Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 40

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 40
08 maja 2015
Ocena widzów: 4,40

Tadeusz owsianko odpowie na pytania widzów, o bytach które przyczepiają się do człowieka, o dzieciach indygo, o spływającej na ziemie energii, o przyczynach samobójstw chorób psychicznych i nowotworowych.
Komentarze: 31

zyta
witam.Jeśli teraz zapadniemy na poważna chorobe,to musimy umrzeć fizycznie,ponieważ tak sobie narobiliśmy w porzednich reinkarnacjach?Czy też coś mozemy zrobić,aby w obecnym zyciu uwolnic sie od przeszłości i cudownie ozdroweieć?Pozdrawiam serdecznie.Zyta.
pankracy267
Widze,ze upraszcza sie moje pytanie, jak zwykle odpowiedz tez prosta nie uwzgledniajac zaleznosci postawienia pytania.Pewnie juz sie nie chcialo i jak juz dawno zauwazylem macie fajna zabawe z wolnymi sluchaczami.
Zaznaczam,ze dobrze znam sie w temacie,ale liczylem na jego bardziej szczegolowe wytlumaczenie.
Niestety zbywa sie mnie jak i tez innych prostymi na poziomie dziecka odpowiedziami i tym samym osmiesza sie wlasnie pan.
Ciekawe natomiast jest twierdzenie,za kosmos kipi od zycia i ze ma pan kontakty z "bracmi kosmitami" nie podajac zadnych na to dowodow.Byly to fantastyczne rzeczy jak sam mowi,a wiec fantazja.
Tylko slepa wiara w slowa jak w kosciele,jak przed wyborami
i rzeczywiscie pozostaje zwatpienie i o czym tu jeszcze dyskutowc...,nawet Justynka zrobila mine zwatpienia smiejac sie.
Na razie,to leje pan wode,a potem bedzie jazda na lodzie i kabaret,haha.
Co do Leonarda,to odpowiedz rowniez prosta jakby chcial powiedziec...a co mnie to obchodzi,skoro on ma takie porozumionko nawet z innymi i znow Justynka sie smieje.
Moze wizyta u psychiatry pomoze?
zyta
O Pan Pankracy tu na ziemi.Sądziłam ,ze Pan już dawno jest w kosmosie i naucza swoimi "mądrościami".
pankracy267
Zyta,znow sie mnie czepiasz jak...?
irena
Kochani,ludzie zostali tak ogłupieni i zmanipulowani przez kościół i wszelkie wiary,całkowicie zamknięci przez rządy światowe.Tak ogłupiały człowiek ,mimo że wykształcony i z wszelkimi tytułami ,pełniący różne wielkie stanowiska,absolutnie nie posiada wiedzy o kosmosie,o istotach z innych cywilizacji.Wszystkie zapowiedziane bajki przez kościółkowo ulepiony naród osiągnęły swój cel.Ludzie nie wierzą w nic innego ani nie rozwijają się duchowo i nie sięgają po wiedzę kosmiczną.W ogóle nie wiedzą że istnieją inne światy.Wiedzy jest bardzo dużo ,internet jest przepełniony mądrościami, jest bardzo dużo książek ale kogo to interesuje? Ci których to interesuje mają tej wiedzy pod dostatkiem.Hm..ja kiedyś też takiej wiedzy nie znałam ,ale kiedy spotkałam się z takimi zagadnieniami to biegałam za tymi mądrościami.No trudno, może się jeszcze kiedyś obudzą i tak napewno będzie.Ale jak dorośli ludzie siedzą jeszcze w swoich piaskownicach,czasami do starości i pozwalają sobie sięgnąć po tą mądrości,to już ich strata.Jak mogą dorosnąć i zrozumieć Wielką Mądrość kiedy kurczowo trzymają się starych bajek,Jak mogą zrozumieć co Pan mówi,kiedy swoją mądrość stawiają ponad swoje niezrozumienie.Mądrość Naszego Ojca została zastąpiona świadomą głupotą innych ojców. Najlepiej się manipuluje tymi którzy nic nie wiedzą.A szkoda bo wiedzy jest dużo.Trzeba samemu sięgnąć po tą wiedzę i cieszyć się, że są tacy którzy ją posiadają.
zyta
Witam.Ciekawa jestem zdania Pana Owsianko na temat Ramaathis Mam,ktory bedzie w Polsce 5-10 czerwiec we wrocławiu.Pozdrawiam .Zyata.
zyta
Czy Pan Tadeusz moze sie wypowiedzieć czy Bog i Ojciec to dla niego to samo,czy zupełanie odrebne i nie zwiazane ze soba istoty?Jeśli sa eóznice to kim jest Ojciec,a jest Bog dla pana Owsianko.Pozdrawiam.Zyta.
pankracy267
Skoro juz mowa o kabarecie,to polecam tu do wyboru innym,ktory bardziej pasuje do obecnej sytuacji.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iySVcITw-aU
voitecsiaros
Dziękuje za kolejny wspaniały wykład, trochę nie potrzebna była irytacja dotycząca pytań, ale czyż Pan, panie Tadeuszu nie domagał się ich.
Pozdrawiam gorąco i z nie cierpliwością oczekuje audycji dotyczącej kolorystki czakramów.
zyta
Pankracy to jest program o duchowości człowieka.Swoje prywtne upodobania zachowaj dla siebie.Jak lubisz to nawet sobie w cyrku wystepuj.Pisz na temaat,nie zasmiecaj komentarzy.
pankracy267
Zyta,samo to ze nie ty decydujesz kto i co ma tu wpisywac swiadczy o tym,ze nie powinnas zabierac swojego glupiego glosu.Ponadto nie musisz otwierac moich linkow,bo ze wzgledu na twoj poziom i rozwoj intelektualny i tak nie wyciagniesz z nich odpowiednich wnioskow.
Tak sie sklada wlasnie,ze przez takich jak ty,ktorzy nie maja wiele do
powiedzenia,tylko grzecznie sluchaja zaniza sie ogolne podejscie do duchowosci i sprowadza je na manowce.
zyta
Do Pankracy.Pan ma wybitny talent komika.Dawno już nikt mnie tak nie rozbawił swoim postem.Moze rozważy Pan prace klauna w cyrku,tam też rozmiesza sie ludzi.Pozdrawiam.Zyta.PS.Pankracy trzymaj się ciepło ,bo chłodne wiatry wieją.
zyta
Kochany Pankracy;twoich linków nie otwieram,gdyz to nie moje wibracje.Wszystko co mi potrzebne do życia mam w sobie i tam szukam wszystkiego co potrzebuje.Ale pracuj nad sobą,oświecenie przyjdzie,jak nie w tym wcieleniu to masz przed sobą cała wieczność.Słuchaj uwaznie i ze zrozumieniem Pana Owsianko,on duzo mowi o wieczności.
nipper
Panie Tadeuszu jest pan wspaniałym sympatycznym i kochanym człowiekiem bardzo pana lubie. Pozdrawiam jest pan The Best.
irena
Drogi Panie Tadeuszu serdecznie dziękuję że dzieli się Pan z nami swoimi doświadczeniami.Dziękuję Pani Justynce że tak wspaniale współpracuje i przekazuje i układa ten niezwykły program.Całej ekipie wydającej ten program przesyłam serdeczne podziękowania.Jesteście niezwyki i kochani
0
Justynko – bardzo miła zmiana emploi , ale założę się, że gdyby włosy były bardziej puszyste, zamiast ”ulizane”, zmiana byłaby jeszcze ciekawsza.

Tadziu – minutus mundus – (mały świat, wszechświat, ludzkość) odnosi się do człowieka, jako mikrokosmosu, który jest fraktalnym odwzorowaniem makrokosmosu.

Co do kolorów wirujących ośrodków, proponuję najbardziej usystematyzowaną klasyfikację (nie wyważajmy otwartych drzwi):

"I. CZAKRY WIRUJĄ CZY KRYSTALIZUJĄ SIĘ?

RA: W pierwszych trzech centrach energii pełne odblokowanie tej energii spowoduje przyspieszenie wirowania. Jednakże, gdy istota rozwija wyższe centra energii, wtedy te centra zaczynają wyrażać swoją naturę poprzez formowanie struktur krystalicznych. Jest to wyższa lub bardziej zrównoważona forma aktywacji.

II. KRYSTALICZNA STRUKTURA RÓŻNYCH CZAKR

A. CZERWONE CENTRUM ENERGII - Ma kształt koła ze szprychami.

B. POMARAŃCZOWE CENTRUM ENERGII - Ma kształt kwiatu posiadającego trzy płatki.

C. ŻÓŁTE CENTRUM ENERGII - Zaokrąglone w kształcie, z wieloma fasetami jak gwiazda.

D. ZIELONE CENTRUM ENERGII - W kształcie lotosu, liczba zakończeń (płatków) zależy od mocy tego centrum.

E. NIEBIESKIE CENTRUM ENERGII - Zdolne do posiadania prawdopodobnie 100 faset i zdolne do (wydzielania) wielkiej świecącej jasności.

F. INDYGO CENTRUM ENERGII - Zazwyczaj podstawowy trójkątny lub 3-płatkowy kształt.

G. FIOLETOWE CENTRUM ENERGII - Najmniej zmienne. Ma 1000 płatków.

III. OCZYSZCZANIE BLOKÓW ENERGII

RA: Centrum indygo jest najważniejsze w pracy adepta. Jednakże, nie może ono, niezależnie (od tego) jak (jest) skrystalizowane, zneutralizować w jakimkolwiek stopniu braków równowagi, czy blokad w innych centrach energii.

Muszą być one oczyszczane kolejno (jedno po drugim), od czerwonego w górę.

IV. UŻYWANIE CENTRÓW ENERGII PRZEZ POZYTYWNE I NEGATYWNE ISTOTY
RA: Negatyw będzie używał 3. niższych centrów do oddzielenie się od i kontroli nad innymi poprzez środki seksualne, przez osobiste domaganie się respektu, przez działanie w waszych społeczeństwach. Pozytywnie zorientowana istota będzie przekształcała silną energię czerwonego promienia w przekaz energii zielonego promienia i w promieniowanie niebieskim i indygo. Także będzie przekształcać osobowość i umiejscowienie w społeczeństwie, w sytuacje, w których istota może się stapiać z innymi jaźniami i im służyć; i ostatecznie promieniować na innych, nie oczekując jakiegokolwiek odwzajemnienia przekazu.

V. KRYSTALIZACJA

RA: Dobrze jest pamiętać, że czakry lub centra energii nie mogą właściwie funkcjonować bez krystalizacji.

PYTANIE: Czy byłyby one, w porównaniu z elektrycznymi obwodami, odpowiednikiem dla ukończonego obwodu, od czerwonego po zielony, z wysokim oporem, gdzie całkowita ilość przekazanej energii jest mała?

RA: Nie-skrystalizowane, niższe centra nie mogą dostarczać wyższego napięcia. Skrystalizowane centra mogą się stać naprawdę nadzwyczajne w swoich parametrach wysokiego napięcia."
0
"7 CZAKR, ICH PROMIENIE I BLOKADY

I. CZAKRA KORZENIA: CZERWONY PROMIEŃ, PROMIEŃ PODSTAWY

RA: Energia podstawowa czerwonego promienia – ten promień jest podstawowym promieniem wzmacniającym dla każdej gęstości. (K2, 77)

RA: Biegun południowy (czakra korzenia) jest tym, który ciągnie. On ciągnie do siebie te rzeczy, które są z nim powiązane. Ten czerwony promień będący najniższym centrum fizycznego pojazdu (nosiciela), będzie miał jako pierwszy okazję zareagować na jakiekolwiek doświadczenie. On ma okazję zadziałać najpierw i dlatego łączy się z przeżyciem. Gdy jest zrównoważony i odblokowany, wiele otwiera się przed poszukującym. (K2, 128)

RA: Pierwszym równoważeniem jest Malkuth czyli Ziemia, kompleks wibrującej energii nazywany kompleksem czerwonego promienia. Zrozumienie i zaakceptowanie tej energii jest podstawowe. (K1, 144)

II. CENTRUM EMOCJONALNE CZY OSOBISTE: PROMIEŃ POMARAŃCZOWY, PROMIEŃ PRZEMIESZCZANIA SIĘ W STRONĘ ŻÓŁTEGO PROMIENIA

RA: Następny kompleks energii, który może być zablokowany, jest kompleksem emocjonalnym lub osobistym, znanym także jako kompleks pomarańczowego promienia. Jego blokada będzie się często przejawiać jako dziwactwa lub zniekształcenia związane z rozumieniem siebie samego czy akceptacją siebie. (K1, 145)

RA: Pomarańczowy promień jest tym, który oddziałuje lub jest wzorcem wibracyjnym, w którym kompleks umysł/ciało/duch wyraża swą moc na indywidualnym podłożu. Władza nad jednostkami może być postrzegana jako promień pomarańczowy. Ten promień był dosyć mocny wśród waszego ludu na indywidualnym podłożu. Możecie ujrzeć w tym promieniu traktowanie innych jaźni jako nie-istot, niewolników czy własności (rzeczy), w ten sposób odbierając innym jaźniom jakikolwiek status. (K2, 38)

III. 3 CZAKRA ŻÓŁTEGO PROMIENIA: PROMIEŃ SAMOŚWIADOMOŚCI I INTERAKCJI Z INNYMI (K2, 92)

A. POWIĄZANIA Z GRUPAMI

RA: Żółty promień dotyczy istoty w relacjach z grupami i społeczeństwami. Jest on w centrum wrogich działań, w których jedna grupa istot czuje konieczność i słuszność zdominowania innych grup istot, aż nie nagną ich woli do woli mistrzów. (B2, 38)

RA: Zwykłą naturą interakcji seksualnych, jeśli ktoś jest żółty lub pomarańczowy w podstawowych (głównych) wzorach wibracyjnych, to jest zablokowany i wtedy (towarzyszy mu) nienasycony głód z powodu tej blokady. Kiedy oboje są w tym wzorcu, jedna istota doświadcza przyjemności z upokarzania się i poddaństwa oraz niewolnictwa, druga doświadcza przyjemności panowania i kontroli nad inną istotą. W ten sposób jest doświadczany transfer seksualnej energii o negatywnej polaryzacji. (K2, 39)

0
B. BLOKADY ZWIĄZANE Z EGO

Trzecia blokada najdokładniej przypomina to, co nazwaliście ego. Jest to żółty promień lub centrum splotu słonecznego. Blokady w tym centrum będą się często manifestować jako zniekształcenia w kierunku manipulacji władzą i innych zachowań społecznych, odnoszących się do tych bezpośrednio związanych z kompleksem umysł/ciało/duch. Ci, którzy mają blokady tych trzech pierwszych centrów energii, czyli splotów (tj. czerwonego, pomarańczowego, żółtego), będą mieli ciągłe trudności związane ze zdolnością dalszego poszukiwania przez nich Prawa Jedynego. (K1, 145)

C. PO RAZ PIERWSZY WYSTĘPUJE W NIEKTÓRYCH ROŚLINACH I ZWIERZĘTACH

PYTANIE: Co jest najprostszym bytem, który ma zarówno pomarańczowy, jak i żółty promień centrów energii?

RA: Te mające natury zwierzęce i roślinne, które stwierdzają konieczność reprodukcji przez techniki biseksualne, czy które uważają za konieczne zależeć w jakiś sposób od innych, by przeżyć i wzrastać. (K2, 89)

IV. CZAKRA SERCA: PROMIEŃ ZIELONY, PROMIEŃ WSPÓŁCZUCIA i WSZECH-WYBACZAJĄCEJ MIŁOŚCI (K2,92)

A. PUNKT ZWROTNY

RA: Z transferem energii zielonego promienia dochodzisz do punktu zwrotnego w seksualności, jak i w innych rodzajach doświadczenia. Zielony promień może być zwrócony na zewnątrz, wtedy istota chętniej daje niż bierze. (K2, 39)

DZIAŁALNOŚĆ ZIELONEGO PROMIENIA POLEGA NA WSZECH-WSPÓŁCZUJĄCEJ MIŁOŚCI, KTÓRA NIE WYMAGA ODWZAJEMNIENIA. (K4, 77)

B. TRAMPOLINA DO NIESKOŃCZONEJ INTELIGENCJI

RA: Centrum serca czy zielony promień jest ośrodkiem, z którego istoty trzeciej gęstości mogą – powiedzmy – odbić się (wyekspediować) do nieskończonej inteligencji. Blokady w tej sferze mogą manifestować się jako trudności w wyrażaniu tego, co możecie nazwać uniwersalną miłością lub współczuciem. (K1, 145)

C. MOŻLIWE ZWROTY

RA: Aktywacja zielonego promienia jest zawsze narażona na (oddziaływanie) żółtego lub pomarańczowego promienia posiadania. Strach (wypływający) z posiadania, pragnienie posiadania, strach przed byciem własnością, pragnienie, by być własnością: są one zniekształceniami, które będą powodować dezaktywację przekazywania energii zielonego promienia. (K2, 43)

RA: Wpływy prawdziwego koloru zieleni, działające na istoty żółtego promienia, skłoniły wiele istot do zwrócenia się bardziej w stronę rozważania (zabezpieczenia) siebie, niż do postępowania naprzód w stronę szanowania innych istot lub zielonego promienia. To może nie być postrzegane jako mające naturę negatywnej polaryzacji, jako że istota o negatywnej polaryzacji pracuje bardzo intensywnie z najgłębszą manifestacją energii grupy żółtego promienia, szczególnie nad manipulacjami innymi jaźniami dla służby sobie. Ci zwracają się do pomarańczowego promienia, a my musimy dodać, że jest wielu w tym czasie na waszym poziomie, którzy odczuwają wibracje prawdziwego koloru zieleni i dlatego odpowiadają przez odrzucanie działań związanych z rządem i stowarzyszeniami jako takimi i ponownie poszukują siebie.
0
V. CZAKRA GARDŁA: NIEBIESKI PROMIEŃ, KOMUNIKOWANIE SIĘ, PIERWSZY PROMIEŃ PROMIENIOWANIA (WYRAŻANIA) SIEBIE BEZ WZGLĘDU NA JAKIEKOLWIEK DZIAŁANIA INNYCH

RA: Kiedy zielony promień został osiągnięty, zdolność przejścia do niebieskiego promienia jest natychmiastowa i wymaga tylko wysiłków jednostki.

RA: Pierwszym dawaniem poza zielonym promieniem jest dawanie akceptacji (uznania) lub wolności, w ten sposób pozwalanie na (zaistnienie) sposobności odczucia akceptacji u odbiorcy przekazu energii niebieskiego promienia, a więc pozwalanie, aby inna jaźń wyrażała samą siebie dawcy promienia.

RA: Centrum niebieskiego promienia przepływu energii jest tym centrum, które po raz pierwszy jest odprowadzającym, jak również wprowadzającym. Ci, którzy są zablokowani w tym obszarze, mogą mieć trudności w uchwyceniu kompleksów duch/umysł ich własnej istoty i dalszą trudność w takim wyrażeniu zrozumienia siebie.

Istoty zablokowane w tym obszarze mogą mieć trudności w zaakceptowaniu przekazów od innych kompleksów umysł/ciało/duch.

RA: Istota niebieskiego promienia jest współ-Twórcą.

VI. WEWNĘTRZNE OKO LUB CZAKRA SZYSZYNKI – PROMIEŃ INDYGO

RA: PROMIEŃ INDYGO MOŻNA OTWORZYĆ TYLKO PRZEZ POWAŻNĄ DYSCYPLINĘ I TRENING W DUŻEJ MIERZE ZWIĄZANY Z AKCEPTACJĄ SIEBIE NIE TYLKO JAKO SPOLARYZOWANEJ I ZRÓWNOWAŻONEJ JAŹNI, ALE JAKO PRAWDZIWEGO TWÓRCY, JAKO ISTOTY O NIEOGRANICZONEJ WARTOŚCI, TO OBUDZI FUNKCJONOWANIE PROMIENIA INDYGO.

RA: Centrum energii promienia indygo jest karmione, jak wszystkie centra energii, przez doświadczenie – ale zdecydowanie więcej, niż inne, jest karmione przez to, co nazwaliśmy zdyscyplinowaniem osobowości.

RA: PROMIEŃ INDYGO JEST PROMIENIEM ŚWIADOMOŚCI STWÓRCY JAKO SIEBIE.

W ten sposób ten, którego wibracje promienia indygo zostały aktywowane, może ofiarować przekaz energii Stwórcy do Stwórcy.

RA: Promień indygo, pomimo cenności, jest tym promieniem, nad którym pracuje tylko adept (biegły), jak byście to określili. Jest on bramą do inteligentnej nieskończoności przeprowadzającą inteligentną energię. Jest to tym centrum energii, które jest rozważane przez tajemne nauki i okultyzm, ponieważ jest to ten promień, który ma nieograniczone możliwości. Ci, którzy uzdrawiają, nauczają i pracują dla Stwórcy w każdy sposób, który może być postrzegany jako zrównoważony, są tymi od promienia indygo.

RA: Ci, którzy są zablokowani na tym (promienia indygo) centrum mogą doświadczać zmniejszenia się dopływu inteligentnej energii z powodu manifestacji, które ukazują się jako niegodziwość... Zrównoważenie promienia indygo jest całkowicie centralne dla rodzaju pracy zwracającej się w stronę kompleksu duchowego, który wtedy wpływa na transformacje lub transmutacje trzeciej gęstości w czwartą gęstość,

to jest centrum energii przyjmujące najmniej zniekształcone wypływy miłości/światła z inteligentnej energii, jak również potencjał dla klucza do bramy inteligentnej nieskończoności.0
VII. CZAKRA KORONY: KOLOR = FIOLET

PYTANIE: Kiedy jest odczucie w czakrze korony podczas medytacji, co się dzieje?

RA: Istota doświadcza wpływów w tym centrum energii, by je użyć w któryś z wymienionych sposobów:

(1) do odblokowania tego centrum

(2) do jego dostrojenia, by dopasować jego harmonię do innych centrów energii

(3) lub do aktywowania bramy do inteligentnej nieskończoności. (K3, 32)

RA: (Centrum fioletowego promienia) jest po prostu całkowitą ekspresją wibracyjnego kompleksu umysłu ciała i ducha istoty. Jest, jakim będzie, „zrównoważone” czy „niezrównoważone” nie ma znaczenia na tym poziomie energii, gdyż ono przekazuje i odbiera w swej własnej równowadze. Jakimkolwiek zniekształcenie może być, nie może być manipulowane, jak to może być z innymi centrami i dlatego nie posiada szczególnej wagi dla oglądu równowagi istoty. (K3, 31) Wstępowanie energii kończy się na indygo (czakrze wewnętrznego oka). Fioletowy promień jest termometrem lub wskaźnikiem całości."
zyta
Witam.Nie rozumiem w jakim celu ludzie dopisują tak skaplikowaną ideologie w temacie czakr.Po co to komu?Zycie jest proste i piękne.Robie to co czuje,doświadczam tego co chce.Całą moc i uwagę oddaje sobie,bez rozpraszania sie na kolory i przypisywania tym kolorom znaczeń.Ciekawe jaki ma cel powielanie tego zabobonu z czkrami?Pozdrawiam.Zyta.
0
Zabawna jesteś Zyta. Jak jakiś futrzaczek goniący za własnym ogonem.

Przy tak zdeklarowanym egoizmie, nie można niczego poza sobą zobaczyć, a tym bardziej „zrozumieć”.

Gdybyś jednak choć na chwilę oderwała wzrok od swego egotyzmu, dostrzegłabyś jak bardzo kolorowy jest świat, a być może i zauważyłabyś znaczenia kolorów.

Gdybyś zechciała wtedy uporządkować nieco, to co byś zobaczyła, to wzięłabyś jakikolwiek pryzmat, przepuściłabyś przez niego białe światło i zobaczyłabyś, że kolory są uporządkowane w oktawę, (tęczę) gdzie mamy 7 (siedem, nie 8, ósmy jest początkiem następnej oktawy, jak na fortepianie, jak dni tygodnia itd.,) kolorów, tonów tęczy.(naocznie, namacalnie, doświadczalnie)

Być może przekonałabyś się wówczas, że ten świat zwany „naszym wszechświatem”, ma strukturę OKTAWY, gdzie półtony są obszarami granicznymi, w których zlewają się dźwięki lub kolory z sąsiednich obszarów (sfer), dlatego niektórzy mówią o 12-tym a nawet 13-tym wymiarze czy gęstości, gdzie
13-ty to pierwszy ton, kolor, następnej oktawy doświadczenia.

Dalej być może zauważyłabyś, że kolory i dźwięki w „naszym” świecie, nie są czyste (dlatego zaproponowałem pryzmat) , a więc wymagają oczyszczenia i stąd proponowana klasyfikacja, która jest najbardziej zaawansowaną (i dlatego być może Cię przerasta) klasyfikacją, dokładnie wskazującą WZORZEC i jego ZNIEKSZTAŁCENIA, aby móc nad nimi popracować i wrócić do piękna i harmonii, czyli:


„Od wewnętrznego jestestwa,
poprzez widzenie, dźwięk, dotyk i uczucie
manifestuje się ścieżka,
okna i drzwi do nieznanego,
które zawsze prowadzą z powrotem
do wewnętrznego jestestwa.”

Bashar

ale energia, (jej przepływy, wiry), tęcze, oktawy to tylko ...bo(n)bon dla ego-tyków.
„Całą moc i uwagę oddających sobie.”
zyta
Do O;Witam.Podziwiam sama siebie,jaką mają moc moje słowa zawarte w 5 linijkach.Nie myślałam,ze spowodują tak obszerny komentarz pana/pani O.Pozdrawiam serdecznie.Choć Pan Pankracy na moje komentarze reaguje też ogromną flustracją.
pankracy267
Zyta,jestes zabawna jak juz O cie okreslil.Moja frustracja jest uzasadniona i zrozumiala.Okazuje sie,ze to ty jestes tym komikiem,
intrygantka i pozorantka.Pan Tadeusz( nie mylic z lektura Mickiewicza)potraktowal powaznie twoje pytanie i zaakcentowal jego slusznosc.
U sluchaczy wychodzisz na zabawna i u mnie j/w,na co dalas juz liczne powody.
Widac,ze pan Owsianko ma wzgledy wobec ciebie,brawo!
zyta
Do Pankracy.Pan Owsianko nie stara się o moje wzgledy gdyż jest w związku i ja też.Przemyśl Pankracy to wszystko jeszcze raz,moze dojdziesz do innych wniosków,a moze nawet do prawdy.Pozdrawiam,serdecznie.Zyta.
pankracy267
Zyta,wzgledy mozna miec i niekoniecznie takie sprosne jak ty je rozumiesz.

zyta
Witam.Panie Tadeuszu bardzo prosze o wyjaśnienie różnic między emocją a uczuciem.Pozdrawiam.Zyta.
ewa
Witajcie kochani.
A co z ta nasza biologicznoscia, z ktora na zaewsze sie zegnamy? Czy to oznaczam, ze czlowiek zyjacy to na Ziemi, na pograniczu wiecznosci z bytem nie bedzie mial potrzeb biologicznych takich dotychczas przez nas rozumianych?
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,ewa
zyta
Witam.Panie Tadeuszu co trzeba zrobić,aby mieć w sobie 13 wymiar?Mnie udało sie do 11 wymiaru.A dalej nie wiem co z tym robić.Pozdrawiam.Zyta.
Leonia-2015
Panie Tadeuszu, od niedawna oglądam Pana wykłady i szczególnie zainteresowała mnie sprawa monad. Proszę wybaczyć moje dyletanctwo, ale chciałam zapytać jak można zasilać swoją monadę? Mówił Pan o tym, że nawet będąc dobrym człowiekiem nie uchronił się Pan od jej dużego wyczerpania. Pozdrawiam serdecznie- Magdalena
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 11 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.60 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 3 PRO