Reklama w TAGEN.TV

Program sponsorowany

Program omawiający produkt lub usługę reklamodawcy w bardziej obszerny sposób, niż mogłoby to być zawarte w reklamie. Podczas programu prezentowany jest produkt lub usługa, omawiane są szczegóły działania, mogą być podane referencje od dotychczasowych użytkowników danego produktu czy usługi, do montażu mogą być użyte certyfikaty lub nagrody. W napisach końcowych umieszczane są dane oraz kontakt do reklamodawcy.

Program sponsorowany emitowany jest jednorazowo w paśmie premier o godz. 20:00, następnie trafia do biblioteki VOD, gdzie może być wyświetlany nieskończoną ilość razy. Program ten można umieścić na stronie internetowej reklamodawcy. Będzie on również umieszczony na stronie głównej telewizji Tagen w oknie „polecane” przez przynajmniej 2 tygodnie od daty emisji. Do zarejestrowanych użytkowników trafią dwa newslettery z informacją o programie – w dniu emisji jako premiera oraz z podsumowaniem tygodnia.

Koszt 30 minutowego programu sponsorowanego do ustalenia.

Sponsor Programu

Sponsorowanie wybranego programu telewizyjnego lub cyklu programów telewizyjnych. W takim przypadku Sponsor określa kwotę jaką jest w stanie zaproponować aby dany cykl programów ukazywał się na antenie TAGEN.TV. Informacja o sponsorze danego programu podana jest na dwa sposoby: na początku programu jako krótki zwiastun filmowy „Sponsorem programu jest firma…” oraz w napisach końcowych. Ilość odcinków danego cyklu programów, w których emitowana jest informacja o sponsorze będzie ustalana indywidualnie. W zależności od rodzaju programu kwota, którą określa sponsor może być również przyjęta w produktach tegoż sponsora – np. produkty spożywcze do cyklu programów kulinarnych.

Program taki emitowany jest cyklicznie w paśmie premier o godz. 20:00, następnie trafia do biblioteki VOD, gdzie może być wyświetlany nieskończoną ilość razy. Program ten można umieścić na stronie internetowej sponsora. Może być on również umieszczony na stronie głównej telewizji Tagen w oknie „polecane”. Do zarejestrowanych użytkowników trafią dwa newslettery z informacją o programie – w dniu emisji jako premiera oraz z podsumowaniem tygodnia.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH