Pytania i odpowiedzi cz.2 - Kasia, Piotr, Krzysztof

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Pytania i odpowiedzi cz.2 - Kasia, Piotr, Krzysztof
20 czerwca 2016
Ocena widzów: 4,30

Połączeni w jeden kanał świadomości – Kasia, Piotr i Krzysztof, wspólnie pracują nad możliwościami wzrostu osobistego. Na tej drodze pozyskują wiele bardzo interesujących informacji dotyczących budowy kosmosu, istot ludzkich, poziomów świadomości i wiele nurtujących ludzi tematów, o których w szkole się nie dowiesz. Wszystkie przekazywane informacje są ich osobistym doświadczeniem.
Od pewnego czasu grupa ta wyszła na zewnątrz z propozycją dla osób poszukujących pomocy w oczyszczaniu/harmonizowaniu swojej osobistej przestrzeni w czym upatrują jakąkolwiek możliwość dalszego rozwoju jako istota niezależna i kreatywna.
Wszyscy jesteśmy jedynymi, wielkimi mistrzami samych siebie i kreatorami własnej przestrzeni. Jeśli ten stan jest zaburzony, to przestrzeń kreuje nas.
Kasia, Piotr i Krzysztof chętnie się dzielą swoimi doświadczeniami z różnych planów naszej egzystencji, budowy kosmosu, kontaktu z różnymi istotami oraz sytuacji na Ziemi. Tak powstał cykl nagrań, gidze udzielane są odpowiedzi na wiele pytań, które są do nich kierowane.

magicznakuleczka.pl
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

Homosapiens

Jestem samokreującym się punktem świadomości

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 4 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 13 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 10 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH