Popkorelacje cz.2

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Popkorelacje cz.2
15 listopada 2015
Ocena widzów: 4,30

Druga część spotkania ze Zbigniewem Popko. Wyjawia w niej tajemnice swojej pracy, cele, zasady i możliwości pomocy innym w wejściu na ścieżkę oświecenia i dążenia do pełnej władzy nad sobą. Skuteczność jest miarą prawdy.
Komentarze: 6

pankracy267
Wow,naprawde godny podziwu wyklad i moze bedzie tu przyklad z tych warsztatow pana Popko,ktory ma kontakt z samym Jezusem,o czym mowi w 25:30 min.
Trzeba miec duza swiatlosc umyslu,byc czystym duchowo i wywazonym emocjonalnie,zeby moc dokonywac przemian u innych na poziomie duchowym i energetycznym.
Ciekawe tylko,czy daloby to pozytywne rezultaty u innych w obecnej dobie chaosu.
zyta
Skad pewnosc ,ze jest to sciezka oswiecenia?
darkus
Jakby na to nie patrzył , coś w tym jest nie on pierwszy o tym mówi i głęboko w sobie czuję , że ma to sens. Każdy z " NICH " mówi o jednej ważnej kwestii: Ścieżka oświecenia zaczyna się w tobie samym , w ciszy i wyłączeniu "racjonalnego" myślenia . Odnoszę wrażenie , że dobrze wiem co mają na myśli.
jadwiga
Mówi się, że na Ziemi (tej) jest już inna częstotliwość, wyższa, że każdy człowiek jest stworzeniem boskim i dąży do rozwoju, ze po 2012r. nastąpiła przemiana, wzrosła świadomość ludzi, że układ trawienny (wątroba, jelita ..)jest bardzo ważny dla zmian energetycznych człowieka, że czakry zanikają i tworzy się jedno pole jasnej promieniującej czakry obejmujacej całego człowieka, że ciemna strona odchodzi (czy już odeszła z ziemi) i nie ma już na nas wpływu) i t.d... napewno wiesz Zbigniewie o czy mówię. Jak ma się do tego Twoja wiedza na temat rozwoju pojedynczego człowieka i dążenia do bycia coraz lepszym, a co za tym idzie zmierzania świata (naszego) do lepszego życia, bo to co powieddziałeś w wywiadzie przeczy w jakiś sposób temu całościowemu dążeniu do Prawdy. Tym bardziej, że możliwa jest niezliczona liczba możliwości. Dlaczego też, nie Możesz (a może już to Zrobiłeś)wykonać tego cudownego dla ludzkości wprowadzenia nas do kanału światłości, który zmieniłby naszą przyszłość na lepszą? PS: Zapoznałam się z Twoją stroną, jest obszerna, zawiera niezliczoną ilość materiału, informacji co wymagało ogromnej pracy (jesteś tytanem pracy?). Upowszechnienie tych informacji bezpłatnie jest niebywałym osiągnięciem, co świadczy o Twojej wielkości. Nie ściemniam, nie potrezbujesz tego, ale niech dotrze do innych, że nie wszyscy biorą pieniądze, już nie wszyscy, gratuluję i serdecznie pozdrawiam, Jadwiga
magenta-7
Dziękuję za podzielenie się wiedzą i narzędziami:)
Pozdrawiam,
warsztatowiczka
wojciechjprzewoski
Pani Jadwigo zapoznać to się można z ulotką pizzeri a nie ze stroną pana Popko. Wprowadzić do 'kanału światłości' może pani sama siebie pracą nad sobą (czystość w myśli, słowie, czynie). Prawo Wolnego Wyboru. Pan Zbigniew daje pani wszystkie narzędzia i tłumaczy co i jak robić aby obudzić się w duchu ale pracę nad sobą wykonać pani musi sama. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.63 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.72 PRO

Oglądaj

Pytania i odpowiedzi cz.3 - Kasia, Piotr,... PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH