Uleczyć Mózg 1

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Uleczyć Mózg 1
30 października 2013
Ocena widzów: 3,00

Tak jak w komputerze wszystko zależy od poprawnego funkcjonowania systemu operacyjnego, tak i w naszym organizmie: mózg, jako centralny komputer, kieruje naszymi narządami i ma wpływ na zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe. Aby spełniał należycie swoje zdanie, musi być właściwie zaprogramowany i obsługiwany.
Komentarze: 2

Trajko
b dobry program, wart obejzenia i zastanowienia sie.
Medium
Czasami przychodzi nam konieczność weryfikacji automatyzmów.
Prosty przykład: zakupiłam niedawno kuchenkę gazową z odwrotnym układem włączników, niż stara z lat 70-tych. Jeszcze po roku zdarzało mi się zapalić inny palnik, niż ten potrzebny i to pustą patelnię patelnię przypaliłam, zamiast zagrzać czajnik, to ponownie grzałam już ugotowaną zupę.
Silna wola to bardzo pożyteczny przymiot, ale całkiem nie pomaga intuicji. Intuicja potrafi uchronić przed zagrożeniami znacznie większymi, niż potrafi je człowiek uwzględnić, bo zagrożeniami dla życia.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

siegnij.po.zdrowie

Sięgnij po zdrowie.
Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia - programy prozdrowotne i społeczne.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Matthieu Ricard o nawykach szczęścia

Oglądaj

Rody Krwi odc.30 PRO

Oglądaj

Idę do przodu - Jacek Walkiewicz

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH