie, bo niby z jakich wartości składa się 4 wymiar. Szerokość, długość, głębokość + czas? A ten 13 to w ogóle jakiś hardcore do przejawiania się w nim istot ;)
zyta
Do Blu.Ja spotkałam sie rowniez z pojeciem gestosci,ale az do 14.
Porzeczka
1. A tą mgłę 13 wymiaru to się wyczuwa nosem, czy widzi wzrokiem?
2. Jak dużo miał Pan autorytarnych wcieleń?
blu
zyta ja bym powiedział zbiorowej nieświadomości, aczkolwiek wydaje mi się, że coraz więcej osób odłącza się od tych wzorców (gotowców), które są nam serwowane jako jedyne słuszne :)
zyta
Tak Blu masz racje to jest zbiorowa nieświadmość.W wyniku moich wewnętrznych rozważań samej z sobą doszłam do wniosku,ze tak naprawdę nie istnieje nic.Wszysto co wiemy,rozne przekonania,teorie spiskowe i inne sa w nas i pochodzą ze zbiorowej nieswiadomosci.Własciwe kazdy człowiek powinien odrzucic wszysto co wie ,aby mogł sie połaczyc ze swoja własną czystą swiadomoscia,gdzie nie ma nic.Wszystkie nasze wizje to informacja dla nas samych od czego mamy sie jeszcze uwolnic.Nie wiem czy zroumiale się wyraziłam,ale jestem na etapie,ze wiem o co chodzi,ale nie umiem jeszcze tego ubrac w odpowiednie słowa i przelac na papier.
zyta
dodam jeszcze ,ze nie ważne sa gęstosci,wymiary,ważne jest dla człowieka , by byc w stanie "czystej ",własnej świadomości.
Porzeczka
Jak się jest wyłącznie w stanie czystej własnej świadomości to być może wtedy jest to zero, czyli nic. Dopiero jak się z niej wyściubia nosa to jest coś, czyli 1. A nakierowani na normalność, nosa nie wyściubiają za chętnie, ponieważ wciąż wokół jest mnóstwo niekompatybilnych z nami zdarzeń, które roztrajają nasz system nerwowy. Więc uciekanie w zero jest reakcją obronną.
blu
Tadek, to jednak nie powietrze tylko ogień, ale z dobrze przepracowanym powietrzem i nieźle przepracowaną wodą. Do tego niezły strateg i ma w sobie zmienność oraz łatwość kasowania złych wzorców. Kurcze całkiem dobrze przepracowane koło żywiołów :)
zyta
Porzeczka;Jak by to było doświadczać czystej świadomości i przenosić ją na grunt życia codziennego?
zyta
Blu;żywioły to pewne ograniczenia w zyciu:)
Irmina215
Brawo Justyna, tym razem ta koncowka byla swietna, naprawde mi sie podobalo
Porzeczka
Myślę, że byłabyś sobą Zyta. W końcu w tym odcinku p. Tadeusz "bycie sobą" uznał za wartość. Bo we wcześniejszych i na NTV, gdy np. ja mówiłam o byciu sobą, to nazywał takich leniuchami, którzy się zatrzymali i leżakują na zielonej trawce lub robią głupoty.
Zero w tym wymiarze to być może stan czystej obserwacji.
To zależy jaka jest codzienność Zyta. Jak niekompatybilna z Tobą to włączasz obserwację (jak się da), żeby mniej Cię zżymało. Jak kompatybilna, to czujesz przypływ miłości i się otwierasz. A gdy wiesz co jest normalne, wzorcowe, dobre to tylko to może być z Tobą kompatybilne.
zyta
Porzeczka ,jak odbierasz "Świadomość Chrystusową" i "miłość bezwarunkową"?Pan Tadeusze tez tego na ten czas nie uznaje.:)
Medrzec_szesciu_sciezek
czysta świadomość? jeśli chcesz się dowiedzieć kim naprawdę jesteś musisz ponownie spojrzeć wgłąb siebie i zaakceptować swoje prawdziwe ja
pozdrawiam :)
Porzeczka
Jak sobie myślę "świadomość chrystusowa" to mi się nic nie wyświetla. Ale kojarzenie tego terminu z jednym the best człowiekiem? Kiedy p. Tadeusz powiedział, że tu chodziło o misję chrystusową, to dla mnie to ma ręce i nogi. W tym widzę potęgę i mądrość. Ile osób mogło poznać osobiście tego the best człowieka? A doświadczeniem jest tylko poznanie na własnej skórze, a nie poprzez opowieści. A ilu ludzi mogło się zetknąć z misją chrystusową osobiście?
Co do miłości bezwarunkowej. Jeśli masz taką naturę, że czujesz miłość do wszystkiego to proszę bardzo. A jeśli nie , to po co się zmuszać i zaprzeczać temu co czujesz. Za to warto zapytać siebie, dlaczego to czy tamto czuję. Ale bez wymogu, że musi przyjść odpowiedź.
ŁukaszKowalczyk
Mam pytanie dotyczące magii, czy można stosować czary ochronne oraz np. czary pieniężne i np. dzięki magii rytualnej przywoływać duchy takie jak anioły lub demony lub jakiś bogów i żądać od nich, no cokolwiek np. pieniądze. Czy można stosować magię. Moje drugie pytanie- podczas O.B.E czyli kiedy wychodzimy z ciała, to procentowo ile ducha a ile duszy a ile ciała energetycznego udaje się w podróż tzn. energotyp i genotyp czyli dusza i ciało energetyczne wraz z duchem opuszczają ciało. Moje trzecie pytanie- czytałem że obenauta spotkał na drugiej Ziemi swojego sobowtóra w ciele fizycznym, on tak samo wyglądał ale zajmował się czym innym i technika na tej drugiej Ziemi była inna. Czy istnieją inne Ziemie oraz nasi sobowtórowie. Czwarte pytanie dotyczy duszy i ciała energetycznego bo było mówione że teraz są rozłączone a były połączone ale w podróżach O.B.E to chyba są połączone. Bardzo bym prosił o odpowiedź.
zyta
Porzeczka;dziekuje za twoj wpis.bardzo mi sie podoba . :)
Porzeczka
Jak może świat zwierząt być już po stronie nowego wzorcowego wszechświata. Czyli co się w nim zmieniło, bo ja nie widzę zmian zachowań wśród zwierząt, np. przejścia na wegetarianizm lub spadającego mięsa z nieba dla mięsożernych. Przecież w świecie zwierząt jedno poluje na drugie. Zwierzęta wytwarzają dużo stresu (były przeprowadzane takie badania), bo wciąż muszą czuwać, albo uciekać. A co dopiero muszą czuć gdy są dopadnięte. Antylopy gdyby mogły to strzeliłyby panu kopa. A już nie wspomnę o haremach słoni morskich, w których samice są przez nich więzione. Gdzie ta duchowa materia w świecie zwierząt się znajduje?

Mówi Pan "A człowiek znajdzie się po stronie nowego wszechświata, gdy sam tego zechce?" Wielu chce. Często jest to ich jedyne marzenie i przeogromne pragnienie. Wg mnie nawet jak jest nowy wszechświat, to nie w tej linii czasowej lub ten pociąg jeszcze do nas nie dojechał. Tu gdzie żyjemy nic się nie zmieniło. I nie zmieni się dopóki będzie dopuszczone życie w jednym miejscu dla normalności i nienormalności. Owszem jest jedna cenna zmiana, że wielu ludziom otworzyły się oczy na normalność. Ale zapach nienormalności czuć prawie na każdym kroku, bo jest energią. A energia jest jak wiatr.
jadwiga
Witam serdecznie wszystkich; powiem, że odczuwam znaczną zmianę w energetyce otoczenia (polu), jest spokojniej, rozmowy nawet w sprawach zdawałoby się trudnych przebiegają w ciepłej atmosferze; Panie Tadeuszu: czy nasza Ziemia, ta, na której żyjemy teraz zostanie dla nas? wprawdzie wielokrotnie mówił Pan o tym, że jesteśmy nieśmiertelni, że nasze ciała są "gotowe" więc co z takim szybkim tempem zmian jakie następują? co z nami? mówi się o rozdzielaniu się ziem? nowej ziemi?
nowych liniach czasowych? co może Pan na ten temat powiedzieć? żyjemy w czasach bardzo ciekawych, bardzo obfitych w wydarzenia nie tylko w świecie fizycznym, ale także w energetycznym i duchowym;
zobaczyłam taki szybki obraz: był dzień, teren, który widziałam był porośnięty trawą, od prawej strony po terenie przesuwało się dość szybko duże drzewo z piękną, rozłożystą koroną, było odcięte od korzeni, zobaczyłam tuż przed sobą otwór w ziemi, czarny, a z jego brzegu pod trawą widać było jakieś pozostałości z drewnianych elementów; wiedziałam, że to miejsce dla tego drzewa; może coś Pan na ten temat powiedzieć?
wszystkich serdecznie pozdrawiam,
Porzeczka
https://www.youtube.com/watch?v=15kWzIAq4gA
Jakby Pan zinterpretował tekst tej piosenki. Kto to jest Julia i Ja?
Autor tego tekstu mówił kiedyś w Jedynce PR, że opornie szło mu pisanie tego tekstu do muzyki. Że porzucił stare próby tworzenia go, gdy mu się przyśnił właśnie ten tekst. I mimo, że zwrot "Julia i ja" brzmi trochę dziwnie, bo śpiewa go kobieta, to zostawili tak jak było w przekazie.
inazwinski
Wyjasnienia wszystkich zagadek tutaj ;https://www.youtube.com/watch?v=zABovuhq10M&list=PL14AFGt7awNpGVf0JRiqkvunCf0dr4Sou&index=42
zyta
Witam.Poroszę o wyjaśnienie,używa Pan Tadeusz często sformułowania ;"człowiek ziemski". Czy na ziem są ludzie ,korzy sie róznią od człowieka ziemskiego?
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 18 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.66 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 37 PRO