Reklama w TAGEN.TV

Program sponsorowany

Program omawiający produkt lub usługę reklamodawcy w bardziej obszerny sposób, niż mogłoby to być zawarte w reklamie. Podczas programu prezentowany jest produkt lub usługa, omawiane są szczegóły działania, mogą być podane referencje od dotychczasowych użytkowników danego produktu czy usługi, do montażu mogą być użyte certyfikaty lub nagrody. W napisach końcowych umieszczane są dane oraz kontakt do reklamodawcy.

Program sponsorowany emitowany jest jednorazowo w paśmie premier o godz. 20:00, następnie trafia do biblioteki VOD, gdzie może być wyświetlany nieskończoną ilość razy. Program ten można umieścić na stronie internetowej reklamodawcy. Będzie on również umieszczony na stronie głównej telewizji Tagen w oknie „polecane” przez przynajmniej 2 tygodnie od daty emisji. Do zarejestrowanych użytkowników trafią dwa newslettery z informacją o programie – w dniu emisji jako premiera oraz z podsumowaniem tygodnia.

Koszt 30 minutowego programu sponsorowanego do ustalenia.

Sponsor Programu

Sponsorowanie wybranego programu telewizyjnego lub cyklu programów telewizyjnych. W takim przypadku Sponsor określa kwotę jaką jest w stanie zaproponować aby dany cykl programów ukazywał się na antenie TAGEN.TV. Informacja o sponsorze danego programu podana jest na dwa sposoby: na początku programu jako krótki zwiastun filmowy „Sponsorem programu jest firma…” oraz w napisach końcowych. Ilość odcinków danego cyklu programów, w których emitowana jest informacja o sponsorze będzie ustalana indywidualnie. W zależności od rodzaju programu kwota, którą określa sponsor może być również przyjęta w produktach tegoż sponsora – np. produkty spożywcze do cyklu programów kulinarnych.

Program taki emitowany jest cyklicznie w paśmie premier o godz. 20:00, następnie trafia do biblioteki VOD, gdzie może być wyświetlany nieskończoną ilość razy. Program ten można umieścić na stronie internetowej sponsora. Może być on również umieszczony na stronie głównej telewizji Tagen w oknie „polecane”. Do zarejestrowanych użytkowników trafią dwa newslettery z informacją o programie – w dniu emisji jako premiera oraz z podsumowaniem tygodnia.