Młot na czarownice

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Młot na czarownice
19 lutego 2015
Ocena widzów: 3,50

Wbijamy kij w mrowisko ezoteryki. Trzymajcie się bo będzie trzęsło. Ryszard Gąsierkiewicz obnaża słabe strony naszej wiary w siły nadprzyrodzone a jednocześnie potwierdza istnienie tych sił. Nadchodzi czas na weryfikację zjawisk, zdarzeń i możliwości cudotwórczych.

Materiał zrealizowany pod patronatem miesięcznika Nieznany Świat
Komentarze: 2

2mk
Labilność "uzależnionych" jest de-facto efektem czasow kultu pieniadza, pozycji społecznej, władzy [de`facto jest to powiązana "Trójca"]. Czlowiek poza uczestnictwem z owego /posiadania /bycia w twj Trujcy jest - dla reszty społeczeństwa nikim, nieudacznikiem, etc. Takie mamy czasy, gdzie wszystko jest postawione na głowie. Niestety.

Tylko symbioza swiata Real 3D ze swiatami Duchowymi z dużym akcentem na śwait Duchowy, ponieważ Real 3D zawiód na całej linii. Gdyby nie potrzeba zarabiania na zyccie czy chęć niewielu Osob do pomocy innym -drugiemu człowiekowi wiele ludzi "emigrowaloby" wewnetrznie w Pelna Duchowość.

Co do bycia Manaderem wysokiego szczebla a szefem gangu majacego posłuch i pozycję w "ciemnym: swiecie w obecnych czasach mają te same predyspozycje, osobowość.

Co do bojaźni o wygryzienie -wiem to z kilkunastoletniej autopsji w pracy na stanowisku Dyr, Departamentu w domie maklerskim = jest postawą 80/86 % dzisiejszych :managerów.

Real stoi o 180% na głowie. Dlatego tak wielu ucieka od Realu, ćpa, pije itp, itd, etc ....
pankracy267
Z cyklu Nieznany Swiat poznajemy coraz to nowe wymiary,schematy,a takze
sposoby na zycie oparte po czesci na dotychczasowej nauce i indywidualnym stopniu uduchowienia.
Miedzy wielowymiarowa natura duszy/ducha,a postrzeganiem swiata zewnetrznego i wewnetrznego istnieje wielka luka w ogolnym pojmowaniu zycia,co zawsze powinno sie miec na uwadze podczas swiadomego rozwoju.
Jesli jest on nieswiadomy i uzalezniony tylko od materializmu,co ma miejsce w 90% u przecietnych ludzi,wystepuje manipulacja i wyzysk.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Postanowienia noworoczne - żyć spokojniej

Oglądaj

Uleczyć Mózg 2

Oglądaj

Bliżej zdrowia bliżej natury - Zbigniew K... PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH