Oczy Duszy 2

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Oczy Duszy 2
13 lipca 2015
Ocena widzów: 3,80

Anna Mikołajczyk z głębokim przekonaniem twierdzi, że kto obraża się na Boga, równocześnie wyrzeka się własnej boskiej cząstki, raniąc swoją najgłębszą naturę. A właśnie ta część jestestwa może nas uzdrowić, przeobrazić całe życie.
I dorośli, i dzieci doświadczają silnych, negatywnych emocji oraz traumatycznych przeżyć. Z tym bagażem, który zapisuje wzorce chorobowe w komórkach, można rozprawić się podczas sesji przeprowadzanych przez Annę Mikołajczyk metodą Brandon Bays lub Dolores Cannon. W stanach przeciążenia emocjonalnego ważna jest szybka pomoc psychologiczna. Dotyczy to bolesnych cierpień z dzieciństwa i ran doznanych w życiu dorosłym. Trzeba uwolnić się od poczucia krzywdy, gniewu, nienawiści, żalu smutku i odrzucenia. Wówczas doświadczymy “zrzucenia ciężaru”, wyzwolenia, bezgranicznej miłości, spełnienia, zdrowia i spokoju.

Kontakt:
606 907 764, 518 593 519
www.centrum-medam.pl
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Mistrz i Uczeń PRO

Oglądaj

MYŚLI PRO

Oglądaj

Rody Krwi odc.66 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH