darkus
Ja piernicze !! 120 komentarzy a wszystkie na ten sam temat !! Bla , bla , blaaaa !!
Ludzie !!
Kochani moi !!
Najśmieszniejsze jest to , że wszyscy macie rację !!
Pan Tadeusz o tym mówił wielokrotnie !!
Pootwierajcie szufladki pamięci , znajdziecie tam te rozważania o tym , co kto i o kim sądzi . Oceniacie na podstawie wrażeń i opini innych .
Kogo obchodzi czy Pan Tadeusz (śmiesznie brzmi :) ) , jest tym przebudzonym , czy Pani Justynka ma jego ołtarzyk oraz czy Zyta , Xenna czy mędrzec Łukasz wierzą lub nie wierzą w Boga czy jasnowidzów !?
Już wspominałem kiedyś (co zresztą zauważyli prowadzący) , że najważniejsze , że budzi w WAS to spontaniczna reakcję . Analizujecie , syntezujecie a potem znów analizujecie .
Bardzo dobrze !! Tylko nie zapomnijcie w tej wytężonej pracy waszych cudownych intelektów posłuchać co mówi serce :)
Pozdrawiam was baaardzo gorąco z wciąż chłodnej Islandii , choć serca tu gorące jak wulkan :)
darkus
Pojechaliscie moi drodzy :)
Coś te pogadanki jednak dają :))
Popatrzcie sami z innej perspektywy. Jeżeli nawet Pan Owsianko "pitoli" głupoty , to jednak wyzwala w was spontaniczną inteligencje i uważnośc a to już samo w sobie jest sporym postępem w rozwoju czyż nie ? Tak skrupulatnie wydłubujecie błędy i potknięcia na zasadzie słynnej belki w oku . Powinniście również pamiętać , że Pan Tadeusz (nie Mickiewiczowski :) ) , mówił równiez wielokrotnie o tym , żeby mu nie wierzyć w ani jedno słowo . Ktyo chce niech słucha hehe
Chciałbym w wieczorynce komentarza do tego ( https://www.youtube.com/watch?v=eDEKonPjClY ) , o co tu biega i dlaczego wogóle się takie rzeczy dzieją a dzieją się mam pewnośc z pierwszej ręki :)
Pozdrawiam gorąco całą ekipę Tv Tagen
darkus
Macie tu coś wtym stylu
"The.Gene.Generation.2007" lub "Generacja DNA" po polsku :)
darkus
Znam wszystkie te filmy i jak to filmy trzeba by nieco przymróżyć oko na nie ale jedno wiem
Porzeczka!
W filmie który opisujesz facet , czyli babka to fakt ta sama osoba niemniej agent to zupełnie ktoś inny
i to agent kradnie dziecko po czym umożliwia "domniemanemu " przestępcy spotkanie z samym(ą) sobą .
okazuje się , że agent to przestępca a babka ma dziecko ze sobą strzsznie poplątane i wyimaginowane .
Tak na chłopski rozum scenariusz twórczy ale zupełnie nie realny :)
darkus
Ale fajni jesteście !! No kocham całe to towarzystwo :) Sama słodycz i radość !
Najlepsze jest to , że nawet z utarczek i konfliktów ego-nalnych wynika pęd do wiedzy i błysnięcia czymś nowym lub zaskakującym . Brawo drogie , niesforne panie !! Jesteście prawdziwą inspiracją poetów , artystów i tych co chcą wzlecieć nad pospolitośc ziemską :)
Xenna :
Wierzę na słowo , że jesteś nieskończenie sympatyczna jak i pewnie "zyta".
Na nieszczęście akurat ta cecha nie bierze w obu paniach góry a szkoda . szkoda :))
Ciepełkie pozdro z zamarzniętej Islandii :d
darkus
Drogie i kochane panie :) ...poo co wasze swary głupie , wnet i tak zginiemy w zupie.
A to feler westchnął "pankracy" hehe.
Owszem tolerancji trzeba głównie tym , którzy jej wymagają od innych .
Mało mamy tego bałaganu jeszcze trzeba nam przepychanek . Nikt nie jest (póki co) doskonały . Nie sądź więc , jeśli nie chcesz by Ciebie sądzili .
Gorącym uśmiechem pozdrawiam wszystkie panie i te zarozumiałe i te uduchowione a nawet te , które mnie zaraz zbesztają :) :)
Buziaki !!
darkus
Chciałbym tylko podziękować Pani Justynie orza Panu Tadeuszowi za całokształt waszej pracy i to nie tylko w tym kończącym się roku , ale równiż za poprzednie i nadchodzące . Nie idzie ta nauka w las i w zasadzie bardzo mi pomogła w postrzeganiu dzisiejszego świata oraz otworzyła nowe ścieżki w mojej osobistej ewolucji.
Jeszcze raz Gorąco i serdecznie dziękuję i prosze - Nie przestawajcie !
Pozdrawiam i życzę ciepła i wiecej serdeczności oraz dużo pracy w nowym roku :)
darkus
Jakby na to nie patrzył , coś w tym jest nie on pierwszy o tym mówi i głęboko w sobie czuję , że ma to sens. Każdy z " NICH " mówi o jednej ważnej kwestii: Ścieżka oświecenia zaczyna się w tobie samym , w ciszy i wyłączeniu "racjonalnego" myślenia . Odnoszę wrażenie , że dobrze wiem co mają na myśli.
darkus
Pani Zyto !
Proszę słuchać ze zrozumieniem :)
Chodzi o to ,ze istot ludzkich jest 7 miliardów ale prawdziwych (czytaj:empatycznych,prawych,uczciwych) ludzi jest niewielu :)
Tak ja to zrozumiałem i myślę , że o ten przekaz chodziło.
Pozdrawiam serdecznie
darkus
Pytania zostały zadane. Aby uniknąć zarzutów o pomijanie ich w wieczorynkach , Pan Tadeusz odpowiada Choć nie wszystko wie . Ja również się irytuję jak nic nowego nam nie powie ale w końcu , może jesteśmy zbyt złaknieni sensacji. To nic złego ale spokojnie mili państwo "cierpliwemu wszystko na czas przychodzi" Pozdrawiam redakcję i widzów.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH