Włodarz – tajne bronie Hitlera

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Włodarz – tajne bronie Hitlera
07 września 2015
Ocena widzów: 3,20

III Dolnośląski Festiwal Tajemnic.
Muchołapka w Ludwikowich – poszukiwawczy klasyk. Czy służyła jako lądowisko dla niemieckich UFO, czy jest najzwyklejszym elementem kopalni. Krzysztof Szpakowski opowie o ostatnich badaniach w podziemnym kompleksie Włodarz, odnalezieniu dziwnych znaków pod deskami oraz nieoczekiwanym świadku, który rzucił nowe światło na historię Gór Sowich.
Komentarze: 1

Kliper2
Panowi i panie czyżby najlepszy na świecie psełdo georadar narobił tyle szumu i wszystkich zrobił w lewo ....Czy dalej jesteście utwierdzeni w przekonaniu że dysponujecie cudem techniki? Gdzie te hektary miast podziemnych ? Gdzie te złote pociągi? Ale nie ma tego złego co by na dobre wyszło.Reklama dźwignią handlu. No i myslę ze intęcje były szczere ,panowie poprostu mysleli naprawde że są na tropie rozwikłania zagadki na miarę światową. Brawo dla nich za prawie że profesjonalne podejscie do tematu . Wielki minus za nie profesjonalny dobor sprzętu i nie dopuszczenie do wiadomości sugesti innych bardziej doswiadczony w temacie jak sie okazuje ludzi. Medialna maszyna ruszyła ,tego nie można zatrzymac ,kto wpadnie pod koła ten uciec nie zdoła ...
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

Festiwal.Tajemnic

Dolnośląski Festiwal Tajemnic w zamku Książ - impreza, której tematyka jest związana z tajemnicami Dolnego Śląska, ukrytymi na tym terenie skarbami, złotem, dokumentami i dziełami sztuki oraz eksploracją. Festiwal jest autorskim projektem Joanny Lamparskiej, dziennikarki i podróżniczki, autorki wielu książek o tajemnicach Dolnego Śląska, od kilkunastu już lat promującej region dolnośląski poprzez jego tajemniczość.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Tajemnice Gór Sowich cz.1 PRO

Oglądaj

Tajemnice Ślęży okiem archeologa PRO

Oglądaj

Świat jest inny - Agentomania PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH