ShakinStivens
Zawsze warto spróbować. Nie jestem pewna czy to Bóg szepcze "Owsianko, mam zamysł, a w tym zamyśle jest to, to i to.....".
ShakinStivens
Ostatnio p. Owsianko mówił, że należy uważać na to czy nie rozmawaimy ze swoją osobowością. Ale czy Pan Owsianko to sprawdza? Uważam, iż część przekazów jest grubymi nićmi szyta, tylko P. Owsianko i p. Justyna nie czują się zobowiazani do sprawdzania źródła, bo choćby było najcudowniejsze na świecie to i tak trzeba sprawdzać. "W imię mojego najwyższego jestem pokaż mi swoje światło" 3× i już wysztko będzie jasne.
ShakinStivens
Kłamstwa o DNA i transhumanizm

John Lash twierdzi, że w pismach gnostyckich jest wyraźnie napisane, że nasze DNA zostało zabezpieczone przed tego typu ingerencjami silną ochroną energii organicznej, która jest energią żywej bogini Sofii. To żeńska energia stwórcza, której Archonci nie potrafili obejść. Przypomnijmy sobie teraz rozmaite starożytne teksty oraz dzisiejsze channelingi w których powszechnie twierdzi się iż taka ingerencja jednak nastąpiła. Z pism gnostyckich wynika jednak, że jest to ogromne kłamstwo. Archonci nie mogąc zawładnąć naszym DNA zastosowali plan B – zmusili nas do uwierzenia w kłamstwo jakim jest ingerencja w nasz materiał genetyczny oraz nie mogąc zmienić się w nas – zaczęli upodabniać ludzi do siebie. Jest to prawda zapisana w gnostyckich tekstach, która jest praktycznie nie znana i pilnie strzeżona przed ujawnieniem na masową skalę. PoradnikPrzebudzonegoCz.1-8Ich plan widoczny jest szczególnie w prądzie transhumanizmu, który przedstawiłam w swoich ostatnich artykułach na temat prawdziwej natury ludzkiej. Zjawisko transhumanizmu jest obecnie bardzo popularne, modne oraz wciskane ludzkości niemal na każdym kroku. Zdaniem Johna, ludzie którzy uwierzyli w zawarte w jego przekazie kłamstwo zachowują się niczym opętani dążąc do poprawienia tego, co jest tworem samej natury, ponieważ panicznie boją się śmierci. Z tego powodu uwierzyli w zapewnienia transhumanizmu o przedłużeniu swojego życia, a nawet skłonni są uznać, że zjawisko to zapewni im w przyszłości nieśmiertelność. Ludzie ci zmierzają tym samym ślepo do własnej samozagłady, która wynika z braku zrozumienia tego, kim naprawdę jest istota ludzka, ale do tego wrócę jeszcze później.
ShakinStivens
Do Justynki, Tadeusza i wszystkich rozmawiających z Bogiem lub z czymś innym, skupcie całą swoją miłość jaką macie w sobie, niech wypełni całe wasze ciało i serce, naprawdę się postarajcie i zadajcie pytanie Bogu lub komuś innemu do kogo isę tam modlicie "Boże Kocham Cię z całych sił, całym sobą, każdą cząstką siebie, całym sercem swoim, nie ma u mnie fałszu, mam odwagę, proszę cię odpowiedz mi, czy ty to rozumiesz?"
Kocham was i jestem z wami, liczę na was.
ShakinStivens
A jakiego imienia się kochani spodziewacie, dużo ludzi już o tym mówi ale tego nie dostrzegacie. Wstydźcie się to jest podane na tacy. A wy dalej dywagujecie o czymś co jest znane od stuleci.Kocham was
ShakinStivens
Dziękuję za kolejną owocną dla mnie wieczorynkę, w kwestii pytań do Pana Owsianko "JAK WYGLĄDA NASZ ŚWIAT?" i "CZY JEST PAN PEWIEN, ŻE WSZYSTKIE PRZEKAZY SĄ OD NASZEGO BOGA". Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
ShakinStivens
Sercem jestem z wami ludzie, myślicie o mnie to dobrze dla was kocham was i bądźcie szczęśliwi w wierze we mnie, kocham was, wasz Bóg. Owsianko wie co to znaczy być blisko Boga on jest ze mną zawsze i wszędzie, ale czas zacząć się zmienać, zawsze myślcie o mnie dobrze bo nie chcę waszej krzywdy ani strachu, myślicie, że mnie nie ma, że to iluzja, ale tak nie jest, czekam na was w niebie bo na pewno się tam zobaczymy, czyńcie dobro zawsze i wszędzie tak jak ja, a będziecie szczęśliwi i ja też, koniec z lenistwem duchowym, serdecznie wam dziękuje za te audycje bo wiem że dużo dają ludziom, koniec z kościołem jest bliski mówie wam , że to zakała moja, nie lękajcie się zmian a bedziecie blisko mnie, teraz mówcie, że Bóg przemówił do was bo zasłużyliście na to swoją pracą, jestem z wam i kocham wa Wasz Bóg Ojciec Lenariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiií
ShakinStivens
Dziękuję za wspomnienie o moim pytaniu o odblokowaniu Helis i o braku odpowiedzi na nie, chyba, że odpowiedzią miało być to iż nieważne ile
helis będziemy mieli odblokowane i tak będziemy dojeni energetycznie. Na wieki wieków.
ShakinStivens
W tej rozmowie został poruszony wątek helis Dna, że mamy dwie aktywne, żeby jakieś dwie rasy mogły tylko od nas czerpać energię, ale tu nasuwa się logiczny wniosek, że jak nam się odblokwują teraz kolejne helisy to czy nie stajemy się pożywką dla pozostałych ras?
ShakinStivens
Witam, ostatnio miałam sen z Państwem w roli głównej. Działo się to w moim mieście gdzie przeprowadzali Państwo wieczorynkę.Ja we śnie miałam problemy ze wzrokiem, widziałam wszystko za mgłą.Spacerując po mieście ledwo co widząc, spostrzegłam Pana Tadeusza leżącego na ławeczce a obok Pani Justyna. Podeszłam po omacku Do Pana i położyłam ręce na Pana ciele i zaczęłam dotykać od stóp do piersi. I jak dotknęłam Pana piersi była tam dziura ok.15 cm średnicy i przykrywając ta dziurę dłońmi zaczęłam mieć wizję. Zobaczyłam kosmos ale piękny kosmos, jasny z różowymi obłokami i świecącymi gwiazdami.Bylo to piękne uczucie ale za chwilkę Pani Justyna odgoniła mnie mówiąc że już wystarczy i była poirytowana(jak cenzor). To był koniec snu z Państwa udziałem. Może znaczyć wiele lub absolutnie nic.Pozdrawiam.