m_pilka
Fajny wykład, pomyśleć że są filmy które o tym mówią, ludzie którzy te filmy oglądają myślą że to fikcja, a tak naprawdę tam wiele prawdy, nawet nazwy się zgadzają, np. w gwiezdnych wojnach byli wojownicy o nazwie Jedaj, w rzeczywistości nawet nazwa się zgadza tylko odrobinę inaczej to brzmiało w końcówce.

pozdrawiam
m_pilka
po podaniu do wiadomości o upadku samolotu to pierwsza moja myśl to strącenie samolotu, śmieszna sprawa to ta brzoza w wiadomościach, każdy kto zna dobrze fizykę zderzeń to jest to najśmieszniej wyjaśnienie katastrofy, trzeba być niesamowicie ślepym aby wysłuchiwać bajki o brzozie, nie urażając zwykłych obywateli którzy nie mają pojęcia o fizyce, wystarczyć spojrzeć na wypadki samochodów z drzewem, albo drzewo albo samochód, coś zawsze jest mocniejsze.
m_pilka
Witam.
Obawiam się że czuję tak samo jak Pan, faktycznie ludzie śmieją się z nas ale to ich problem, mam rodzinę i już od kilku lat martwię się o oto co nas czeka, nie czuję szczegółów ale wiem że przyjdą do nas i będą zabijać dla przyjemności, mamy przechlapane, wydaje mnie się że będzie to szybciej niż Pan przewiduje.

pozdrawiam i życzę powodzenia

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Robert TKonrad PrzybytniakHanna MilczyńskaPaweł Mika41 200Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaMarcin WieczorekMira MachnickiFankaDanka LenartLukasz KurowskiMarek MendelEwa DąbrowskaPrzemysław KulczykMariola RembeckaJaś ZaradnyArtur DziedzicDariusz PudełkoMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH