Reklama w TAGEN.TV

Spot telewizyjny trwający standardowo 30 sekund, wyświetlany jest w przerwach między programami telewizyjnymi oraz w ich trakcie, przerywając dany program telewizyjny.

Oferta wyświetleń jednego 30 sekundowego filmu reklamowego:

wyświetlenia CPM* (1000 wyświetleń) cena rabat kwota po rabacie kwota za rok
jednorazowo 1 30,00 zł 0 % 30,00 zł
kampania na rok z góry 1 30,00 zł 30% 21,00 zł
Abonament
abonament miesięczny jednorazowy 40 25,00 zł 0% 1 000,00 zł
kampania w abonamencie na rok z góry 40 17,50 zł 30% 700,00 zł 8 400,00 zł

*CPM (cost per mille, z łac. mille - tysiąc, określany także jako CPT cost per thousand) – koszt dotarcia do tysiąca odbiorców. Obliczany jest na podstawie liczby odsłon witryny internetowej. Przykładowo, jeśli reklama jest sprzedawana z CPM 60 zł, to koszt dotarcia do 1000 odbiorców (lub tysiąca odsłon) kosztuje 60 złotych. (źródło: Wikipedia)

Dla osób, które nie posiadają własnego filmu reklamowego, przewidzieliśmy możliwość wykonania takiego filmu przez TAGEN.TV. Koszt 30 sekundowego filmu reklamowego do ustalenia.

Program sponsorowany

Program omawiający produkt lub usługę reklamodawcy w bardziej obszerny sposób, niż mogłoby to być zawarte w reklamie. Podczas programu prezentowany jest produkt lub usługa, omawiane są szczegóły działania, mogą być podane referencje od dotychczasowych użytkowników danego produktu czy usługi, do montażu mogą być użyte certyfikaty lub nagrody. W napisach końcowych umieszczane są dane oraz kontakt do reklamodawcy.

Program sponsorowany emitowany jest jednorazowo w paśmie premier o godz. 20:00, następnie trafia do biblioteki VOD, gdzie może być wyświetlany nieskończoną ilość razy. Program ten można umieścić na stronie internetowej reklamodawcy. Będzie on również umieszczony na stronie głównej telewizji Tagen w oknie „polecane” przez przynajmniej 2 tygodnie od daty emisji. Do zarejestrowanych użytkowników trafią dwa newslettery z informacją o programie – w dniu emisji jako premiera oraz z podsumowaniem tygodnia.

Koszt 30 minutowego programu sponsorowanego do ustalenia.

Sponsor Programu

Sponsorowanie wybranego programu telewizyjnego lub cyklu programów telewizyjnych. W takim przypadku Sponsor określa kwotę jaką jest w stanie zaproponować aby dany cykl programów ukazywał się na antenie TAGEN.TV. Informacja o sponsorze danego programu podana jest na dwa sposoby: na początku programu jako krótki zwiastun filmowy „Sponsorem programu jest firma…” oraz w napisach końcowych. Ilość odcinków danego cyklu programów, w których emitowana jest informacja o sponsorze będzie ustalana indywidualnie. W zależności od rodzaju programu kwota, którą określa sponsor może być również przyjęta w produktach tegoż sponsora – np. produkty spożywcze do cyklu programów kulinarnych.

Program taki emitowany jest cyklicznie w paśmie premier o godz. 20:00, następnie trafia do biblioteki VOD, gdzie może być wyświetlany nieskończoną ilość razy. Program ten można umieścić na stronie internetowej sponsora. Może być on również umieszczony na stronie głównej telewizji Tagen w oknie „polecane”. Do zarejestrowanych użytkowników trafią dwa newslettery z informacją o programie – w dniu emisji jako premiera oraz z podsumowaniem tygodnia.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Robert TKonrad PrzybytniakHanna MilczyńskaPaweł Mika41 200Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaMarcin WieczorekMira MachnickiFankaDanka LenartLukasz KurowskiMarek MendelEwa DąbrowskaPrzemysław KulczykMariola RembeckaJaś ZaradnyArtur DziedzicDariusz PudełkoMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH