m_pilka
Fajny wykład, pomyśleć że są filmy które o tym mówią, ludzie którzy te filmy oglądają myślą że to fikcja, a tak naprawdę tam wiele prawdy, nawet nazwy się zgadzają, np. w gwiezdnych wojnach byli wojownicy o nazwie Jedaj, w rzeczywistości nawet nazwa się zgadza tylko odrobinę inaczej to brzmiało w końcówce.

pozdrawiam
m_pilka
po podaniu do wiadomości o upadku samolotu to pierwsza moja myśl to strącenie samolotu, śmieszna sprawa to ta brzoza w wiadomościach, każdy kto zna dobrze fizykę zderzeń to jest to najśmieszniej wyjaśnienie katastrofy, trzeba być niesamowicie ślepym aby wysłuchiwać bajki o brzozie, nie urażając zwykłych obywateli którzy nie mają pojęcia o fizyce, wystarczyć spojrzeć na wypadki samochodów z drzewem, albo drzewo albo samochód, coś zawsze jest mocniejsze.
m_pilka
Witam.
Obawiam się że czuję tak samo jak Pan, faktycznie ludzie śmieją się z nas ale to ich problem, mam rodzinę i już od kilku lat martwię się o oto co nas czeka, nie czuję szczegółów ale wiem że przyjdą do nas i będą zabijać dla przyjemności, mamy przechlapane, wydaje mnie się że będzie to szybciej niż Pan przewiduje.

pozdrawiam i życzę powodzenia

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH